گیربکس کاردان

 

گیربکس کاردان اصفهان در سال 1386 در اصفهان آغاز به کار کرد در ابتدا ساخت گیربکس حلزونی در مدل های مختلف را در برنامه خود داشت سپس با توجه به تنوع محصولات در بازار گیربکس های کتابی و محور موازی سری (SN) و انواع گیربکس های ترکیبی را به تولیدات خود اضافه کرد.

لوگو کاردان گیربکس

پیشینه شرکت کاردان

شرکت کاردان گیربکس اصفهان (EKG) در سال 1386 فعالیت خود را با تولید گیربکس حلزونی آغاز نموده و امروزه تولید طیف وسیعی از انواع گیربکس صنعتی (گیربکس کتابی، شافت موازی سری SN و ترکیبی) را در دستور کار خود قرار داده است

کاردان گیربکس اصفهان با بهره گیری از کادر انسانی متخصص و با تجربه، استفاده از ماشین آلات به روز و مدرن، ماشین کاری دقیق، کنترل کیفیت (QC) در تمامی مراحل تولید، باز طراحی دائمی قطعات جهت ارتقای کیفیت و کنترل نهایی محصولات تولیدی تلاش می نماید محصول تولیدی با کیفیت بالا تحویل مشتری گردد.

محصولات این شرکت علاوه بر عرضه در بازار های داخلی کشور، کشور های همسایه را نیز پوشش می دهد.

محصولات کاردان گیربکس اصفهان

 1. گیربکس حلزونی
 2. گیربکس کتابی
 3. گیربکس شافت موازی (SN)
 4. گیربکس ترکیبی

علاوه بر این، این شرکت بنابر سفارش مشتری اقدام به تولید گیربکس خاص جهت مصارف گوناگون در صنایع مختلف می نماید.

گیربکس حلزونی کاردان

کاردان گیربکس اصفهان سری کامل گیربکس حلزونی VF و MVF را تولید کرده و در صورت درخواست مشتری، گیربکس حلزونی و الکتروموتور را به صورت کوپل شده (الکتروگیربکس) نیز ارائه می دهد.

گیربکس کتابی کاردان

گیربکس کتابی کاردان

 گیربکس کتابی کاردان با پوسته مقاوم و توان و بهره ورری بالا تولید می گردد. شافت استفاده شده در این گیربکس ها از فولاد CK45 و چرخ دنده آن از برنز ساخته شده است.

کاردان گیربکس کتابی

این نوع گیربکس در تیپ های 86، 110، 130، 150، 185، 300 و با نسبت تبدیل مختلف بسته به نوع سفارش عرضه می شود.

گیربکس SN کاردان

کاردان گیربکس sn

گیربکس سری SN کاردان از نوع دنده هلیکال دو محوره با محورهای موازی می باشد که کاربرد وسیعی در صنایع مختلف مثل نوارنقاله ها و کانوایر ها دارد.

گیربکس ترکیبی کاردان 

گیربکس ترکیبی کاردان

برخی اوقات نیاز به نسبت تبدیل بالاتر و یا نسبت غیرمتداول وجود دارد؛ برای دستیابی به این هدف می توان از اتصال دو گیربکس به هم (از یک نوع یا غیر هم نوع) استفاده کرد. به عنوان مثال گیربکس VF/VF از ترکیب دو گیربکس حلزونی باهم تشکیل شده است.
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین
 • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان