تخفیف شگفت انگیز

ویبره بدنه تک فاز چینی

کالا صنعتی به عنوان نمایندگی ویبره بدنه تک فاز چینی تمامی انواع ویبراتور تک فاز چینی را ارائه می دهد. برای دریافت مشخصات بیشتر با کارشناسان فروش کالا صنعتی در تماس باشید.

ویبره بدنه یا موتور ویبره از جمله تجهیزاتی است که به منظور تولید ارتعاش به کار می‌ رود. این دستگاه در صنایع مختلف چون صنایع غذایی، معدن، موزاییک سازی، ساختمان و... به فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویبره بدنه از نظر ابعاد، قدرت لرزش، منبع تغذیه و بسیاری دیگر از مشخصات تنوع زیادی دارد. همچنین این دستگاه با برندهای گوناگون در بازار به فروش می رسد.

ویبره بدنه تکفاز چینی تولز یکی از نمونه های پر کاربرد این دستگاه است که به وسیله کمپانی تولز ارائه شده است. برخورداری از سیستم پیشرفته، کارایی بالا و قیمت مناسب برخی از مزیت های ویبره بدنه تکفاز چینی تولز می باشند.


ویبره بدنه تک فاز چینی

ویبره بدنه تکفاز چینی
 

معرفی ویبره بدنه تکفاز چینی تولز 

ویبره بدنه تکفاز چینی‌ تولز از جمله تجهیزات صنعتی است که به وسیله کمپانی چینی tools تولید شده است. این موتور صنعتی به دلیل کاربردهای وسیع در صنایع گوناگون با مشخصات مختلف ارائه می‌ شود.

موتورهای ویبره تولز با برخورداری از قدرت ارتعاش در سطوح مختلف و با تعداد دورهای ۷۵۰ تا ۳۰۰۰ برخی از تولیداتی هستند که توسط شرکت تولز عرضه می شوند. انواع ویبره بدنه تکفاز چینی تولز از موتورهای AC تکفاز قدرت می گیرند.

بدنه این تجهیزات عموماً از جنس آلومینیوم یا چدن است.

معمولا موتورهای ویبره تولز کوچک یا متوسط از جنس آلومینیوم و موتورهای بزرگ از جنس چدن می باشند. این موتورها از عایق کلاس F برخوردارند و به همین دلیل در هنگام کار مداوم یا در دمای بالا بسیار ایمن هستند.

کمپانی تولز در ساخت موتورهای ویبره از تکنولوژی روز بهره گرفته اما تلاش کرده تا این تجهیزات را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به دست خریداران برساند.

از این رو مشاهده می‌ شود که انواع ویبره بدنه تکفاز چینی‌ تولز از جمله پرفروشترین ویبراتور هایی هستند که در بازار به فروش می‌ رسند.

معرفی ویبره بدنه تک فاز چینی تولز

انواع ویبره بدنه تک فاز چینی 

ویبره بدنه به دلیل کاربردهای متنوعی که دارد، در انواع مختلف و با مشخصات گوناگون تولید می‌ شود. این موتور صنعتی را می توان به چند صورت طبقه بندی کرد. بر اساس منبع تغذیه انواع موتور ویبره در دو نوع ویبره بدنه برقی و ویبره بدنه بادی عرضه می شوند. ویبره بدنه برقی قدرت خود را از یک موتور الکتریکی می‌ گیرد.

این ویبراتور به دلیل عملکرد پرقدرت در سطح وسیعی در صنایع مختلف کاربرد دارد. از ویبراتور بادی نسبت به ویبره بدنه برقی کمتر استفاده می شود. در شرایطی که امکان استفاده از برق وجود ندارد، ویبراتورهای بادی پرکاربرد هستند.

مثلاً در صنعت کشاورزی و یا در شرایطی که به دلیل رطوبت زیاد احتمال برق‌ گرفتگی وجود دارد، از انواع ویبره بدنه بادی استفاده می‌ شود. ناگفته نماند که به طور کلی موتورهای ویبره تکفاز تولز از نوع الکتریکی و برقی هستند.  

طبقه بندی انواع ویبره بدنه تک فاز tools بر اساس تعداد دور انجام می شود. بر این اساس این موتورها به انواع ویبراتور با ۷۵۰ دور، ۱۰۰۰ دور، ۱۵۰۰ دور و ۳۰۰۰ دور تقسیم می‌ شوند. به طور معمول میان دور موتور ویبره و قدرت لرزش آن نسبت عکس وجود دارد. یعنی قدرت لرزش موتورهای ویبره با دور کمتر، بیشتر است.

به عبارتی این موتورها لرزش های کمتر اما بزرگ تر و پرقدرت تر تولید می کنند. در مقابل انواع موتور ویبره تکفاز چینی با دور بیشتر، ارتعاشاتی کوچک تر و ضعیف تر به وجود می‌ آورند.

هر یک از این موتورهای ویبره تک فاز چینی با توجه به مشخصاتی که دارند از کاربردهای مختلفی در صنایع برخوردارند. در ادامه برخی از کاربردهای انواع ویبره بدنه تکفاز چینی تولز را بررسی می‌ کنیم.

انواع ویبره بدنه تک فاز چینی

کاربردهای ویبره بدنه تکفاز چینی تولز 

استفاده از موتورهای ویبره تک فاز در صنایع مختلف با هدف افزایش بازدهی انجام می‌ شود. موتورهای ویبراتور کمک می‌ کنند تا ارتعاشات لازم بدون دخالت انسان و با قدرت و سرعت بیشتر تامین شود.

برخی از صنایعی که در آنها از موتورهای ویبره استفاده می‌ شود از این قرارند :

 1. صنایع غذایی 
 2. صنعت ساختمان 
 3. صنعت بسته بندی 
 4. فرآوری شن و ماسه
 5. صنعت کاشی و سرامیک 
 6. صنعت کشاورزی

موتور ویبره تکفاز تولز چینی در صنایع غذایی و بسته بندی برای مواردی از قبیل تفکیک و پاکسازی خشکبار، حبوبات و دیگر مواد غذایی به کار می‌ رود. 

در صنعت ساختمان ویبره بدنه برای ایجاد لرزش در میزهای صنعتی ارتعاشی مورد استفاده قرار می گیرد. تولید انواع سنگ مصنوعی یا قطعات بتن با استفاده از این میزها انجام می شود.  

از دیگر موارد استفاده از موتور ویبره تک فاز چینی می توانیم به کاربرد این موتور در فرآوری شن و ماسه اشاره کنیم.

از آنجایی که پس از شستشوی ماسه لازم است که رطوبت آن گرفته شود، از ویبراتورها یا دستگاه های تولید کننده ارتعاش استفاده می‌ شود. لرزش و ارتعاش تولید شده به وسیله این دستگاه ها کمک می کند تا ماسه و شن با سرعت بیشتری خشک شود. 

در صنعت تولید کاشی، سرامیک و موزاییک نیز به شکل‌ های مختلف از ویبراتور استفاده می‌ شود. سرند کردن مواد اولیه تولید کاشی و سرامیک با استفاده از موتورهای ویبره صورت می گیرد.

همچنین در تولید موزاییک که بخش اعظم آن از بتن تشکیل شود، از ویبراتور ها برای حذف حباب های داخل بتن استفاده می‌ شود.  

موتورهای ویبره در کشاورزی برای انتقال و انبار کردن غلات و دیگر محصولات مشابه به کار می روند. این موتورها با ایجاد ارتعاش کمک می کنند تا محصولات کشاورزی به راحتی منتقل شده و یا انبار شوند.

کاربردهای ویبره بدنه تکفاز تولز گستره وسیعی را شامل می شود، به طوری که می‌توان گفت این موتور در اغلب صنایع به اشکال گوناگون کاربرد دارد.

کاربردهای ویبره بدنه تک فاز چینی

خرید ویبره بدنه تکفاز چینی تولز tools 

موتور ویبره تکفاز تولز به عنوان یک ویبراتور تکفاز چینی ارزان شناخته می شود. این دستگاه علی رغم کیفیت و کارایی بالا، نسبت به بسیاری از دستگاه‌ های مشابه اروپایی ارزان تر است.

قیمت ویبره بدنه تکفاز چینی تولز در کنار عملکرد مناسب و پرقدرت آن موجب شده که خریداران بسیاری از آن استقبال کنند.

با نگاهی به کاتالوگ ویبره بدنه تکفاز چینی تولز  toolsمی توان دریافت که این موتور از نظر مشخصاتی چون ابعاد، توان، دور و قدرت ارتعاش تنوع زیادی دارد. در حال حاضر و به دلیل تنوع بالای الکتروموتورهای ویبره تولز، در صنایع مختلف از این تجهیزات استفاده می شود.  

فروشگاه کالا صنعتی به عنوان عرضه‌ کننده تجهیزات صنعتی، انواع ویبره بدنه تکفاز چینی تولز را با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار می‌ دهد.

در صورتی که قصد خرید این ویبراتور را دارید، می توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش کالا صنعتی، علاوه بر اطلاع از قیمت انواع موتورهای ویبراتور نسبت به خرید اینترنتی ویبره صنعتی تک فاز چینی  tools اقدام نمایید.
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین
 • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان