تخفیف شگفت انگیز

ویبراتور چینی
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

الکترو ویبره چینی که در بازار با اسامی ویبراتور چینی ، ویبره چینی و موتور ویبره چینی مشهور است امروزه جایگاه ویژه ای در صنعت دارد. موتور ویبره چینی یا ویبره بدنه چینی برای استفاده در صنایع مختلف کوچک و بزرگ که نیاز به ایجاد ارتعاش در ماشین‌ آلات یا قطعات دارند قابلیت استفاده دارد. اکثر وسایل، ابزارها و ماشین‌آلات تولید شده در کشور چین با توجه به ارزان بودن نیروی کار، قیمت مناسبی دارند و در بسیاری از موارد برای کاربردهای مختلف مقرون به صرفه‌اند. موتور ویبره چینی نیز از این قاعده مستثنا نیست و با توجه به قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول می‌تواند در صنایع مختلف به کار گرفته شود.

ویبره بدنه تک فاز چینی

کالا صنعتی به عنوان نمایندگی ویبره بدنه تک فاز چینی تمامی انواع ویبراتور تک فاز چینی را ارائه می دهد. برای دریافت مشخصات بیشتر با کارشناسان فروش کالا صنعتی در تماس باشید. ویبره بدنه یا موتور ویبره از جمله تجهیزاتی است که به منظور تولید ارتعاش به کار می‌ رود. این دستگاه در صنایع مختلف چون صنایع غذایی، معدن، موزاییک سازی، ساختمان و... به فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد. ویبره بدنه از نظر ابعاد، قدرت لرزش، منبع تغذیه و بسیاری دیگر از مشخصات تنوع زیادی دارد. همچنین این دستگاه با برندهای گوناگون در بازار به فروش می رسد. ویبره بدنه تکفاز چینی تولز یکی از نمونه های پر کاربرد این دستگاه است که به وسیله کمپانی تولز ارائه شده است. برخورداری از سیستم پیشرفته، کارایی بالا و قیمت مناسب برخی از مزیت های ویبره بدنه تکفاز چینی تولز می باشند.


ویبره بدنه تک فاز چینی
 

معرفی ویبره بدنه تکفاز چینی تولز 

ویبره بدنه تکفاز چینی‌ تولز از جمله تجهیزات صنعتی است که به وسیله کمپانی چینی tools تولید شده است. این موتور صنعتی به دلیل کاربردهای وسیع در صنایع گوناگون با مشخصات مختلف ارائه می‌ شود. موتورهای ویبره تولز با برخورداری از قدرت ارتعاش در سطوح مختلف و با تعداد دورهای ۷۵۰ تا ۳۰۰۰ برخی از تولیداتی هستند که توسط شرکت تولز عرضه می شوند. انواع ویبره بدنه تکفاز چینی تولز از موتورهای AC تکفاز قدرت می گیرند. بدنه این تجهیزات عموماً از جنس آلومینیوم یا چدن است. معمولا موتورهای ویبره تولز کوچک یا متوسط از جنس آلومینیوم و موتورهای بزرگ از جنس چدن می باشند. این موتورها از عایق کلاس F برخوردارند و به همین دلیل در هنگام کار مداوم یا در دمای بالا بسیار ایمن هستند. کمپانی تولز در ساخت موتورهای ویبره از تکنولوژی روز بهره گرفته اما تلاش کرده تا این تجهیزات را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به دست خریداران برساند. از این رو مشاهده می‌ شود که انواع ویبره بدنه تکفاز چینی‌ تولز از جمله پرفروشترین ویبراتور هایی هستند که در بازار به فروش می‌ رسند.

معرفی ویبره بدنه تک فاز چینی تولز

انواع ویبره بدنه تک فاز چینی 

ویبره بدنه به دلیل کاربردهای متنوعی که دارد، در انواع مختلف و با مشخصات گوناگون تولید می‌ شود. این موتور صنعتی را می توان به چند صورت طبقه بندی کرد. بر اساس منبع تغذیه انواع موتور ویبره در دو نوع ویبره بدنه برقی و ویبره بدنه بادی عرضه می شوند. ویبره بدنه برقی قدرت خود را از یک موتور الکتریکی می‌ گیرد. این ویبراتور به دلیل عملکرد پرقدرت در سطح وسیعی در صنایع مختلف کاربرد دارد. از ویبراتور بادی نسبت به ویبره بدنه برقی کمتر استفاده می شود. در شرایطی که امکان استفاده از برق وجود ندارد، ویبراتورهای بادی پرکاربرد هستند. مثلاً در صنعت کشاورزی و یا در شرایطی که به دلیل رطوبت زیاد احتمال برق‌ گرفتگی وجود دارد، از انواع ویبره بدنه بادی استفاده می‌ شود. ناگفته نماند که به طور کلی موتورهای ویبره تکفاز تولز از نوع الکتریکی و برقی هستند.  

طبقه بندی انواع ویبره بدنه تک فاز tools بر اساس تعداد دور انجام می شود. بر این اساس این موتورها به انواع ویبراتور با ۷۵۰ دور، ۱۰۰۰ دور، ۱۵۰۰ دور و ۳۰۰۰ دور تقسیم می‌ شوند. به طور معمول میان دور موتور ویبره و قدرت لرزش آن نسبت عکس وجود دارد. یعنی قدرت لرزش موتورهای ویبره با دور کمتر، بیشتر است. به عبارتی این موتورها لرزش های کمتر اما بزرگ تر و پرقدرت تر تولید می کنند. در مقابل انواع موتور ویبره تکفاز چینی با دور بیشتر، ارتعاشاتی کوچک تر و ضعیف تر به وجود می‌ آورند. هر یک از این موتورهای ویبره تک فاز چینی با توجه به مشخصاتی که دارند از کاربردهای مختلفی در صنایع برخوردارند. در ادامه برخی از کاربردهای انواع ویبره بدنه تکفاز چینی تولز را بررسی می‌ کنیم.

انواع ویبره بدنه تک فاز چینی

کاربردهای ویبره بدنه تکفاز چینی تولز 

استفاده از موتورهای ویبره تک فاز در صنایع مختلف با هدف افزایش بازدهی انجام می‌ شود. موتورهای ویبراتور کمک می‌ کنند تا ارتعاشات لازم بدون دخالت انسان و با قدرت و سرعت بیشتر تامین شود. برخی از صنایعی که در آنها از موتورهای ویبره استفاده می‌ شود از این قرارند :

 1. صنایع غذایی 
 2. صنعت ساختمان 
 3. صنعت بسته بندی 
 4. فرآوری شن و ماسه
 5. صنعت کاشی و سرامیک 
 6. صنعت کشاورزی

موتور ویبره تکفاز تولز چینی در صنایع غذایی و بسته بندی برای مواردی از قبیل تفکیک و پاکسازی خشکبار، حبوبات و دیگر مواد غذایی به کار می‌ رود. در صنعت ساختمان ویبره بدنه برای ایجاد لرزش در میزهای صنعتی ارتعاشی مورد استفاده قرار می گیرد. تولید انواع سنگ مصنوعی یا قطعات بتن با استفاده از این میزها انجام می شود. از دیگر موارد استفاده از موتور ویبره تک فاز چینی می توانیم به کاربرد این موتور در فرآوری شن و ماسه اشاره کنیم. از آنجایی که پس از شستشوی ماسه لازم است که رطوبت آن گرفته شود، از ویبراتورها یا دستگاه های تولید کننده ارتعاش استفاده می‌ شود. لرزش و ارتعاش تولید شده به وسیله این دستگاه ها کمک می کند تا ماسه و شن با سرعت بیشتری خشک شود. 

در صنعت تولید کاشی، سرامیک و موزاییک نیز به شکل‌ های مختلف از ویبراتور استفاده می‌ شود. سرند کردن مواد اولیه تولید کاشی و سرامیک با استفاده از موتورهای ویبره صورت می گیرد. همچنین در تولید موزاییک که بخش اعظم آن از بتن تشکیل شود، از ویبراتور ها برای حذف حباب های داخل بتن استفاده می‌ شود. موتورهای ویبره در کشاورزی برای انتقال و انبار کردن غلات و دیگر محصولات مشابه به کار می روند. این موتورها با ایجاد ارتعاش کمک می کنند تا محصولات کشاورزی به راحتی منتقل شده و یا انبار شوند. کاربردهای ویبره بدنه تکفاز تولز گستره وسیعی را شامل می شود، به طوری که می‌توان گفت این موتور در اغلب صنایع به اشکال گوناگون کاربرد دارد.

کاربردهای ویبره بدنه تک فاز چینی

خرید ویبره بدنه تکفاز چینی تولز tools 

موتور ویبره تکفاز تولز به عنوان یک ویبراتور تکفاز چینی ارزان شناخته می شود. این دستگاه علی رغم کیفیت و کارایی بالا، نسبت به بسیاری از دستگاه‌ های مشابه اروپایی ارزان تر است. قیمت ویبره بدنه تکفاز چینی تولز در کنار عملکرد مناسب و پرقدرت آن موجب شده که خریداران بسیاری از آن استقبال کنند.

با نگاهی به کاتالوگ ویبره بدنه تکفاز چینی تولز  toolsمی توان دریافت که این موتور از نظر مشخصاتی چون ابعاد، توان، دور و قدرت ارتعاش تنوع زیادی دارد. در حال حاضر و به دلیل تنوع بالای الکتروموتور های ویبره تولز، در صنایع مختلف از این تجهیزات استفاده می شود. فروشگاه کالا صنعتی به عنوان عرضه‌ کننده تجهیزات صنعتی، انواع ویبره بدنه تکفاز چینی تولز را با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار می‌ دهد. در صورتی که قصد خرید این ویبراتور را دارید، می توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش کالا صنعتی، علاوه بر اطلاع از قیمت انواع موتورهای ویبراتور نسبت به خرید اینترنتی ویبره صنعتی تک فاز چینی  tools اقدام نمایید.

ویبره بدنه سه فاز چینی

برای دریافت مشخصات بیشتر در مورد لیست قیمت ویبره بدنه سه فاز چینی و کاتالوگ ویبره بدنه سه فاز چینی با کارشناسان فروش در تماس باشید. کالا صنعتی به عنوان نمایندگی ویبره بدنه سه فاز چینی میتواند این کالا را با قیمت بسیار مناسب به بازار عرضه کند.

ویژگی های مهم در انتخاب موتور ویبره چینی

الکترو ویبره یا ویبراتورها، دستگاه ها و تجهیزاتی هستند که با ایجاد لرزش و ارتعاش در بسیاری از مصارف صنعتی کاربرد دارند. در سال های اخیر، بسیاری از شرکت های چینی از جمله شرکت موتور ویبره TS و ویبراتور تولز موتور که از سابقه درخشانی برخوردار هستند، به تولید موتور ویبره سه فاز چینی با کیفیت ادامه داده اند. این ویبراتورها از ویژگی های مناسب برای انتخاب برخوردار هستند. در ادامه به ویژگی های تأثیرگذار در انتخاب ویبراتورها اشاره می کنیم:

سرعت چرخش یا دور موتور ویبره بدنه

یکی از مهم ترین ویژگی ها در انتخاب ویبراتور بدنه، توان و سرعت چرخش و تعداد دور موتور در دقیقه است. این موتورها در ایجاد دامنه حرکتی با یکدیگر فرق دارند. چرخش موتور در دور پایین تر‌، لرزش و ارتعاشات کمتر اما قوی تری دارد. موتور ویبره در دور پایین برای مدت زمان طولانی تا 24 ساعت هم می تواند کار کند. با سرعت چرخش موتور در دورهای بالاتر، ارتعاشات و لرزش های موتور، بیشتر و به صورت ریز و ممتد ولی سبک‌تر است. موتورهای ویبره در دورهای 1000، 1500 و 3000 کاربرد بیشتری دارند.

توان موتور ویبره بدنه

توان موتور ویبره، باید با ضربه و دور موتور متناسب باشد.

شکل موتور ویبره

شکل ظاهری موتور ویبره

انواع موتور ویبره چینی

 1. ویبراتور پایه دار  (Foot mounted)
 2. موتور ویبره فلنجی (Flanged) 

موتور ویبره ها بر اساس محل استفاده و نوع کاربردی که دارند در شکل ها، اندازه ها، توان و سرعت های مختلفی طراحی و ساخته می شوند. ویبراتورها را می توان به دو نوع پایه دار و فلنجی تقسیم بندی کرد:

ویبراتور پایه دار  (Foot mounted)

این ویبراتورها که با میزان سرعت و توان مختلف و در ابعاد متفاوت ساخته می شوند، عموماً بر روی میز ویبره، سرند، الک صنعتی و سایر صفحات فلزی، مورد استفاده قرار می گیرند. با نصب ویبره پایه دار به صورت عمودی بر روی صفحه، حرکات و ارتعاشات دایره ای ایجاد می شود. ویبراتور پایه دار استفاده های بیشتری نسبت به نوع دیگر دارد.

موتور ویبره فلنجی (Flanged)  

ویبره فلنجی از لحاظ عملکرد شبیه به موتور ویبره پایه دار بوده و از نظر نوع کاربرد، شکل ظاهری و جنس پوسته دستگاه با آن متفاوت است. برای سهولت در ایجاد حرکت ها و ارتعاشات دایره شکل، استفاده از از ویبره فلنجی رایج تر است.

کاربرد موتور ویبره

نصب و راه اندازی موتور ویبره‌ سه فاز چینی

هنگام تنظیم و راه اندازی موتور ویبره بدنه سه فاز چینی، باید به یک سری نکات و توصیه های لازم توجه کافی شود.

 • هنگام نصب موتور ویبره بر روی سطح مورد نظر، باید دقت کرد که سطح، صاف و هموار و تمیز باشد. اتصال موتور باید به صورت محکم انجام شود که هنگام ارتعاش و لرزش، مطمئن بود که پایه ها شکسته و تضعیف نمی گردد.
 • هنگام حرکت موتور ویبره در حالت افقی، باید جهت حرکت دو موتور لرزه ای را بر خلاف جهت یکدیگر تنظیم کرد.
 • موتور ویبره‌ بدنه بر اساس نیروی گریز از مرکز کار می کند. درصد اندازه های آن را باید بر مبنای موارد اعلام شده تنظیم نمود. جهت تنظیم نیروی گریز از مرکز موتور ویبره، وزن صفحات دریافت کننده را می توان کم و زیاد کرد.
 • پیچ‌ های موتور ویبره پس از روشن شدن دستگاه باید به طور مرتب و در فاصله زمانی 20 تا 30 دقیقه آچارکشی و سفت شوند. سایز پیچ برای نصب موتور به بدنه باید با سوراخ های پایه متناسب باشد.  تنظیم و سفت کردن پیچ ها باید با آچارهای مخصوص و مناسب و به صورت کارشناسانه انجام شود. سفت شدن پیچ ها باعث بی صدا کار کردن موتور ویبره می‌شود.
 • برای رعایت نکات ایمنی هنگام نصب موتور، بهتر است در بالای موتور از کابل فولادی استفاده شود. برای حفظ و نگهداری موتور ویبره، لازم است که دستگاه به طور مرتب مورد سرکشی و بازبینی قرار بگیرد.
 • موتور ویبره، در حالت عمودی و غیر افقی باید به گونه ای نصب شود که سمت بالای موتور که جعبه ترمینال روی آن است، در جهت بیرون قرار بگیرد.  

ویبره بدنه با کیفیت

مزایای استفاده از موتور ویبره سه فاز چینی

صرفه جویی در وقت و هزینه

استفاده از ویبراتور چینی، در خیلی از موارد سرعت کار را افزایش داده و موجب کاهش هزینه ها می گردد. به عنوان مثال برای بسته بندی مواد، استفاده از ارتعاش ویبراتور، موجب کاهش هزینه بسته بندی تا 25% می شود. همچنین در فرآیند تولید انواع محصولات، استفاده از موتور ویبره با جلوگیری از خرابی تولید، در صرفه جویی هزینه ها نقش بسزایی دارد.

ایمنی موتور ویبره بدنه

با استفاده از موتور ویبره خوب می توان از حوادث و اتفاقات ناگهانی جلوگیری کرده و سلامت و ایمنی کارکنان و تجهیزات را در محیط کار افزایش داد. در این میان آموزش دادن کارگران و افزایش سطح آگاهی آنان از روش های استفاده می تواند به رعایت الزامات ایمنی کمک کند. مثلاً در سیلوها استفاده از ارتعاش بهتر است در دیوارهای سیلو انجام گیرد تا به این ترتیب، ایمنی کارگران بدون ورود به سیلو افزایش پیدا کند. در مواردی با وجود ویبراتور صنعتی استفاده از چکش لازم نخواهد بود. استفاده از چکش ممکن است به افراد و تجهیزات صدمه وارد کند. با افزایش ایمنی محیط کار می توان از تجهیزات و کارکنان مراقبت کرده و سرمایه ها را حفظ نمود.

نکات مهم هنگام خرید موتور ویبره سه فاز چینی

هنگام خرید و انتخاب موتور ویبره، لازم است که نکات و مواردی را در نظر داشته باشید:

 1. نیروی گریز از مرکز: از جمله مشخصه های مهم هنگام خرید موتور ویبره، ضربه یا نیروی گریز از مرکز دستگاه است. این نیرو توسط لنگ های دو سمت موتور تولید می شود. 
 2. توان و سرعت چرخش یا دور موتور ویبره
 3. خدمات پس از فروش: از موارد مهمی که هنگام خرید ویبراتور باید در نظر گرفته شود، گارانتی و خدمات پس از فروش محصول است. موتور ویبره‌ سه فاز چینی، دارای شش ماه ضمانت برای تأمین قطعات و اجزای مکانیکی است. 
 4. میزان آمپراژ موتور ویبره بدنه: استفاده از آمپر کمتر در موتور ویبره با توان بالا، نشان دهنده کیفیت مرغوب موتور است. آمپراژ موتور که پایین باشد، بازده موتور بالاتر می رود و برق کمتری مصرف می شود. 
 5. برندهای معتبر و شناخته شده: هنگام خرید موتور ویبره، حتماً باید دقت کنید که کالای مورد نظر از برند، معتبر و شناخته شده باشد. برای این کار می توانید از مشاوران و کارشناسان حرفه ای ما کمک بگیرید.

خرید ویبره بدنه

مجموعه کالا صنعتی، با دو دهه تجربه و کسب مهارت در زمینه تأمین کالاهای صنعتی با هدف ارتقا و بهبود سطح کیفی خدمات، در خدمت مشتریان و صنعتگران عزیز است. ما در این مجموعه، همواره ضمن بهره گیری از توان و تجربه متخصصان و مشاوران حرفه ای و کاربلد، در راستای تحقق اهداف و تأمین نیازهای صنعت کشور، گام بر داشته ایم. برای تهیه موتور ویبره بدنه جنس خوب، می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

ویبراتور چینی با چه مارک هایی دارید؟

گروه کالا صنعتی به عنوان نمایندگی ویبراتور چینی Tools در ایران ، تمامی محصولات این برند موفق را به فروش میرساند. موتور ویبره چینی با مارک تولز یکی از بهترین برند های ویبراتور چینی در ایران به شمار می رود که در صنایع مختلف کاربرد دارد.

بیشترین کاربرد ویبراتور چینی در کجاست؟

ویبراتور چینی در صنایع مختلف از جمله ساخت میز ویبره برای آزمایشگاه ها ، کارگاه های بتن سازی ، میز ویبره صنایع غذایی و صنایع سیمان بسیار کاربرد دارد. برای مشاوره رایگان جهت خرید ویبراتور چینی با کارشناسان فروش در تماس باشید.

نمایندگی ویبراتور چینی در ایران کجاست؟

گروه کالا صنعتی نمایندگی فروش ویبراتور چینی تولز در ایران است. برای خرید ویبراتور چینی Tools و مشاوره ویبره چینی با کارشناسان فروش در تماس باشید.

 • سوالات متداول