گیربکس آویز ( گیربکس محور و شافت موازی)

گیربکس آویز هلیکال موازی عموماً برای وینچ سقفی یا جرثقیل سقف یا موارد خاص استفاده می شود. به عنوان مثال برای گیربکس جرثقیل سقفی و موارد مشابه از گیربکس پارالل یا گیربکس هلیکال موازی استفاده می شود.

در سایت کالا صنعتی شما میتوانید برای خرید گیربکس صنعتی ، الکتروموتور ، پمپ ، ویبراتور و سایر لوازم صنعتی مرتبط مشاوره رایگان دریافت نمایید.

گیربکس آویز را میتوان یکی از بهترین انواع گیربکس صنعتی دانست چراکه در کمترین فضای ممکن، توانسته نسبت تبدیل خوبی را تامین کرده و در جرثقیل های سقفی کاربرد فراوانی دارد.

از گیربکس آویز علاوه بر جرثقیل در بسیاری از کارخانجات استفاده می شود. شرکت های بزرگی از جمله SEW و شریف ، پارس گرجی ، ایلماز و بسیاری شرکت های دیگر اقدام به تولید این نوع گیربکس کرده اند و در سایز های مختلف در ایران قابل تحویل است.

سوالات متداول درباره گیربکس هلیکال موازی

گیربکس هلیکال موازی در چه صنایعی کاربرد دارد؟

گیربکس شافت موازی یا گیربکس هلیکال موازی در معادن ، بالابرهای صنعتی و مخازن کاربرد دارد. گیربکس هلیکال موازی یک گیربکس صنعتی با کیفیت در صنعت به شمار میرود.

کاتالوگ گیربکس هلیکال موازی را از کجا دانلود کنم؟

برای دانلود فایل PDF کاتالوگ گیربکس هلیکال موازی به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید. 

لیست قیمت گیربکس هلیکال موازی را چطور میتوان دریافت کرد؟

لیست قیمت گیربکس هلیکال شافت موازی را میتوانید از کارشناسان فروش یا از طریق ارتباط آنلاین با سایت کالا صنعتی در تماس باشید.

نمایندگی گیربکس هلیکال موازی در کدام شهر است؟

گیربکس هلیکال موازی در تمام شهر های ایران به فروش میرسد. نمایندگی گیربکس شافت موازی در تهران و نمایندگی گیربکس هلیکال موازی در مشهد نیز وجود دارد.

گیربکس شافت موازی دست دوم هم دارید؟

در سایت کالا صنعتی گیربکس شافت موازی استوک یا دست دوم به فروش نمی رسد اما در بخش دیوار صنعتی میتوانید گیربکس هلیکال موازی دست دوم یا استوک خود را به فروش برسانید یا از نمونه های موجود خرید نمایید.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
ثبت سفارش
تعداد
عنوان