الکتروموتور وات WAT

الکتروموتور وات WAT در سایت کالا صنعتی به فروش می رسد و به شهرهای تهران ، تبریز ، اصفهان ، مشهد و شیراز قابل تحویل است. الکتروموتور وات WAT در سایز های زیادی تولید و عرضه شده است ولی در ایران عموماً الکتروموتور سه فاز وات WAT موجود است.

برای انتخاب دقیق موتور وات با کارشناسان ما در تماس باشید چراکه گروه کالا صنعتی میتواند پیشنهادات جذابی را به شما ارائه دهد که بهترین کاربرد را داشته باشد. الکتروموتور وات ترکیه تولید کننده انواع الکتروموتور سه فاز و الکتروموتور تک فاز در ترکیه است که در ایران نیز یکی از برند های پر مصرف الکتروموتور ترک به حساب می آید.

برای آگاهی از لیست قیمت الکتروموتور وات WAT با کارشناسان فروش در تماس باشید. برای دریافت کاتالوگ الکتروموتور وات WAT به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید.

سوالات متداول در مورد الکتروموتور وات WAT

الکتروموتور وات ترکیه با الکتروموتور ولت ترکیه یکی است؟

پاسخ: الکتروموتور وات و الکتروموتور ولت دو برند متفاوت است اما هر دو در ترکیه تولید می شود. به لحاظ کیفی تقریباً میتوان گفت که این دو دارای کیفیت مناسبی هستند و گارانتی لازم را دارا هستند. البته باید توجه داشت که گارانتی الکتروموتور تنها با تایید بازرس اتحادیه و در صورتی که ایراد از مصرف کننده نباشد قابل پیگیری است.

الکتروموتور وات با گارانتی است یا خیر؟

الکتروموتور وات گارانتی دارد. برای استفاده از گارانتی شروطی لازم است که در ضمانت نامه ها درج شده است. یکی از مهمترین شروط برای شامل شدن گارانتی این است که بازرس اتحادیه در خصوص تشخیص ایراد الکتروموتور نظر بدهد. اگر ایراد از ساختار موتور باشد شامل گارانتی خواهد شد.

نمایندگی الکتروموتور وات در ایران نیز وجود دارد؟

پاسخ: الکتروموتور وات مانند بسیاری از الکتروموتور ها در تمام دنیا نمایندگی هایی دارد و در ایران نیز نمایندگی الکتروموتور وات وجود دارد. البته ممکن است بعضی از سایز های الکتروموتور وات در ایران موجود نباشد.

الکتروموتور وات در ایران با چه نام هایی شناخته می شود؟

پاسخ: الکتروموتور وات با نام های دینام وات ، موتور وات ، الکتروموتور وات ترکیه ، وات ترکیه ، دینام وات ترک ، الکتروموتور وات سه فاز ، الکتروموتور وات تک فاز ، موتور WAT ، الکتروموتور WAT و ... شناخته می شود.

قیمت الکتروموتور وات را از کجا می توان دریافت کرد؟

پاسخ: برای دریافت لیست قیمت  الکتروموتور وات با کارشناسان فروش در تماس باشید. علی رغم  این در سایت کالا صنعتی سعی بر این است که قیمت جدید دینام وات نمایش داده شود.
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان