اینتر پمپ ایتالیا

گروه صنعتی اینتر پمپ ایتالیا در سال 1977 با ابتکار آقای Fulvio Montip شروع به ساخت پمپ های پیستونی نمود. آقای Fulvio Montip در حقیقت تغییرات قابل توجهی در طراحی و ساخت پمپ پیستونی به عمل آورد که این پمپ را به صورت کامپکت و بسیار کم صدا در آورد. امروزه الکتروپمپ پیستونی اینتر پمپ 75 درصد از پمپ های پیستونی خود را به کشورهای خارجی صادر می کند.

اینترپمپ لوگو

اینتر پمپ یکی از اولین تولید کنندگان پمپ پیستونی یا پلانجری در دنیا به شمار می شود. پمپ پیستونی اینتر Interpump بسیار کم جا و کم صدا هستند و قطعات یدکی آن در دسترس است.

اما بزرگترین پیشرفت اینترپمپ وقتی رخ داد که که به جای استفاده از پیستون های فولادی از پیستون سرامیکی در پمپ پلانجری استفاده کرد. استفاده از پیستون سرامیکی علاوه بر افزایش عمر پمپ ، ضریب اطمینان پمپ را نیز بالا برده است.

امروزه اینترپمپ پمپ پیستونی ساده ( پلانجری ) را تا 500 بار فشار تولید می کند و همچنین پمپ های خاصی تولید میکند که فوق العاده فشار بالایی را تولید میکنند و تا 1500 بار فشار تولید خواهند گرد. پمپ با فشار بسیار بالا توسط بخش Pratissoli Pompe تولید می شود.

معرفی اینتر پمپ ایتالیا

بزرگترین سازنده پمپ های پیستونی حرفه ای در دنیا و در سطح بین المللی گروهی به نام Interpump group S.P.A می باشد که دارای موقعیتی بسیار مهم در بازار جهانی بوده و همچنین از جمله کمپانی های پیشگام در زمینه هیدرولیک می باشد.

فعالیت شرکت Interpump group در سال 1977 میلادی در کشور ایتالیا و با فرآیند ساخت و تولید پمپ های پیستونی فشار بالا شروع شد.

روند صعودی Interpump group بسیار سریع بود به طوری که ظرف مدت کوتاهی دارای شهرت و آوازه جهانی شد که البته این موقعیت مهم به راحتی به دست نیامد؛ تلاش های عوامل Interpump group سبب شد آنها بتوانند در زمینه تولید و ساخت پمپ های پیستونی فشار بالا طرح های خلاقانه و مبتکرانه ای را ارائه و عملی کنند و بتوانند پمپ های تولید کنند که از نظر ظاهری کوچکتر باشند و در هنگام کار آلودگی صوتی کمتری ایجاد کنند.

کارخانه اینترپمپ ایتالیا

با ادامه فعالیت های رو به رشد و ترقی Interpump group در اوایل دهه 90 میلادی شرکت دست به گسترش فعالیت های خود زد و به سمت تولید موتورهای الکتریکی و هیدرولیکی روی آورد و توانست طی مدت کوتاهی توجه شرکت های مرتبط در این زمینه را به سوی محصولات خود جلب نماید.

همچنین  Interpump group در سال 1996 میلادی در بورس رسمی ایتالیا صاحب سهام شد.

سال های 1997 و 1999 میلادی برای Interpump group سالهای مهم و سرنوشت سازی بودند چرا که در فاصله این دو سال بود که Interpump group فعالیت هایش را در زمینه هیدرولیک پررنگ تر و حرفه ای تر از گذشته نمود و توانست با شرکت های مهم و برجسته این حیطه وارد شراکت شود.

Interpump group اهداف بسیار مهمی را دنبال می کند که عبارتند از :

کسب موقعیتی منحصر به فرد در جهان در تولید پمپ های پیستونی فشار بالا، پیشرفت در بخش هیدرولیک و همه بخش های فعال در آنها.

تمام قطعات به کار رفته در پمپ پیستونی اینتر پمپ با کیفیت بالا و به صورت سیستماتیک تولید و آزمایش می شود به طوری که محصول نهایی اینترپمپ در برابر سایش و کارهای سنگین صنعتی مقاوم است.

سری 2 تکامل یافته اینتر پمپ

این پمپ پیستونی آخرین نسل از پمپ های پیستونی اینترپمپ است که توسط مرکز تحقیقات اینترپمپ در ایتالیا تولید شده است. در این محصول از استاندارد های قابل توجهی استفاده شده است که بیسار قابل اطمینان تر می باشد.

دبی در این پمپ پیستونی از 8 لیتر در دقیقه تا 16 لیتر در دقیقه متغیر است و تا 275 bar فشار تولید میکند. موتور کوپل شده با آن میتواند تا 10 ابسب بخار توان داشته باشد. این پمپ پیستونی قابلیت کوپل شدن با انواع الکتروموتور های اروپایی ، ایرانی موتور گیربکس پشت تراکتوری و موتورهای بنزینی را دارد.

اینترپمپ جدید

اینتر پمپ سری 47

این پمپ به عنوان اصلی پمپ از مجموعه پمپ های پیستونی اینتر پمپ ایتالیا است. حداکثر دبی 30 لیتر بر دقیقه و حداکثر فشار 250 بار تولید می کند و الکتروموتور با قدرت 15 اسب را می توان با آن کوپل کرد.

200 بار اینتر

اینتر پمپ سری 66

پمپ سری 66 از محصولات اینتر پمپ با فشار بالا طراحی شده است و تا 500 بار فشار تامین میکند.

500 بار اینتر

اینتر پمپ سری HT

از این پمپ علاوه بر استفاده در کارواش صنعتی، دمای آب را تا 85 درجه سانتیگراد تحمل میکند. پمپ سری HT اینتر پمپ طیف وسیعی دارد که از دبی 5 تا 170 لیتر در دقیقه را شامل شده و تا 250 بار فشار تولید می کند.

اینترپمپ جدید

اینتر پمپ سری SS

از این پمپ پیستونی برای کاربری هایی همچون پمپ اسمز معکوس ، پمپ پیستونی برای صنایع غذایی، صنایع شیمیایی و دارویی استفاده می شود. برای سیالات تهاجمی و خورنده این پمپ بسیار مناسب است. این پمپ پیستونی دارای 5 نوع مختلف از 5 تا 150 لیتر بر دقیقه و فشار حداکثری 250 بار است.

بهترین پمپ اینتر پمپ ایتالیا

پمپ پیستونی هیدرولیکی اینترپمپ

علاوه بر پمپ های پیستونی ساده که با الکتروموتور و موتور های بنزینی کار میکند این پمپ با موتورهای هیدرولیکی کار میکند. این پمپ برای این کاربرد دارای کیفیت بالایی هستند.

اینتر پمپ ایتالیا

برای ثبت درخواست تعمیر اینترپمپ ایتالیا به بخش تعمیرات مراجعه نمایید.

برای دریافت کاتالوگ اینتر پمپ ایتالیا و لیست قیمت اینترپمپ ایتالیا با کارشناسان فروش در تماس باشید.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین
  • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان