بستن
دسته بندی کالا

پمپ کارواش صنعتی

 • پمپ کارواش برتولونی
 • پمپ پیستونی اینتر ایتالیا
 • پمپ کارواش پمپاک
 • پمپ مه پاش
 • پمپ کارواش خانگی
 • لوازم جانبی و قطعات پمپ کارواش • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

پمپ پیستونی کارواش یکی از انواع پمپ است که در دسته پمپ‌های جابجایی مثبت و زیرمجموعه پمپ‌های رفت و برگشتی بوده و قابلیت ایجاد فشارهای بالا را دارد. ساختار پمپ کارواش بسیار مشابه با سیلندر خودرو است و با حرکت رفت و برگشتی باعث تولید فشار در خروجی می‌شود. پمپ کارواش در دو نوع خانگی و صنعتی طراحی می‌شود که پمپ کارواش خانگی فشارهای پایین ایجاد می‌کند و پمپ پیستونی صنعتی دبی‌ها بیشتر و فشارهای مختلف تولید می‌کند. در نوع پمپ کارواش صنعتی از پیستون‌های مقاوم‌تر در برابر فشار استفاده می‌شود و سرامیک رایج ترین جنس است.

پمپ کارواش

قیمت پمپ کارواش

پمپ کارواش از لحاظ نوع برق مصرفی در دو نوع تکفاز و سه فاز وجود دارد. مقدار حداکثر فشار ایجادی و دبی پمپ کارواش با توجه به قدرت الکتروموتور و تعداد سیلندر و پیستون می‌تواند متفاوت باشد. پمپ کارواشی که کاربرد خانگی دارد معمولا از نوع تکفاز بوده و فشار کمتری تولید می‌کند و قیمت پایین‌تری دارد. از آن طرف پمپ کارواش با کاربردهای صنعتی برق آنها معمولا سه فاز است. پمپ‌های کارواش صنعتی به دلیل اینکه فشار بیشتری ایجاد می‌کنند باید از پیستونی با جنس مقاوم‌تر مانند سرامیک ساخته شود به همین دلیل قیمت بالاتری دارند. قیمت پمپ کارواش به پارامترهای مذکور و همچنین برند و کشور سازنده آن وابسته است. برای دریافت قیمت پمپ کارواش با کارشناسان کالاصنعتی تماس بگیرید.

قیمت پمپ کارواش تک فاز

همانطور که گفته شد یکی از پمپ‌های کارواش رایج نوع تک فاز است که عموما در کاربردهای کوچک‌تر و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا پمپ کارواشی که به موتور با توان کمتر از 3 اسب بخار کوپل می‌شود از برق تک فاز می‌تواند بهره ببرد. قیمت پمپ کارواش تک فاز کمتر از کراوا‌های صنعتی است چراکه ظرفیت پمپاژ آن کمتر بوده و در کاربردهای کوچک‌تر استفاده می‌شود. برای دریافت قیمت پمپ کارواش تک فاز و اطلاع از ارسال، گارانتی و سفارش بصورت نصب‌شده بر شاسی با ما تماس بگیرید.

خرید پمپ کارواش

بسیاری از افرادی که به دنبال خرید پمپ کارواش برای واحدهای صنعتی، کارگاه‌ها و ... هستند، خرید بصورت اینترنتی را ترجیح می‌دهند و البته امروزه خرید کردن کالاهای مختلف به صورت اینترنتی دیگر رایج شده و مهم نیست که کالا کاربردهای بزرگ و صنعتی داشته باشد یا کاربردهای کوچک و خانگی. خرید پمپ کارواش نیز از همین دسته محصولات است. برای خرید پمپ کارواش در انواع مختلف صنعتی و خانگی می‌توانید از طریق سایت ما اقدام کنید.

پمپ کارواش صنعتی به دلیل اینکه بسیار استفاده می‌شود، دارای نمونه‌های تقلبی زیادی است و حتی گاهی برخی سودجویان با تعویض قطعات داخلی پمپ اصلی سعی در فروش پمپ کارواش با قیمت کمتر می‌کنند اما با خرید از کالاصنعتی نسبت به اصالت پمپ پیستونی خود اطمینان خاطر خواهید داشت. گروه کالاصنعتی مجموعه پمپ کارواش سه فاز و پمپ کارواش تک فاز، لانس و نازل، گیج فشار سنج، الکتروموتور و شاسی را در قالب یک پکیج کامل می‌تواند ارائه داده و خدمات پس از فروش لازم را گارانتی می‌نماید. خرید پمپ کارواش در مدل‌های (100 بار، 200 بار، 250 بار، 400 بار، 500 بار و ...) در سایت کالاصنعتی.

انواع پمپ پیستونی کارواش

پمپ‌های کارواش را می‌توان به چند نوع دسته‌بندی کرد. یکی از آنها انواع پمپ کارواش از لحاظ برق مصرفی است که دو نوع تکفاز و سه فاز را شامل می‌شود. دیگر دسته‌بندی پمپ کارواش از لحاظ سطح کاربری می‌باشد که شامل پمپ کارواش کوچک و پمپ کارواش صنعتی می‌شود.

پمپ‌های کارواش عموما با برق سه فاز کار می‌کنند اما مدل‌هایی که توان کمتر از 2.2 کیلووات یا 3 اسب بخار دارند می‌توانند با موتور تک‌فاز کوپل شوند.

الکتروپمپ کارواش

پمپ کارواش کوچک نیز منظور پمپ کارواش خانگی است که برای معمولا برای شستن اتومبیل‌های شخصی و شست و شوی حیاط منازل بکار می‌رود. در ادامه به معرفی انواع پمپ کارواش و کاربردهای آن‌ها پرداخته خواهد شد.

پمپ کارواش پیستونی صنعتی

پمپ کارواش صنعتی در کاربردهای شست و شوی صنعتی و بزرگ‌تر استفاده می‌شود. کارواش صنعتی برای کاربردهای شست و شوی ماشین‌آلات و تجهیزات مختلف، پاک‌کردن سطوح کف و دیوارهای سالن‌های بزرگ، تمیزکردن موزائیک‌، سرامیک، سنگفرش و جداول خیابان‌های شهری و از بین بردن هرگونه آلودگی و چربی به جای مانده در سطوح مختلف بکار می‌رود. تمام این کاربردها به لطف داشتن قدرت فشار بالای خروجی در پمپ کارواش صنعتی میسر شده است.

پمپ کارواش صنعتی قادر به ایجاد محدوده زیادی از فشار می‌باشد؛ از فشار 50 بار گرفته تا حتی 1000 بار، بسته به حجم کارکرد و نوع کاربرد می‌توانند فشار خروجی تولید کنند. همچنین نوع برق مصرفی پمپ کارواش می‌تواند تکفازو سه فاز باشد که معمولا در نوع صنعتی از برق سه فاز بهره گرفته می‌شود.

پمپ کارواش خانگی

همانطور که از نام کارواش خانگی مشخص است، این دستگاه برای شست و شوی سطوح مختلفی در ابعاد و کاربردهای کوچک بکار می‌رود. از جمله موارد استفاده از پمپ کارواش خانگی می‌توان به شست و شو و نظافت اتومبیل، پاک کردن آلودگی‌های سطوح مربوط به کف حیاط، سقف ساختمان و دیوارها، لایه‌برداری و جرم‌گیری از لای درزهای مختلف و... اشاره کرد.

در دستگاه کارواش خانگی که بصورت یک پکیج می‌باشد، پمپی استفاده شده است که قابلیت ایجاد فشارهای بالا را دارد و آن پمپ پیستونی می‌باشد. مزیت استفاده از پمپ پیستونی در کارواش خانگی ایجاد فشار بالای آب با کمترین میزان مصرف است بطوری‌که هدررفت آب به کمترین میزان خود می‌رسد.

پمپ کارواش خانگی

راه اندازی پمپ کارواش

پمپ 100 بار را می‌توان با برق تک فاز یا سه فاز و الکتروموتور 3 اسب (2/2 کیلووات) راه اندازی نموده و استفاده کرد. برای استفاده از پمپ 150 و 200 بار نیاز هست که از کارواش سه فاز استفاده کرد که به آن پمپ کارواش صنعتی می‌گویند. عموما پمپ کارواش صنعتی  200 بار را با الکتروموتور سه فاز 7.5 اسب راه اندازی می‌کنند که با عنوان کارواش صنعتی سه فاز نیز معروف است و به وسیله شاسی و کوپلینگ این دو را به هم متصل می‌نمایند. طبیعی است که اگر هم محوری در پمپ، موتور و شاسی رعایت نشود، پمپ راندمان مناسبی نخواهد داشت.

برندهای پمپ کارواش 

شرکت‌های سازنده متفاوتی در جهان نسبت به تولید پمپ پیستونی اقدام کرده‌اند. بیشتر پمپ‌های پیستونی کارواشی تک فاز و سه فاز موجود در بازار ایران ساخت کشور ایتالیاست. از جمله پمپ کارواش ایتالیایی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

برندهای پمپ کارواش

 • پمپ پیستونی کارواش برتولینی: برتولینی برندی ایتالیایی بوده و محصولات پمپ پیستونی برتولینی از با کیفیت‌ترین پمپ کارواشی بازار است. شرکت برتولینی همچنین علاوه بر تولید پمپ، محصولات جانبی پمپ کارواش نیز تولید می‌کند.
 • پمپ پیستونی کارواش اینتر پمپ: اینتر پمپ دیگر برند ایتالیایی سازنده انواع پمپ کارواش و پیستونی است و از با سابقه ترین‌هاست. این شرکت علاوه بر پمپ پیستونی اینتر پمپ در مدل‌های با فشارهای مختلف، محصولات جانبی نیز تولید می‌کند.
  پمپ کارواش میشلن: کشور ایتالیا در زمینه تولید پمپ مخصوصا پمپ پیستونی کارواش جز کشورهای پیشرو می‌باشد. دیگر شرکت سازنده پمپ کارواش در ایتالیا، میشلن است. پمپ کارواش میشلن جهت شست و شوی خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • پمپ کارواش پمپاک: پمپ کارواش پمپاک (Pumpak) دیگر پمپ کارواشی ایتالیایی بوده که پپمپ‌هایی با فشار 100 بار تا 1000 بار تولید می‌کند.
 • سوالات متداول
ایمیل(اختیاری):
کد مقابل را وارد کنید ...