تخفیف شگفت انگیز

پمپ کارواش صنعتی

 • پمپ کارواش برتولونی
 • پمپ پیستونی اینتر ایتالیا
 • پمپ کارواش میشلن
 • پمپ کارواش پمپاک
 • پمپ مه پاش
 • لوازم جانبی و قطعات پمپ کارواش • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

پمپ پیستونی کارواش یکی از انواع پمپ است که در دسته پمپ های جابجایی مثبت بوده و زیرمجموعه پمپ های رفت و برگشتی است و قابلیت ایجاد فشارهای بالا را دارد. ساختار پمپ پیستونی کارواشی بسیار مشابه با سیلندر خودرو است و با حرکت رفت و برگشتی باعث تولید فشار در خروجی می شود. پمپ کارواش در دو نوع خانگی و صنعتی طراحی می شود که پمپ کارواش خانگی فشارهای پایین ایجاد می‌کند و پمپ پیستونی صنعتی فشار بالا تولید می کند. در نوع پمپ کارواش صنعتی از پیستون های مقاوم تر در برابر فشار استفاده می شود و سرامیک رایج ترین جنس است.

پمپ کارواش

قیمت پمپ کارواش

پمپ کارواش از لحاظ نوع برق مصرفی در دو نوع تکفاز و سه فاز وجود دارد. مقدار حداکثر فشار ایجادی و دبی پمپ کارواش با توجه به قدرت الکتروموتور و تعداد سیلندر و پیستون می تواند متفاوت باشد. پمپ کارواشی که کاربرد خانگی دارد از نوع تکفاز بوده و فشار کمتری تولید می کند و قیمت پایین تری دارد. از آن طرف پمپ کارواش با کاربردهای صنعتی برق آنها معمولا سه فاز است. پمپ های کارواش صنعتی به دلیل اینکه فشار بیشتری ایجاد می کنند باید از پیستونی با جنس مقاوم تر مانند سرامیک ساخته شود به همین دلیل قیمت بالاتری دارند. قیمت پمپ کارواش به پارامترهای مذکور و همچنین برند و کشور سازنده آن وابسته است. برای دریافت قیمت پمپ کارواش با کارشناسان کالاصنعتی تماس بگیرید.

خرید پمپ کارواش

بسیاری از افرادی که به دنبال خرید پمپ کارواش برای واحدهای صنعتی، کارگاه ها و ... هستند، خرید بصورت اینترنتی را ترجیح می‌دهند و البته امروزه خرید کردن کالاهای مختلف به صورت اینترنتی دیگر رایج شده و مهم نیست که کالا کاربردهای بزرگ و صنعتی داشته باشد یا کاربردهای کوچک و خانگی. خرید پمپ کارواش نیز از همین دسته محصولات است. برای خرید پمپ کارواش در انواع مختلف صنعتی و خانگی می توانید از طریق سایت ما اقدام کنید.

پمپ کارواش صنعتی به دلیل اینکه بسیار استفاده می شود، دارای نمونه های تقلبی زیادی است و حتی گاهی برخی سودجویان با تعویض قطعات داخلی پمپ اصلی سعی در فروش پمپ کارواش با قیمت کمتر میکنند اما با خرید از کالا صنعتی نسبت به اصالت پمپ پیستونی خود اطمینان خاطر خواهید داشت. گروه کالاصنعتی مجموعه پمپ کارواش سه فاز و پمپ کارواش تک فاز ، لانس و نازل، گیج فشار سنج ، الکتروموتور و شاسی را در قالب یک پکیج کامل می تواند ارائه داده و خدمات پس از فروش لازم را گارانتی می نماید. قیمت پمپ کارواش صنعتی (پیستونی) و خرید پمپ کارواش در مدل های (100 بار، 200 بار، 250 بار، 400 بار، 500 بار و ...) در سایت کالاصنعتی.

انواع پمپ پیستونی کارواش

بیشترین کاربرد پمپ پیستونی در کارواش صنعتی و خانگی است که به طور معمول از پمپ 100 بار ، پمپ 150 بار و پمپ کارواش صنعتی 200 بار استفاده می شود. پمپ 100 بار را می توان با برق تک فاز یا سه فاز و الکتروموتور 3 اسب (2/2 کیلووات) راه اندازی نموده و استفاده کرد. برای استفاده از پمپ 150 و 200 بار نیاز هست که از کارواش سه فاز استفاده کرد که به آن پمپ کارواش صنعتی می گویند. عموما پمپ کارواش صنعتی 200 بار را با الکتروموتور سه فاز 7.5 اسب راه اندازی می کنند که با عنوان کارواش صنعتی سه فاز نیز معروف است و به وسیله شاسی و کوپلینگ این دو را به هم متصل می نمایند. طبیعی است که اگر هم محوری در پمپ، موتور و شاسی رعایت نشود، پمپ راندمان مناسبی نخواهد داشت.

الکتروپمپ کارواش

برند های پمپ کارواش 

شرکت های سازنده متفاوتی در جهان نسبت به تولید پمپ پیستونی اقدام کرده اند. بیشتر پمپ های پیستونی کارواشی تک فاز و سه فاز موجود در بازار ایران ساخت کشور ایتالیاست. از جمله پمپ کارواش ایتالیایی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • پمپ پیستونی کارواش برتولینی: برتولینی برندی ایتالیایی بوده و محصولات پمپ پیستونی برتولینی از با کیفیت ترین پمپ کارواشی بازار است. شرکت برتولینی همچنین علاوه بر تولید پمپ، محصولات جانبی پمپ کارواش نیز تولید می کند.
 • پمپ پیستونی کارواش اینتر پمپ: اینتر پمپ دیگر برند ایتالیایی سازنده انواع پمپ کارواش و پیستونی است و از با سابقه ترین هاست. این شرکت علاوه بر پمپ پیستونی اینتر پمپ در مدل های با فشارهای مختلف، محصولات جانبی نیز تولید می کند.
  پمپ کارواش میشلن: کشور ایتالیا در زمینه تولید پمپ مخصوصا پمپ پیستونی کارواش جز کشورهای پیشرو می باشد. دیگر شرکت سازنده پمپ کارواش در ایتالیا، میشلن است. پمپ کارواش میشلن جهت شست و شوی خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • پمپ کارواش پمپاک: پمپ کارواش پمپاک (Pumpak) دیگر پمپ کارواشی ایتالیایی بوده که پمپ هایی با فشار 100 بار تا 1000 بار تولید می کند.

پمپ پیستونی با شاسی

آب بندی در پمپ کارواش

پمپ های کارواش، دارای پیستون هایی هستند که درون سیلندر ها حرکت می کنند و آب بندی نیز در آن ها با استفاده از پکینگ های الاستومری یا اورینگ های واقع در قسمت بیرونی پیستون صورت می گیرد در روشی دیگر، پیستون به خودی خود ممکن است از یک الاستومر با انطباق تداخلی ساخته شده باشد. پمپ پیستونی می توانند یک طرفه یا دو طرفه باشند، اما اغلب به صورت دو طرفه هستند.

4 مورد از تفاوت پمپ پیستونی دو طرفه و یک طرفه

 1. در یک پمپ پیستونی دو طرفه، مایع در هر دو حرکت رو به جلو و رو به عقب پیستون تخلیه می شود (برای هر پیستون به چهار شیر یک طرفه نیاز است). در یک پمپ پیستونی یک طرفه، مایع تنها در طی حرکت رو به جلوی پیستون خارج می شود.
 2. به طور کلی، طراحی های دو طرفه با سرعت های آهسته تر و فشارهای متوسط همراه هستند، در حالی که طراحی های یک طرفه عموما توام با سرعت ها و فشار های بالاتر است.
 3. در انتخاب یک پمپ پیستونی فشار های بالای ورودی، باید به عنوان پارامتری بسیار مهم حتما مورد ملاحظه قرار گیرند. در زمانی که فشار های ورودی بسیار بالاست، پمپ پیستونی دو طرفه نسبت به انواع یک طرفه کارآمدتر بوده و مستقیما از فشار ورودی برای کاهش بار پایانه ی قدرت استفاده می کنند.
 4. فشار های ورودی بالا در کارواش صنعتی نیز می توانند در انتخاب یک محرک تاثیرگذار باشند. پمپ ها پیستونی دو طرفه می توانند از اختلاف فشار در محاسبه ی توان اسب بخار مورد نیاز استفاده کنند، در حالی که پمپ های یک طرفه فقط از کسری از فشار ورودی برای جبران فشار خروجی استفاده می کنند.

ابعاد پمپ پیستونی کارواش

این نوع پمپ ها در ابعاد کوچک، معمولا به صورت یک پیکر بندی افقی و برای ابعاد بزرگتر، به صورت یک پیکربندی عمودی ساخته می شوند تا بار کمتری بر روی یاتاقان ها، پکینگ و کراس هد وارد شود. با وجود اینکه طراحی عمودی پمپ باعث صرفه جویی در فضا می شود، اما نسبتا گران تر بوده و نگهداری آن نیز نسبت به طراحی افقی دشوارتر می باشد.

پمپ پیستونی کارواشی

 • سوالات متداول
ایمیل(اختیاری):
کد مقابل را وارد کنید ...