بستن
دسته بندی کالا

گیربکس رجیانا Reggiana

 
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

شرکت رجیانا Reggiana ایتالیا یکی از بهترین سازندگان گیربکس خورشیدی در جهان است. در گیربکس رجیانا دنده ها از بهترین آلیاژ ممکن ساخته شده است. گیربکس خورشیدی رجیانا Reggiana که به گیربکس سیاره ای رجیانا نیز مشهور است در سال های اخیر بسیار قابل توجه بوده است. در کارخانجات مختلف ایرانی از گیربکس رجیانا Reggiana به عنوان یک گیربکس با کیفیت ایتالیایی استفاده می شود.

گیربکس رجیانا

به عنوان مثال در کارخانه منو پمپ بهلول که سازنده مونو پمپ در شهر مشهد است از گیربکس رجیانا ایتالیا بسیار استفاده می شود. گیربکس رجیانا همچنین در کارخانه های پتروشیمی، سیمان و فولاد کاربرد گشترده ای دارد. گیربکس رجیانا Reggiana ایتالیا در اکثر نمایشگاه های گیربکس صنعتی در ایران حضور داشته و نمایندگی رسمی گیربکس رجیانا در ایران وجود دارد و میتوانید به راحتی سفارش داده و خدمات پس از فروش واقعی دریافت نمایید. برای آگاهی از لیست قیمت گیربکس رجیانا ایتالیا با کارشناسان فروش در تماس باشید. برای دریافت کاتالوگ گیربکس رجیانا ایتالیا با کارشناسان فروش در تماس باشید.

انواع محصولات و تولیدات رجیانا

 1. گیربکس های خطی رجیانا
 2. گیربکس های زاویه دار رجیانا
 3. گیربکس های هالو شافت رجیانا
 4. گیربکس های پایه دار رجیانا
 5. گیربکس با خروجی چرخ دنده رجیانا

برای خرید گیربکس رجیانا ایتالیا چه مشخصاتی نیاز است؟

اولین مشخصات مورد نیاز برای انتخاب بهترین گیربکس رجیانا Reggiana ایتالیا نسبت تبدیل و گشتاور خروجی مورد نیاز برای گیربکس خورشیدی است. برای انتخاب دقیق و قیمت گیربکس خورشیدی با کارشناسان فروش در تماس باشید. گروه کالا صنعتی فرمی آمده کرده است که برای انتخاب گیربکس خورشیدی کار شما بسیار ساده شده است. 

گیربکس رجیانا با چه سایز هایی موجود است؟

گیربکس خورشیدی رجیانا در سایز ها و توان های مختلفی موجود است. برای اطلاع از سایز های گیربکس خورشیدی رجیانا با کارشناسان فروش در تماس باشید.

نمایندگی رسمی گیربکس رجیانا Reggiana ایتالیا در ایران وجود دارد؟

گیربکس رجیانا ایتالیایی در بسیاری از نقاط جهان دارای نمایندگی انحصاری و نمایندگی رسمی است و ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ایران بسیاری از تیپ های گیربکس رجیانا ایتالیا را میتوانید با قیمت مصوب کارخانه و از طریق نمایندگی رسمی رجیانا در ایران دریافت نمایید.

لیست قیمت گیربکس Reggiana رجیانا را از کجا دانلود کنم؟

بدلیل نوسانات قیمت گیربکس رجیانا ، برای دریافت لیست قیمت به روز گیربکس رجیانا با کارشناسان فروش در تماس باشید.

گیربکس رجیانا 2 استیج با چه نسبت هایی موجود است؟

دور خروجی در گیربکس خورشیدی را میتوان با افزودن استیج ها یا طبقات به حداقل رساند. برای آگاهی از نحوه انتخاب گیربکس خورشیدی رجیانا و بررسی مشخصات گیربکس خورشیدی با کارشناسان فروش در تماس باشید.

آیا گیربکس رجیانا ایتالیا گیربکس افزاینده هم تولید می کند؟

اصولاً استفاده از گیربکس خورشیدی به عنوان گیربکس افزاینده به عنوان یکی از راهکارها به شمار می رود. گیربکس رجیانا ایتالیا رو میتوان با مشخص کردن مقدار گشتاور ورودی و نسبت تبدیل آن جایگزین گیربکس افزاینده نمود. 

ادامه متن در پایین صفحه ...

بهترین گیربکس رجیانا برای کاربرد سنگین کدام مدل است؟

رای کاربرد سنگین گیربکس رجیانا از نوع گیربکس خورشیدی یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود. برای انتخاب دقیق نوع گیربکس رجیانا با کارشناسان فروش در تماس باشید.

واردات گیربکس Reggiana رجیانا هم انجام می دهید؟

برای واردات گیربکس رجیانا Reggiana ایتالیا ، گروه کالا صنعتی این آمادگی را دارد که با نمایندگی انحصاری گیربکس رجیانا در ایران درخواست داده و انواع تیپ های گیربکس رجیانا را وارد نماید.

گیربکس خورشیدی خطی یا گیربکس Linear چه تفاوتی با گیربکس خورشیدی 90 درجه یا Angular دارد؟ آیا گیربکس رجیانا این دو را تولید میکند؟

همانطور که از اسم این دو گیربکس بر می آید، گیربکس خورشیدی خطی رجیانا به صورت شافت مستقیم است (مانند شکل زیر).

گیربکس خورشیدی رجیاناگیربکس رجیانا

اما گیربکس خورشیدی 90 درجه یا Angular رجیانا به صورت عمود نصب بسته می شود. شکل زیر گیربکس خورشیدی 90 درجه رجیانا را نمایش می دهد.

گیربکس 90 درجه رجیاناگیربکس رجیانا

فروش گیربکس خورشیدی هالو شافت یا گیربکس Shrink Disk/Hollow Shaft از نوع گیربکس رجیانا در سایت کالا صنعتی انجام می شود؟

گیربکس رجیانا هالو شافت یکی از انواع گیربکس صنعتی پر مصرف در ایران است. گیربکس هالوشافت رجیانا را میتوان از شرکت های مختلف تولید کننده گیربکس خورشیدی تهیه کرد. اما گیربکس رجیانا یکی از با سابقه ترین تولید کنندگان گیربکس هالوشافت خورشیدی به شمار می رود.

گیربکس خورشیدی رجیانا چقدر بازده دارد؟

گیربکس رجیانا و به طور کلی تمامی گربکس های خورشیدی دارای بازده بالای 80 درصد هستند و حتی در گیربکس خورشیدی یک طبقه رجیانا یا گیربکس خورشیدی تک Stage راندمان تا حدود 98 درصد هم می رسد. طبیعی است که با افزایش طبقات در گیربکس رجیانا بازده یا راندمان گیربکس کاهش یافته و به طور کلی در گیربکس خورشیدی خطی یا گیربکس خورشیدی Linear بیشترین راندمان را شاهد خواهیم بود.

دمای کاری گیربکس Reggiana رجیانا چند درجه است؟

بهترین بازه دمایی برای کارکرد گیربکس رجیانا بین -20 تا 90 درجه سانتیگراد است که بسته به شرایط نصب می تواند مقادیر متفاوتی نیز داشته باشد. برای کارکرد گیربکس رجیانا در دمایی غیر از این دما نیاز است که نوع روغن گیربکس خورشیدی ، نوع کاسه نمد و عایق بندی متفاوتی را در نظر بگیریم.

آیا به گیربکس رجیانا می توان بار محوری هم اعمال کرد؟

به طور کلی اعمال بار محوری بر روی گیربکس خورشیدی باعث کاهش قابل توجه راندمان و افزایش استهلاک و کاهش عمر گیربکس رجیانا خواهد شد. 

توان حرارتی گیربکس رجیانا چیست؟

توان حرارتی یک گیربکس خورشیدی مقدار توانی است که میتوان در قسمت خروجی گیربکس صنعتی اعمال کرد بدون آنکه دمای گیربکس رجیانا از 90 درجه سانتیگراد افزایش یابد. توجه به توان حرارتی گیربکس رجیانا در انتخاب بهترین گیربکس خورشیدی تاثیر به سزایی خواهد داشت. 

دور ورودی گیربکس رجیانا چقدر باید باشد؟

دور ورودی گیربکس رجیانا بسته به نوع گیربکس متفاوت است و به طور کلی میتوان برای گیربکس خورشیدی رجیانا تا 3000 دور ورودی وارد کرد. 3000 دور ورودی به گیربکس رجیانا باعث خواهد شد که عمر دنده های گیربکس رجیانا کم شده و استهلاک گیربکس بالا رود. گیربکس رجیانا که با دور ورودی بالاتر از 1500 دور بسته می شود عموماً دارای صدای زیادتر است. دور بالا در گیربکس رجیانا باعث خواهد شد که دما افزایش یافته و روغن داخل گیربکس رقیق تر شود. رقیق بودن روغن باعث افزایش تنش در دنده های گیربکس خورشیدی و در نهایت کاهش راندمان و عمر گیربکس می شود. 

گشتاور ماکزیمم در خروجی گیربکس رجیانا چقدر است؟

ماکزیمم گشتاوری که میتوان به گیربکس خورشیدی رجیانا وارد کرد با سایز گیربکس متناسب است. این مقادیر برای گیربکس رجیانا مقداری است که در تنش های اتفاقی و ناگهانی به شافت خروجی گیربکس آسیبی وارد نشود. جدول های زیر مقدار گشتاور خروجی مجاز برای گیربکس خورشیدی رجیانا را نمایش می دهد.

Type RR

65

105

110

210

310

510

710

810

810S

1010

1700

T2MAX (N.m)

1200

1800

2000

2500

5500

7000

8500

14500

14500

17500

26500

 

Type RR

2700

3500

5000

6300

8000

12500

16000

22000

32000

40000

50000

T2MAX(N.m)

36000

45000

62000

105000

155000

300000

330000

420000

460000

720000

900000

نسبت تبدیل در گیربکس چند طبقه رجیانا به چه شکلی محاسبه می شود؟

نسبت تبدیل در واقع حاصل تقسیم دور ورودی گیربکس خورشیدی به دور خروجی آن است. در گیربکس رجیانا حاصل ضرب نسبت تبدیل بین طبقات برابر است با نسبت تبدیل کل گیربکس. به عنوان مثال اگر گیربکس رجیانا دارای 3 طبقه باشد و هر طبقه نسبت تبدیل 1 به 7 داشته باشد ، نسبت تبدیل کل گیربکس صنعتی برابر است با 7*7*7 که می شود 1 به 343. به عبارتی اگر گیربکس رجیانا را با الکتروموتور 1450 دور کوپل کنیم حدود 4.23 دور در دقیقه خروجی خواهید داشت.

 • سوالات متداول
ایمیل(اختیاری):
کد مقابل را وارد کنید ...