گیربکس کتابی سهند

امروزه یکی از بهترین گیربکس های جایگزین برای گیربکس NMRV چینی، سهند اصفهان است. پوسته گیربکس کتابی سهند تا سایز 110 آلومینیوم است و سایز 110 سهند میتواند آلومینیوم یا چدن باشد. سایز 130 سهند نیز به تازگی تولید و روانه بازار شده است.

لوازم جانبی گیربکس کتابی سهند تماماً موجود است و در سایت کالا صنعتی با یک کلیک میتوانید خرید خود را ثبت و در اولین فرصت دریافت نمایید. گیربکس سهند در تولید اول خود ایراداتی داشت نظیر روغن ریزی و صدای بالا که در سال های اخیر با استفاده از کاسه نمد دو فنره و تغییراتی که در تراش دنده داده است.این مشکلات را رفع کرده و امروزه تقریباً پر مصرف ترین نوع گیربکس صنعتی در ایران به شمار می رود.

گیربکس کتابی سهند به عنوان بهترین جایگزین برای گیربکس چینی NMRV به شمار می رود. گیربکس کتابی سهند در تمامی سایز ها با پوسته آلومینیوم و چدن تولید می شود.

گیربکس کتابی یک گیربکس مکعبی حلزونی است که از سایز 30 تا 130 به طور روتین در بازار موجود است. نسبت تبدیل این گیربکس ها از 7.5 تا 100 موجود است که بسته به نوع اتصال با الکتروموتور میتواند به صورت فلنچ بزرگ و نیم فلنچ باشد. قطر شافت ورودی این گیربکس ها بسیار متنوع است و باید در زمان خرید حتماً الکتروموتوری که به این گیربکس کوپل می شود را معرفی نمایید.

بعد از تولید گیربکس VF نرمال ، گیربکس MVF نرمال ، گیربکس VF FC و گیربکس MVF FC کارخانه گیربکس سهند اصفهان اقدام به تولید گیربکس ایرانی مکعبی کرد و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. گیربکس کتابی سهند در صنعت جایگاه ویژه ای پیدا کرده است و امروزه مصرف زیادی دارد.

سوالات متداول برای گیربکس کتابی سهند

گیربکس سهند با توجه به تولید روز افزون گیربکس کتابی در ایران طرفداران ویژه ای پیدا کرده است و اغلب دستگاه ساز های ایرانی به دنبال خرید گیربکس کتابی سهند هستند.

گیربکس کتابی سهند در چه سایز هایی تولید می شود؟

گیربکس کتابی سهند از سایز 30 تا سایز 130 تولید می شود که تا سایز 110 دارای پوسته آلومینیوم و سایز 130 چدنی است. گیربکس مکعبی سهند دارای کیفیتی بسیار مناسب بوده و بهترین جایگزین برای گیربکس چینی به شمار می رود. به لحاظ ابعاد و اندازه، گیربکس کتابی سهند دقیقاً مشابه با چینی ها بوده و هیچ تفاوتی ندارد.

آیا گیربکس کتابی سهند گارانتی دارد؟

یکی از سوالاتی که بسیاری از مشتریان کالا صنعتی برای گیربکس کتابی دارند، بحث گارانتی این گیربکس است. گیربکس کتابی سهند دارای شش ماه گارانتی معتبر بوده و جزو بهترین شرکت هایی است که خدمات پس از فروش ارزنده ای دارد.شرکت تکنو سعدی (آقای نوری) در سعدی جنوبی نمایندگی رسمی شرکت سهند برای تمام گیربکس های سری W به شمار می رود و گارانتی از طریق ایشان قابل پیگیری است.

گیربکس مکعبی را میتوان پر مصرف ترین انواع گیربکس در صنعت دانست. اغلب تا سایز 90 با پوسته آلومینیوم و از سایز 110 با پوسته چدن در بازار وجود دارد. البته گیربکس مکعبی سهند سایز 110 با پوسته آلومینیم هم دارد. باید توجه داشت که گیربکس مکعبی برای سایز های مختلف، مشخصات مختلفی دارد لذا باید به این نکته توجه بیشتری داشت.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان