کف کش 2 اینچ پروانه استیل اسپیکو مدل S

برای دریافت مشاوره خرید کف کش اسپیکو با کارشناسان فروش در تماس باشید.

تماس بگیرید
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   گارانتی
   ملاحظات مهم
   درصورتی که تامین کننده نتواند در زمان مقرر کالا را تحویل دهد، کل مبلغ پرداختی عودت می گردد.
   ملاحظات مربوط به گارانتی
   دریافت گارانتی کالا منوط بر ارسال آن برای شرکت تولید کننده یا نماینده آن است و در صورتی که ایراد از مصرف کننده نباشد، شامل گارانتی خواهد شد.
   مدت زمان گارانتی
   6 ماه
   بازه زمانی ارسال
   دو روز کاری
   مشخصات فنی
   جنس پروانه
   استیل 304 Stainless Steel AISI
   برند پمپ
   اسپیکو SPICO
   نوع پمپ
   کفکش
   قطر دهانه خروجی پمپ
   2 اینچ
   منبع انرژی
   برق تک فاز, برق سه فاز
   ارتفاع ماکزیمم پمپاژ
   18 متر, 28 متر, 32 متر, 38 متر
  • ...
  • نقد و بررسی
  • کف‌کش‌های 2 اینچ اسپیکو (مخصوص پمپاژ و انتقال آب‌های صاف)

   در ذیل نمودار کارایی در هد (ارتفاع) و آبدهی‌های مختلف و همچنین ابعاد کف‌کش‌های 2 اینچ اسپیکو نشان داده شده است. پمپ‌های کف‌کش اسپیکو در مدل S18-1 , S28-1 , S38-1 با دهانه خروجی دو اینچ در حالت تک‌فاز و همچنین پمپ کف‌کش اسپیکو در مدل‌های S18-3 , S32-3 , S38-3 با همان دهانه دو اینچ در حالت سه فاز کار می‌کنند.

   با هدف مقابله با ایجاد خوردگی بر اثر نمک‌های محلول در آب، تمامی قطعات این نوع از کف‌ کش‌ها قبل از فرآیند رنگ‌کاری، در حوض‌های مخصوص و بزرگ، چربی‌گیری و پس از آن اسید کاری می‌شود. برای جلوگیری از آسیب خوردگی، دیفیوزر و پروانه پمپ‌ها، تمامی دیفیوزرهای اسپیکو به یک طوقه لاستیکی تجهیز شده است.

   کفکش 2 اینچ اسپیکو

   جدول ابعاد اسپیکو sp دو اینچ

   لازم به ذکر است کلیه بخش‌های پمپ‌ کف‌کش اسپیکو از آلیاژهای مخصوص، پروانه، شفت و همه پیچ‌های مورد استفاده از فولاد زنگ نزن (SS) ساخته شده است. این نوع طراحی مقاومت کف‌کش‌های اسپیکو را به صورت چشم‌گیری در مقابل خوردگی افزایش می‌دهد. با این تدابیر، عمر مفید محصولات اسپیکو بهبود بخشیده شده است.

   با استفاده از سیل‌های مکانیکی (آب‌بند) ضد سایش از جنس سیلیکون کاربید (Silicon carbide)، عمر پمپ‌ها بالا رفته است. برای محافظت از سیم پیچی پمپ، کلیه پمپ‌های تک‌فاز به Thermo Guard (ترمو گارد) تجهیز شده‌اند. برای شناسایی بهتر، در بدنه همه محصولات پمپ‌های اسپیکو یک سریال مشخص حکاکی شده است.

   با توجه به ریخته‌گری دقیق توسط متخصصین، کلیه قطعات بدون مک و سوسه اند. همچنین درصد نفوذ آب به داخل الکتروموتور به دلیل ریخته گری شدن توسط رزین مخصوص صفر است. در طراحی و تولید پمپ‌های کف‌کش اسپیکو به‌منظور کیفیت بالاتر و مطمئن‌تر، و هم بهبود بخشیدن به عمر مفید سیل‌های مکانیکی، محفظه‌ای پر از روغن مخصوص (پارافین خوراکی) بین پمپ و الکتروموتور قرار داده شده است.

   لازم به توضیح است امکان بازدید از محفظه روغن به‌کمک یک پیچ آلن شماره 8 در بغل و قسمت پایین پمپ کف‌کش امکان پذیر بوده است.

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان