پمپ سانتریفیوژ دو پروانه بشقابی پنتاکس ایرانی CB 160

برای مشخص کردن دقیق نوع پمپ پنتاکس با کارشناسان فروش در تماس باشید. برای دریافت کاتالوگ پنتاکس به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید.

( تکفاز : CB    سه فاز : CBT )

موجود
۰ تومان
۵,۸۶۰,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
   برند پمپ خارجی
   پنتاکس Pentax
   مشخصات فنی
   جنس پوسته
   چدن Cast Iron
   جنس پروانه
   برنج Brass, نوریل Noryl
   برند
   پنتاکس PENTAX
   نوع پمپ
   سانتریفیوژ ( گریز از مرکز )
   بازه دبی ماکزیمم پمپ
   5 تا 10 مترمکعب در ساعت
   بازه هد ماکزیمم پمپ
   50 تا 80 متر
   قطر دهانه ورودی پمپ
   1 اینچ
   قطر دهانه خروجی پمپ
   1 اینچ
   منبع انرژی
   برق تک فاز, برق سه فاز
   جنس پروانه
   برنجی, نوریل (پلاستیک)
  • ...
  • نقد و بررسی
  • پمپ CB 160/00 پنتاکس

   پمپ CB 160/00 پنتاکس توسط کمپانی ایتالیایی به نام پنتاکس تولید شده است و در زمینه تولید پمپ سهم بسیار وسیعی دارد ، در حال حاضر جز بزرگترین تولیدکنندگان در صنعت پمپ می باشد . کمپانی پنتاکس یک کمپانی ایتالیای است ،که تنها هدف آن وارد کردن محصولات باکیفیت به عرصه بازار جهانی است ،کمپانی پنتاکس به 100 کشور مختلف محصولات خود را صادر می کند .

   کارخانه پنتاکس سازنده انوع پمپ های خانگی ، صنعتی و کشاورزی و حتی در زمینه های تجاری می باشد که پمپ های خود را در دو مدل تک فاز و سه فاز تولید می کند ، یکی از علل اینکه محصولات کمپانی پنتاکس باکیفیت است ، اعمال تست های مختلف شیمیایی ، محیطی و زمانی بر روی محصولات می باشد.

   اطلاعات کد گذاری پمپ CB 160/00 پنتاکس :

   حرف CB  به معنی پمپ سانتریفوژ دوپروانه است ، عدد 160 به منظور توان پمپ تقسیم بر 100 برحسب اسب بخار می باشد ، عدد 00 به معنی پروانه نوریل (پلاستیک مهندسی  ) است .

   خصوصیات فیزیکی پمپ CB 160/00 پنتاکس :

   جنس بدنه پمپ CB 160/00  پنتاکس از چدن ضدزنگ است ، پمپ CB 160/00  پنتاکس دارای دو پروانه از جنس نوریل یا برنج می باشد.، جنس مکانیکال سیل پمپ CB 160/00  پنتاکس سرامیک و گرافیت می باشد، جنس شافت موتور از استینلس استیل 303   ، جنس براکت موتور از چدن ضدزنگ می باشد ، موتور پمپ دوقطبی است .

   قطر دهانه ورودی پمپ CB 160/00  پنتاکس یک ویک چهارم اینچ و قطر دهانه خروجی یک اینچ است وزن پمپ برابر 25 کیلوگرم می باشد ، ابعاد جعبه پمپ CB 160/00  پنتاکس 405 میلی متر ،  عرض پمپ 225 میلی متر و ارتفاع پمپ برابر 295 میلی متر است .

   خصوصیات عملکردی پمپ CB 160/00 پنتاکس :

   پمپ CB 160/00  پنتاکس در دو مدل تک فاز و سه فاز که در مدل تک فاز قابلیت اجرا شدن با برق شهری را دارد ، کد سری سه فاز این پمپ به صورت CBT 160  است . توان پمپ برابر  یک ونیم اسب  می باشد .حداکثر دمای سیال مایع ورودی به پمپ CB 160/00  پنتاکس بسته به نوع پروانه نوریل یا برنج متفاوت است اگر جنس پروانه از برنج باشد محدوده دمای سیال بین 0 تا 90 درجه سانتی گراد متغییر است  و اگر جنس پروانه از نوریل باشد محدوده دمای سیال بین صفر تا 50 درجه سانتی گراد متغییر است .

   پمپ CB 160/00  پنتاکس دارای کلاس حرارتی F  و درجه حفاظتی IP44  می باشد ، ماکزیمم دبی پمپ برابر 120 لیتر بر دقیقه و تا ارتفاع 35 متری جوابگو است ، و در حداقل دبی پمپ CB 160/00  پنتاکس 53 متر هد دارد .

   کاربردهای پمپ CB 160/00 پنتاکس :

   پمپ سانتریفوژ دو پروانه پمپ CB 160/00  پنتاکس برای ساخت سیستم های فشار برای کارخانه های عمرانی وصنعتی مورد استفاده قرار می گیرد  و هم چنین می توانید از این پمپ ها برای مصارف خانگی استفاده کنید این پمپ دو پروانه است اصولا پمپ های دو پروانه توانایی ایجاد دبی (آبدهی ) بیشتری را دارند پمپ CB 160/00  پنتاکس در ارتفاع 35 متری قابلیت پمپاژ آب تا 120 لیتر بردقیقه را دارد این به معنی این است که می تواند جهت تامین آب یک ساختمان مسکونی تا شش طبقه به صورت تک واحدی مورد استفاده قرار گیرد ، دو پروانه با عملکرد مجاز که هد بالا و دبی بسیار خوبی را تامین می کند. عملکرد پمپ های دو پروانه به این صورت است که سیال ابتدا وارد پروانه اول می شود پروانه اول هد سیال را افزایش می دهد و سپس وارد پروانه دوم شده و پروانه دوم نیز هد سیال را افزایش می دهد این عمل سبب افزایش دبی و هد ماکزیمم پمپ می شود.

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان