منبع تحت فشار دیزل ساز

منبع انبساط دیزل ساز یکی از بهترین انواع منبع انبساط  24 لیتری در ایران است. برای مشخص کردن دقیق نوع منبع تحت فشار با کارشناسان فروش در تماس باشید. 

برای دریافت کاتالوگ منبع انبساط دیزل ساز 24 لیتری به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید.

موجود
۴۰۰,۰۰۰ تومان
۳۵۰,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
   گارانتی
   بازه زمانی ارسال
   یک روز کاری
   مشخصات فنی
   لوازم جانبی پمپ
   منبع انبساط
  • ...
  • نقد و بررسی
  • منبع تحت فشار دیزل ساز 24 لیتری

   منبع تحت فشار دیزل ساز با تکنولوژی Varem ایتالیا تولید می شود. کیفیت بسیار بالا با تیوپ ایتالیایی بهداشتی و به همراه صافی آب بهداشتی و ضخامت ورق بالا تنها بخشی از مشخصات این منبع است. فلنچ گالوانیزه یکپارچه، رنگ آمیزی Power Coating و آنتی اکسیدان. این محصول تولید شرکت دیزل ساز است و در ایران تولید می شود. برای دریافت مشخصات بیشتر با کارشناسان فروش در تماس باشید.

   یکی از مزایای مهم منبع 24 لیتری دیزل ساز این است که فشار کاری 12 بار دارد و ضخامت ورق بالایی دارد. از آنجایی که بزرگترین ایراد در منبع انبساط، خرابی تیوپ آن است، دیزل ساز با کیفیت بالایی که برای تیوپ ها فراهم کرده است، خرابی بسیار کمی خواهد داشت.

   منبع 24 لیتری

   شرایط نصب و استفاده از مخازن 24 لیتری تولید دیزل ساز

   قابل توجه همکاران و نصابان عزیز

   به استحضار میرساند منبع های تحت فشار 24 لیتری دیزل ساز جهت استفاده در پمپ ها با توان یک اسب و پایین تر طراحی شده است.

   خواهشمند است جهت افزایش کاربری در داخل سیستم، هنگام تست فشار باد داخل منبع توسط گیج، حتما از خالی بودن آب درون منبع مطمئن شوید. به عبارت دیگر در هر زمانی که قصد اندازه گیری مجدد فشار باد داخل منبع را دارید منبع را ازسیستم جدا نموده تا آبی که از قبل داخل مخزن بوده کاملا تخلیه گردد و سپس توسط گیج ، فشار باد را اندازه گیری نمایید. منبع های 24 لیتری خریداری شده از شرکت دیزل ساز دارای باد بوده و نیاز به باد زدن مجدد در استفاده اولیه نمی باشد 20 میباشد. میزان فشار باد منبع PSI نمی باشد

   توجه : اضافه بودن فشار باد داخل منبع بیشتر از حد مجاز تعیین شده (   1.3 - 2 بار ) علاوه بر اینکه نحوه عملکرد منبع در سیستم را بهبود نداده، بلکه باعث آسیب به منبع می گردد.  لذا خواهشمندیم در تنظیم باد داخل منبع با حساسیت و دقت بیشتر عمل کنید.

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان