ویبراتور چینی T2/300 سه فاز 300 کیلویی 3000 دور TOOLS

برای مشخص کردن دقیق نوع ویبره بدنه با کارشناسان فروش در تماس باشید. برای دریافت کاتالوگ ویبراتور چینی به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید. قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

ثبت سفارش
۰ تومان
۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   برند ویبره بدنه
   تولز TOOLS
   دور موتور ویبره
   3000
   مشخصات فنی
   مقدار نیروی ویبراتور
   180 تا 400 کیلوگرم نیرو kgf
   بازه توان ویبراتور
   2 تا 3 کیلووات
   ماکزیمم توان ورودی ( W )
   320
   ماکزیمم آمپر ( A )
   0.58
   نیروی ویبره (Kgf)
   تا 25 کیلوگرم
  • ...
  • نقد و بررسی
  • ویبره چینی در تیپ های مختلف تولید می شود. ویبره 300 کیلویی چینی با نشان TS سال هاست که در ایران فروش دارد. از الکتروویبره 300 کیلویی در صنایع مختلف استفاده می شود.

   به عنوان مثال می توان موتور ویبره 300 کیلویی را به دستگاه سنگ شکن کوچک متصل کرده و از ویبره آن استفاده کنیم. ویبره 300 کیلویی 3000 دور چینی با توجه به دور بالایی که دارد ویبره ریزتری از ویبره 1400 دور دارد و برای مصارف گوناگون کاربرد دارد.

   این ویبره سه فاز است و برای موارد خاص می توان با قرار دادن یک خازن بر سر راه آن به تکفاز تبدیل کرد. ویبره بدنه 300 کیلویی از جمله ویبره های پر مصرف صنعتی به شمار می رود.

   برای بررسی نوع نصب ویبره بدنه 300 کیلویی با کارشناسان فروش در تماس باشید. مشابه با این ویبره بدنه می توان از برند های ویبره بدنه ترک نظیر کمپ ترکیه استفاده کرد.

   شرکت ویبریران در ایران نیز با تولید انواع موتور ویبره سه فاز و تکفاز ایرانی یکی از بهترین تولید کنندگان ویبره بدنه به شمار می رود.

   در هر طرف موتور ویبره 300 کیلویی 5 لنگ وجود دارد. با کم کردن لنگ ویبره از دو طرف آن می توانید ویبره با وزن کمتر را نیز تجربه نمایید. به عنوان مثال اگر یک لنگ از هر طرف کم شود، ویبره معادل با یک ویبره 240 کیلویی عمل خواهد کرد. 

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان