ست کنترل پنتاکس اصلی هیدروماتیک H2

ست کنترل پنتاکس ایتالیا

1- جایگزین کامل سیستم های سنتی که شامل سوئیچ و مخزن تحت فشار است.

2- کنترل استارت و استاپ پمپ آب پس از کاهش فشار ( باز شدن شیر آب) و افزایش فشار (بسته شدن شیر آب)

3- حفاظت در مقابل خشک کار کردن پمپ

4- فشار شروع قابل تنظیم در زمان نصب

5- اتصالات هیدرولیک استاندارد 

6- قابلیت نصب در هر موقعیت ( عمودی و افقی ) با توجه به جهت جریان

7- بدون نیاز به تعمیر و نگهداری

موجود
۰ تومان
۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   درصورتی که تامین کننده نتواند در زمان مقرر کالا را تحویل دهد، کل مبلغ پرداختی عودت می گردد.
   برند ست کنترل
   پنتاکس PENTAX
   بازه زمانی ارسال
   یک روز کاری
   مشخصات فنی
   کشور سازنده محصول
   ایتالیا
   لوازم جانبی پمپ
   ست کنترل
   نوع پمپ
   لوازم جانبی پمپ
   قطر دهانه ورودی پمپ
   1 اینچ
   قطر دهانه خروجی پمپ
   1 اینچ
   منبع انرژی
   برق تک فاز
  • کد مقابل را وارد کنید ...
  • نقد و بررسی
  • بدون شک اگر بخواهیم از  بهترین ست کنترل ها  نامی بیاوریم قطعا نام ست کنترل ساده پنتاکس هیدروماتیک H2 جزء آنها خواهد بود ، یکی از ویژگی های منحصر به  فرد ست کنترل ساده پنتاکس هیدروماتیک H2 دارای پیچ تنظیم فشار جهت تنظیم فشار استارت است .

   ست کنترل چیست؟

   اصولا ست کنترل ها مانع از قطع و وصل شدن ناگهانی جریان پمپ می شوند و هم چنین جریان ورودی به پمپ را کنترل می کنند این عملکرد ست کنترل سبب جلوگیری از یکسری نوسانات به پمپ و حتی لوله کشی ساختمان می شود به عبارتی ست کنترل فشار آب را تنظیم می کند و این عمل سبب جلوگیری از خسارت که پیش می آید می شود.

   به طور کلی عملکرد ست کنترل ها براین اساس است که زمانی که شیر آب باز می شود ، پمپ را روشن می کند و با بستن شیر آب به صورت خودکار باعث قطع اتوماتیک پمپ می شود، ست کنترل ها برای انواع پمپ های سانتریفوژ با توان 1.5 اسب بخار مناسب می باشد.

   اصولا ست کنترل ها باید توانایی ایجاد فشار بیشتری نسبت به پمپ ها  داشته باشند به عنوان نمونه فشار اولیه پمپی 2.3 بار است برای عملکرد مناسب پمپ ، باید ست کنترل 0.6 بار فشار بیشتری را اعمال کند. از دلایلی که از ست کنترل ها استفاده می شود ، فضای بسیار کمی را اشغال می کند و بسیار آسان نصب می شود .

   حتی می توانید از ست کنترل ها برای ساختمان های تک واحدی نیز استفاده کنید هم چنین مقاومت ست کنترل ها بسیار بالاست حتی می توان از ست کنترل ها برای محیط های بسیار مرطوب مثل مناطق شمالی کشور استفاده کنید زیرا متریال استفاده شده در محفظه ست کنترل ها از جنس پلاستیک است.

   عملکرد ست کنترل ساده پنتاکس هیدروماتیک H1 بر این اساس که مانع از مدام کار کردن پمپ می شود و هم چنین سبب کاهش اصطکاک پمپ و افزایش طول عمر باتری می شود.

   خصوصیات فیزیکی

   جنس بدنه ست کنترل ساده پنتاکس هیدروماتیک H2 از پلی آمید می باشد ، مقاومت پلی آمید نسبت به پلاستیک بسیار بیشتر است ست کنترل ساده پنتاکس هیدروماتیک H2 دارای پیچ تنظیم فشار می باشد که توانایی ایجاد فشار در رنج 1 الی 3.5 بار را دارد .قطر دهانه ورودی به ست کنترل ساده پنتاکس هیدروماتیک H2 با قطر خروجی یکسان وبرابر 1 اینچ می باشد .

   خصوصیات عملکردی

   ست کنترل ساده پنتاکس هیدروماتیک H2 را می توانید برای پمپ های که توانایی ایجاد 12 آمپر را دارند استفاده کنید اصولا عملکرد ست کنترل های پنتاکس براین اساس فشار درون سیستم لوله کشی می باشد .

   ست کنترل ساده پنتاکس هیدروماتیک H2 در مدل تک فاز است و قابلیت اجرا شدن با برق شهری را دارد  ، اگر دقت کنید متوجه می شوید بر روی بدنه ست کنترل ها یک فلش موجود است که نشان دهنده مسیر حرکت سیال می باشد ، به دلیل وجود همچین ویژگی قابلیت کنترل جریان آب در پمپ های که خروجی آنها به صورت عمودی و افقی است را دارد  ، از ویژگی های خاص ست کنترل ساده پنتاکس هیدروماتیک H1 نیازی به تعمیر و نگه داری خاصی ندارد . درجه حفاظتی ست کنترل ساده پنتاکس هیدروماتیک H2برابر IP65  است .

   کاربردها

    یکی از کاربردهای ست کنترل ساده پنتاکس هیدروماتیک H2 محافظت از پمپ آب دربرابر کارکردن بدون آب و خشک کاری است ، یکی از استفاده ست کنترل ساده پنتاکس هیدروماتیک H2 در قطع و وصل شدن برق پمپ با استفاده از فشار داخل سیستم لوله کشی است و هم چنین می توان جایگزین مناسبی برای منبع انبساط و سیستم سنتی پرشر سوئیچ باشد .


    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان