پمپ آب دو پروانه LEO لیو 1.5 اسب تکفاز 2ACm110

دارای 24 ماه گارانتی در صورتی که ایراد از طرف مصرف کننده نباشد. برای تایید ایراد پمپ بازرس اتحادیه نظر خواهد داد،قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

موجود
۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • مشخصات عمومی
  ملاحظات مهم
  در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
  گارانتی
  برند پمپ خارجی
  لئو چین LEO
  مشخصات فنی
  جنس پروانه
  برنج Brass
  حداکثر دمای سیال پمپ شونده
  40 درجه سانتیگراد
  جنس پوسته
  چدن ضد زنگ HT200
  مدل پمپ لئو LEO
  گریز از مرکز ( سانتریفیوژ )
  برند
  لیو LEO
  نوع پمپ
  سانتریفیوژ ( گریز از مرکز )
  بازه دبی ماکزیمم پمپ
  5 تا 10 مترمکعب در ساعت
  بازه هد ماکزیمم پمپ
  30 تا 50 متر
  قطر دهانه ورودی پمپ
  1 و 1/2 اینچ
  منبع انرژی
  برق تک فاز
 • ...
 • نقد و بررسی
 • پمپ آب لئو مدل 2ACm110 

  کشور سازنده پمپ 2ACm110  لئو چین می باشد، پمپ 2ACm110 لئو یک برند چینی است که توسط کمپانی لئو تولید شده است عدد2 در پمپ 2ACm110  لئو نشان دهنده دو پروانه بودن پمپ است اگر به دیتاشیت پمپ دقت کنید متوجه می شوید، دو پروانه پمپ در کنار یکدیگر و مابین این دو کاور واسطه قرار گرفته است.عملکرد کاور واسطه این است که سیال را به پروانه دوم در پمپ های دو پروانه هدایت کند، اصولا پمپ هایی دوپروانه نسبت به پمپ های تک پروانه توانایی انتقال سیال به ارتفاعات بالاتری را دارند.

  پمپ 2ACm110  لئو پمپ دوپروانه ازمدل سانتریفوژ که عملکرد آن براساس نیروی گریزازمرکز است ابداع نیروی گریز ازمرکز ابتدا توسط لئوناردو دواینچی اختراع شد،به سبب درخواست روزافزون پمپ های سانتریفوژ از اواخر قرن نوزدهم به بعد شیوه مدرن در تولید و طراحی پمپ های سانتریفوژ رخ داد. پمپ های سانتریفوژ اصولا عملکردشان براساس نیروی گریزاز مرکز می باشد.

  نحوه عملکرد پمپ:

  نام گذاری پمپ 2ACm110  لئو براین اساس است که عدد2 نشان دهنده این است که دوپروانه است حرف A  به معنی این است که توسط کمپانی لئو تولید شده است حرف C  به معنی است که پمپ از مدل سانتریفوژ است حرف m به معنی تک فاز بودن پمپ  در صورت حذف حرف m پمپ سه فاز است ، عدد 150 نشان دهنده توان پمپ و حرف H تنها برای پمپ که توانایی پمپاژ سیال تا ارتفاعات بالا را دارد استفاده می شود.

  خصوصیات فیزیکی :

  پمپ 2ACm110  لئو دارای وزن 21 کیلو گرم ، طول 430 میلی متر، عرض 235 میلی متر و 270 میلی متر می باشد. قطر دهانه ورودی پمپ 2ACm110  لئو1/2 1 و قطر دهانه خروجی 1 اینچ است، جنس شافت پمپ 2ACm110  لئو از استینلس استیل AISI 304  می باشد. جنس پروانه پمپ 2ACm110  لئو از استینلس استیل AISI 304  در بعضی مواقع براساس کاربرد پمپ جنس پروانه برنجی و در بعضی مواقع چدن ضدزنگ است . اگر قرار باشد پروانه ها براساس تولید صدا شون دسته بندی کنیم ، به این صورت پروانه های استیل تولید صدای کمتر و در مقابل پروانه های برنجی تولید صدای بیشتری دارند. فن پمپ 2ACm110  لئو از جنس پلاستیک و کاور فن نیز از جنس پلاستیکی است .بیشترین مکش پمپ 2ACm110  لئو 8متر می باشد .جنس بدنه پمپ 2ACm110  لئواز چدن ضدزنگ می باشد که توسط عملیات الکتروفیوز ضدزنگ شده است.

   منظور از الکتروفیوزچیست ؟

  حرکات ذرات یک مایع که توسط میدان الکتریکی کنترل می شوند.جنس سیم پیچ های موتور پمپ 2ACm110  لئو از مس است،همان طور که می دانید مس در بین فلزات غیرگرانبها دارای بیشترین هدایت الکتریکی است. بلبرینگ های پمپ 2ACm110  لئو توسط کمپانی C&U طراحی و تولید شده است.

  خصوصیات عملکردی :

  پمپ 2ACm110  لئو در دو مدل تک فاز و سه فاز می باشد که در مدل تک فاز قابلیت اجرا شدن بابرق شهری را دارد.دمای  سیال ورودی به پمپ 2ACm110  لئو نباید بیشتراز 40 درجه سانتی گراد شود زیرا امکان آسیب رسیدن به پمپ می باشد، دمای اطراف پمپ 2ACm110 لئو نیز نباید بیشتراز 40 درجه سانتی گراد شود،توان پمپ 2ACm110  لئو 1.5 اسب بخار (1.1 کیلو وات ) است. پمپ 2ACm110  لئو در حداقل دبی تا 47 متر هد را پاسخ گو است و در 60 لیتر بر دقیقه تا ارتفاع 41.5 متر جوابگو است ،حداکثر دبی پمپ 140 لیتر بردقیقه است که تا هد 22متر قابلیت پمپاژ سیال را دارد.

  کاربردها :

  از پمپ 2ACm110  لئو برای انتقال و پمپاژ آب و سیالات که از نظر خواص فیزیکی و شیمیایی  مشابه به آب استفاده می شود هم چنین مناسب برای مصارف صنعتی و تهیه آب شهری و تهیه فشار آب مناسب برای ساختمان های مرتفع ، آبیاری مزارع و زمین های کشاورزی  و باغی استفاده می شود هم چنین برای استفاده از به گردش در آوردن و تهیه فشار برای آب گرم و آب سرد یک ساختمان و ........ 

   


   

 • محصولات مشابه
ثبت سفارش
تعداد
عنوان