براکت الکتروموتور

الکتروموتور دارای بخش‌های متفاوتی است که براکت بخشی از آن به شمار می‌رود. براکت الکتروموتور بسته به این‌که موتور شما آلومینیومی باشد یا چدنی جنس براکت موتور متفاوت است. براکت الکتروموتور در حقیقت همان دری جلو یا عقب دینام است که با حداقل سه پیچ یا بیشتر به الکتروموتور متصل شده است. 

براکت الکتروموتور استوک

گروه کالا صنعتی با توجه به شناختی که از بازار دارد می‌تواند براکت الکتروموتور درخواستی شمارا از بازار تهیه و در اولین فرصت به دست شما برساند.

بعضی از انواع موتور در ایران یا نمایندگی ندارند و یا قطعات آن موجود نیست. اما شرکت‌هایی هستند که قطعاتی را می‌سازند یا به‌عنوان براکت استوک دارند.

 براکت الکتروموتورها دامنه وسیع و رنج زیادی دارند اما براکت موتوژن، الکتروژن و زیمنس ازجمله کالاهای پرمصرف در بازار الکتروموتور ایران است.

براکت الکتروموتور چینی نیز درخواست زیادی دارد. اما همه این‌ها با توجه به اینکه نمانام‌های مختلفی دارند هر دفعه باید چک شوند تا موجودی دارند یا خیر؟

براکت عقب موتوژن

ساخت براکت الکتروموتور

برخی از مشتریان کالا صنعتی به دنبال براکت الکتروموتور با برند خاصی هستند درحالی‌که براکت درخواستی آن‌ها در بازار موجود نیست. برای این موارد دو راهکار وجود دارد.

راهکار اول این است که نمونه براکت درخواستی را برای گروه کالا صنعتی ارسال نمایند و کالا صنعتی دقیقاً مشابه با نمونه ارسال‌شده ریختگری نماید.

بدیهی است این پروسه زمان‌بر خواهد بود و حداقل بین 15 تا 20 روز کاری زمان نیاز است.

 راهکار دوم این است که براکت ارسال‌شده توسط مشتری برای ترمیم و تعمیر به سازندگان تخصصی ارسال‌شده و پس از نهایتاً 5 روز کاری، براکت تعمیر شده به مشتری بازگردانده شود.

بدیهی است که تعمیر براکت الکتروموتور هزینه کمتری خواهد داشت و سرعت عمل را افزایش می‌دهد.

برای آگاهی از قيمت براکت الکتروموتور با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

 

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان