تخفیف شگفت انگیز

گیربکس OZDEMIR

همه ماشین آلات به منظور حرکت کردن و فعال شدن نیاز به جعبه دنده یا گیربکس صنعتی دارند. آیا تا به حال گیربکس OZDEMIR را شنیده اید. اگر شما هم علاقه زیادی به قطعات یدکی دارید قطعا با گیربکس ترک ازدمیر آشنایی دارید. گیربکس ازدمیر یکی از شرکت های تولیدی معروف کشور ترکیه می باشد که در بیشتر کشورها مخصوصا کشور ایران شعبه های معتبری دارد که محصولات آن در بین کاربران بسیار محبوب می باشد. حال در ادامه مطلب به برخی از ویژگی های محصولات این شرکت ozdemir gearbox می پردازیم . ولی قبل از پرداختن به مشخصات شرکت گیربکس ترک ازدمیر لازم است بدانید که گیربکس چیست ؟

در مجموعه قطعات خودروها چه وظایفی را برعهده دارد؟ قطعات تشکیل دهنده گیربکس چگونه است و چگونه کار می کند؟

گیربکس OZDEMIR چیست ؟ و در ماشین آلات چه وظیفه ای را انجام می دهد؟

همانطور که میدانید پیشرانه نیروی مورد نیاز خودروها را تولید می کند ولی برای حرکت خودرو نیاز است که این نیروی تولید شده انتقال یابد و به نقاط خاص خودرو هدایت شود. وظیفه انتقال نیرو توسط سه بخش اصلی و به طور زنجیره وار انجام می شود این سه قسمت اصلی عبارتند از : دیفرانسیل، کلاچ، گیربکس (جعبه دنده) و طبیعتاً بخاطر اینکه گیربکس OZDEMIR در ابتدای این زنجیره انتقال نیرو قرار دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

گیربکس ازدمیر

قطعات تشکیل دهنده گیربکس OZDEMIR چگونه است؟

گیربکس OZDEMIR انواع مختلفی دارد که بسته به نوع ساختار و جنسی که دارند قطعات آن نیز به طور معمول متفاوت است. چرخ دنده ها بخش بسیار مهم جعبه دنده ها می باشد و در همه انواع گیربکس ها به یک صورت نیست و همانطور که اشاره شد بسته به نوع جعبه دنده از شکل ها و جنس های مختلفی برخوردار است.

در داخل جعبه دنده چرخ دنده های متعددی روی هم نصب شده اند که هر چرخ دنده نمایانگر یک دنده (عامیانه) می باشد که به وسیله آن سرعت و قدرت خودرو را تعیین می کنیم. شکل و تعداد چرخ دنده ها در گیربکس ها متفاوت است ولی وجود همه آنها ثابت می باشد و به همین خاطر است که مجموعه کل این قطعه را جعبه دنده می گویند چون خود گیربکس مانند محفظه ای است که چرخ دنده های متعددی را در برگرفته است. نوع قرار گیری چرخ دنده ها مانند چرخ دنده های یک دوچرخه می باشد که شاید بتواند برای درک موضوع به شما کمک کند. حال بجز چرخ دنده ها، قطعات دیگری نیز وجود دارند که مجموعه جعبه دنده را تشکیل می دهند که در ادامه مقاله به شرح مختصر از آنها می پردازیم.

پوسته گیربکس

چرخ دنده ها و یاتاقان ها و همچنین محورها در داخل این پوسته قرار می گیرند و جنس آن از چدن می باشد.

شافت ورودی یا محور کلاچ

این قطعه به واسطه کلاچ با موتور اتومبیل در ارتباط می باشد. در بخش ابتدایی یا ورودی جعبه دنده، چرخ دنده ای وجود دارد که محور کلاچ کلاچ به صورت یکپارچه و مستقیم به آن متصل است. باید بدانید که شافت ورودی به شافت کلاچ نیز شناخته می شود و به عبارتی محور متحرک جعبه دنده نیز به حساب می آید.

گیربکس ازدمیر

محور زیر ( شافت واسط )

بر روی این قطعه دنده چرخ های بسیاری نصب شده اند که با محور یک پارچه می باشند و همچنین این قطعه وظیفه بسیار مهمی را انجام میدهد به طوری که وظیفه انتقال نیروی گشتاور را از شافت محرک به شافت متحرک را برعهده دارد. چرخ دنده های نخستین این قطعه با دنده چرخ های محور محرک در ارتباط هستند و در ادامه نیروی تولید شده موتور را بدون هیچ کم و کاستی در میزان آن به قسمت شافت خروجی انتقال میدهند. و در انتها باید بدانید که دنده چرخ های نصب شده بر روی این قطعه از اندازه های متفاوتی برخوردار هستند.

شرکت تولید کننده گیربکس OZDEMIR‏

شرکت OZDEMIR همه محصولات خود را در کارخانه Kemalpaşa تولید می کند و به بهره برداری می رساند. کیفیت و مقاومت همه محصولات طبق استانداردهای جهانی می باشد و علاوه بر آن قابل مقایسه با تمام محصولات تولید شده در دیگر کشورها است.

توجه به کیفیت محصول

کیفیت بالا نیز یکی از اولویت های این شرکت است به طوری که به منظور ارائه بهترین کیفیت به مصرف کنندگان در محیط کاملا بسته و محافظت شده و با استفاده از سیستم های مدیریت کیفیت ISO و TSE که در همه نقاط جهان کاربرد دارند محصولات با کیفیت خود را تولید می کند. به گفته خود شرکت کنترل کیفیت محصولات در یک سطح و به طور مداوم نگه داری میشود و از طرفی فعالیت های تحقیقاتی و توسعه طلبانه شرکت نیز پیش برده می شود تا با آخرین تکنولوژی های روز دنیا رقابت داشته باشند.

گیربکس حلزونی ozdemir

توجه به اصل ایمنی

این شرکت کاملا به قوانین استانداردهای ISO پایبند است و برای ایمنی کارکنان و مصرف کنندگان و به منظور جلب اعتماد کاربران ایمنی را سرلوحه خود قرار داده است.

توجه به کیفیت و بهره وری در تولید گیربکس OZDEMIR

این شرکت توانسته است با استفاده از سیستم ORS کیفیت و بهره وری محصولات را بالا ببرد. شرکت تولید کننده گیربکس ترک ازدمیر همواره با آموزش های بروز نیروی انسانی که در سراسر جهان متداول است یکی از کارآمدترین مرکز تولیدی Ozdemir Redüktör بوده است.

توجه به محیط زیست سالم

همچنین شرکت تولید کننده گیربکس ازدمیر به سالم بودن محیط زیست نیز اهمیت فراوانی قائل می باشد و یکی از هدف مهم شرکت شمرده می شود. به طوری که در انتخاب مواد اولیه محصولات را به گونه ای انتخاب می کنند که آسیب چندانی به محیط زیست وارد نگردد و علاوه بر آن در مرحله سیستم مدیریت محیط زیست که در کارخانه ازدمیر انجام می گردد به صرفه جویی در مصرف آب، تصفیه فاضلاب، مدیریت پسماند، کاهش آلودگی صوتی و ... توجه فراوانی می کنند. گفتنی است که سازمان استاندارد ترکیه (TSE) و استانداردهای جهانی مانند ISO شرکت ما را از نظر کم خطر بودن برای محیط زیست تایید کرده است و همچنین همه محصولات ما از نظر کیفیت و مقاومت، مورد قبول و تایید همه سیستم های استاندارد جهانی است.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین
  • سوالات متداول
الکتروموتور و گیربکس پمپ و تجهیزات مرتبط اینورتر و ابزار دقیق اپراتور