بستن
دسته بندی کالا

پمپ استریم

 • کفکش استریم بدنه استیل خروجی دو طرفه
 • کفکش استریم بدنه استیل خروجی بالا
 • کفکش استریم تمام استیل
 • پمپ لجن کش استریم
 • پمپ محیطی خانگی sqb استریم
 • پمپ دبی بالا SDK استریم
 • پمپ دبی بالا پروانه نیمه باز SHF
 • پمپ سانتریفیوژ صنعتی SEN استریم
 • پمپ طبقات افقی استریم SMH
 • پمپ طبقات عمودی استریم SMS
 • پمپ جتی استریم
 • پمپ بشقابی استریم
 • پمپ دو پروانه استریم
 • موتور تک شناور استریم
 • موتور شناوراستیل استریم • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

شرکت بزرگ استریم (Stream) با تولید انواع پمپ و متعلقات مربوط به آن جزء برترین شرکت‌های تولیدکننده پمپ در کشور چین می‌باشد. استریم محصولاتی همچون پمپ آب خانگی، پمپ کفکش، پمپ شناور، پمپ لجن کش، پمپ طبقاتی و... تولید می‌کند. کف‌کش‌های استریم در مقدار دبی و ارتفاع هد دارای تنوع می‌باشند همچنین تنوع پمپ‌های استریم از لحاظ بدنه شامل جنس‌های آلومینیوم، چدن و استیل می‌باشد. محصولات پمپ استریم با توجه به قیمت مناسب و کیفیت نسبتا خوب در بین مشتریان، پرطرفدار است.

پمپ استریم

قیمت پمپ استریم

استریم به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ سازنده انواع پمپ در کشور چین فعالیت می‌کند. به دلیل سابقه زیاد استریم و واردات محصولات آن توسط شرکت دیزل ساز، از لحاظ اعتبار می‌توان اطمینان کافی را به مشتری داد. در میان برندهای پمپ خارجی و رایج موجود در بازار ایران، پمپ استریم از قیمت پایین‌تری برخوردار است. اما از طرفی از لحاظ گارانتی تضمین قطعی وجود ندارد و در صورتی که نماینده محصول را دریافت کرده و مشکل از مصرف‌کننده نباشد، شامل گارانتی می‌شود.

کالاصنعتی عمده محصولات پمپ استریم را ارائه می‌کند. قیمت پمپ استریم در سایت ما به روز بوده و در صورتی که یک محصول خاص قیمت نداشته باشد، برای دریافت قیمت و استعلام موجودی با کارشناسان تماس بگیرید.

قیمت پمپ آب استریم

یکی از محصولات پرطرفدار استریم، پمپ آب است. پمپ آب استریم شامل سری‌های زیادی از محصولات آن می‌شود. پمپ‌های آب خانگی محیطی، بشقابی و جتی و همچنین پمپ آب دبی بالا و کشاورزی و البته پمپ‌های سانتریفیوژ صنعتی همگی برای انتقال آب طراحی شده‌اند. از آنجا که پمپ‌های آب کاربردهای زیادی دارد، مشتریان نیز به دنبال قیمت آنها می‌باشند. در بین پمپ‌های آب چینی، قیمت پمپ آب استریم نسبتا پایین‌تر است و به همین خاطر مشتریان زیادی را جذب می‌کند. البته کمتربودن قیمت دلایل خود را دارد و قبل از خرید، بهتر است جهت بررسی و مقایسه پمپ آب استریم با سایر برندها از کارشناسان ما مشاوره بگیرید. جهت دریافت قیمت پمپ آب استریم از نمایندگی تماس بگیرید.

انواع محصولات پمپ استریم

شرکت استریم چین سازنده انواع پمپ‌های سانتریفیوژ خانگی، کشاورزی و صنعتی می‌باشد. محصولات استریم شامل پمپ آب خانگی از نوع محیطی، بشقابی و جتی، همچنین پمپ‌های آب دبی بالا مناسب برای کاربردهای کشاورزی و باغی و پمپ مونوبلوک که کاربردهای متعدد صنعتی دارد. علاوه بر آنها، انواع پمپ مستغرق در آب مثل کفکش، لجنکش و شناور نیز در مدل‌های مختلف تولید می‌شود.

استریم تولیدکننده لوازم جانبی پمپ نیز می‌باشد که ست کنترل استریم از جمله آنهاست. در ادامه برخی از سری‌های پمپ استریم به همراه مشخصات آنها معرفی خواهند شد.

پمپ آب محیطی استریم

تنوع پمپ‌های آب خانگی استریم زیاد بوده و یکی از آنها پمپ محیطی است. پمپ محیطی استریم سری SQB برای کاربردهای تقویت فشار آب خانگی بکار می‌رود و در سه توان 0.5، 0.75 و 1 اسب بخار تولید می‌شود.

پمپ محیطی استریم سری sqb

پمپ آب بشقابی استریم

استریم پمپ‌های بشقابی خود را در چند سری تولید می‌کند که یکی از پراستفاده‌ترین آنها سری SCPM است. داشتن تنوع توان 0.5 الی 2 اسب بخار سبب شده تا در ساختمان‌های با تعداد طبقات مختلف بتوان از این سری پمپ استریم استفاده کرد.

پمپ بشقابی استریم

پمپ آب جتی استریم

پمپ جتی استریم نیز دیگر نوع پمپ آب خانگی این برند است که علاوه بر کاربردهای خانگی در مصارف باغی و کشاورزی کوچک نیز بکار می‌رود. یکی از سری‌های پمپ جتی استریم، سری SJETB است که تا ارتفاع 60 متر می‌تواند پمپاژ آب را داشته باشد.

پمپ جتی استریم

پمپ آب بشقابی دو پروانه استریم

در کاربردهایی که نیاز به دبی بیشتر بوده و پمپ بشقابی یک پروانه جوابگو نیست، نوع دو پروانه آن می‌تواند راه‌گشا باشد. پمپ بشقابی دو پروانه استریم سری SCM2 تا توان 3 اسب بخار موجود بوده و می‌تواند تا دبی 140 لیتر بر دقیقه را تامین کند.

پمپ آب بشقابی دو پروانه استریم

پمپ دبی بالا پروانه نیمه باز استریم

تعدادی از پمپ‌های سانتریفیوژی که برای کاربردهای کشاورزی بکار می‌روند به دلیل داشتن خصوصیت پمپاژ آب با دبی‌های زیاد به نام پمپ دبی بالا شناخته می‌شوند. پمپ دبی بالا استریم سری SHF نیز یکی از آنهاست که برای کاربردهای کشاورزی بکار می‌رود و دارای پروانه نیمه باز بوده و تا دبی 1000 لیتر بر دقیقه می‌تواند تامین کند.

پمپ دبی بالا پروانه نیمه باز

پمپ کشاورزی دبی بالا استریم

دیگر پمپ دبی بالا استریم با نام سری SDK شناخته می‌شود که تا ماکزیمم هد 28 متر و دبی 560 لیتر بر دقیقه می‌تواند در کاربردهای کشاورزی بکار رود.

پمپ دبی بالا کشاورزی استریم

پمپ سانتریفیوژ صنعتی استریم

پمپ مونوبلوک استریم سری SEN که به دلیل کاربردهای صنعتی به آن پمپ سانتریفیوژ صنعتی نیز می‌گویند تا توان‌های 50 اسب بخار، هد بیشینه 93 متر و دبی ماکزیمم 4000 لیتر بر دقیقه توانایی پمپاژ دارد.

پمپ مونوبلوک استریم

پمپ افقی طبقاتی استریم

پمپ افقی طبقاتی استریم سری SMH با بدنه استیل، برای کاربردهای کوچک‌تر تا هد 53 متر و دبی 90 لیتر بر دقیقه مناسب می‌باشد.

پمپ افقی طبقاتی استریم

پمپ عمودی طبقاتی استریم

پمپ عمودی طبقاتی استریم سری SMS تنوع مدل‌هایی با محدوده توان زیاد بوده و تا توان 45 کیلووات تولید می‌شود. هد بیشینه 310 متر و دبی بیشینه 110 متر مکعب بر ساعت، حداکثر توانایی پمپاژ این سری پمپ استریم می‌باشد.

پمپ عمودی طبقاتی استریم

پمپ کفکش استریم

تنوع کفکش استریم زیاد بوده و سه تا از آنها کفکش خروجی از بالا سری SKQ، کفکش خروجی دو طرفه سری SPK و کفکش تمام استیل سری SPSN می‌باشد. موقعیت خروجی کفکش‌های استریم، جنس بدنه و مشخصات آنها با یکدیگر متفاوت است که در شکل زیر آورده شده است.

پمپ کفکش استریم

پمپ لجنکش استریم

یکی از سری‌های پمپ لجنکش استریم سری SWQ با جنس بدنه و پروانه چدنی است. محدوده توان آن تا 30 اسب بخار و هد و دبی بیشینه، 44 متر و 630 متر مکعب بر ساعت می‌باشد. با این تنوع زیاد در توان لجنکش استریم می‌توان از آن در کاربردهای کوچک انتقال فاضلاب‌های خانگی و رستورانی گرفته تا جابجایی فاضلاب‌ها و لجن‌های صنعتی و سیلاب‌هاب حجیم از آن استفاده کرد.

پمپ لجن کش استریم

پمپ شناور استریم

شرکت استریم شناورهای خود را هم بصورت پمپ تک شناور و هم الکتروپمپ شناور روانه بازار می‌کند. پمپ شناور استریم سری 4SD دارای قطر بدنه 4 اینچی لبوده و برای چاه‌های بیشتر از این مقدار مناسب می‌باشد.

پمپ شناور استریم

موتور تک شناور استریم

موتور تک شناور قسمت پیشران یک الکتروپمپ شناور است. یک بخش دیگر الکتروپمپ شناور بخش موتور آن است که استریم آن را در توان‌های مختلف بصورت تک تولید می‌کند. جنس بدنه آن استیل و تا توان 10 اسب بخار موجود می‌باشد.

موتور تک شناور استریم

 • سوالات متداول
ایمیل(اختیاری):
کد مقابل را وارد کنید ...