پمپ الکتروژن

پمپ آب الکتروژن را در سال های اخیر میتوان یکی از بهترین نشان های تجاری در خاورمیانه برای تولید پمپ آب ایرانی به شمار آورد. استفاده از تجهیزات و نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین مدیران با تجربه و سخت کوش را میتوان از عوامل موفقیت روزافزون این شرکت بزرگ قلمداد کرد.

این کارخانه با حجم وسیعی از نیروهای متخصص ایرانی و امکانات تولید لازم، دارای ظرفیت کافی برای تولید انواع پمپ آب نظیر پمپ بشقابی یک اسب و نیم اسب الکتروژن، پمپ جتی یک اسب الکتروژن و پمپ خورشیدی الکتروژن است. کفکش الکتروژن و پمپ آب کولر نیز از دیگر کالاهای پر مصرف تولید شده توسط الکتروژن به شمار می رود.

مزیت های استفاده از پمپ الکتروژن

بزرگترین مزیت استفاده از پمپ آب الکتروژن را میتوان گارانتی و خدمات پس از فروش پیگیرانه این شرکت معرفی کرد. 18 ماه گارانتی واقعی بر روی پمپ های الکتروژن نشان از کیفیت و دوام این محصول با کیفیت ایرانی دارد.

هر کدام از پمپ های آب الکتروژن دارای یک برگه گارانتی معتبر بوده که توسط فروشنده مهر شده و از تاریخ خرید به مدت درج شده بر روی کارت گارانتی معتبر خواهد بود. گروه کالا صنعتی به عنوان عاملیت فروش پمپ آب الکتروژن این افتخار را دارد که محصولات این شرکت را ضمانت نموده و در صورت بروز مشکل پیشتیبان و همراه مشتریان خود باشد.

انواع پمپ الکتروژن

علاوه بر گارانتی، استفاده از مواد اولیه مرغوب در تولید پمپ آب الکتروژن را نیز میتوان مزیت بزرگ این برند دانست. سیم پیچ مس، استفاده از پروانه استیل در پمپ آب الکتروژن و همچنین بدنه باکیفیت و مقاوم تنها بخشی از کیفیت مواد اولیه در پمپ های خانگی الکتروژن به شمار می رود.البته با توجه به رقابتی بودن قیمت پمپ آب کولری، این پمپ را به دو صورت سیم پیچ مس و سیم پیچ آلومینیوم تولید میکند.

نمایندگی پمپ آب الکتروژن

پمپ آب الکتروژن به مانند موتور کولر و الکتروموتور الکتروژن در تمام شهر های ایران دارای نمایندگی فعال است. البته باید توجه داشت که برای سادگی کار فروش پمپ آب خانگی، الکتروژن دارای دو نماینده اصلی در کل ایران است که محصولات این برند را به شهر های مختلف ارسال کرده و به دست نمایندگان می رسانند.

در سال های اخیر گروه کالا صنعتی با افزودن پمپ آب الکتروژن به سبد کالایی خود سعی در گرفتن نمایندگی این شرکت بزرگ دارد و تا حدودی نیز موفق بوده است. برای گام اول کالا صنعتی به عنوان عاملیت فروش انواع محصولات الکتروژن معرفی شده است که در صورت رسیدن به سقف فروش قابل توجه، این عاملیت به نمایندگی ارتقاء خواهد یافت.

قیمت پمپ آب الکتروژن

قیمت رقابتی پمپ آب در ایران نقش به سزایی در فروش پمپ و محصولات وابسته به آن دارد. با وجود رشد شرکت های وارد کننده کالا از کشورهای آسیای شرقی نظیر چین، قیمت تمام شده برای فروش پمپ آب خانگی و صنعتی، نقش مهمی در گردش مالی شرکت ها دارد.

کارخانه الکتروژن نیز با انگیزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان، قیمت پمپ آب الکتروژن را به صورت رقابتی کنترل کرده و پمپ آب الکتروژن امروزه با قیمت بسیار مناسب تر از پمپ آب خانگی چینی به فروش می رسد.

آخرین لیست قیمت پمپ آب الکتروژن را میتوانید از طریق سایت کالا صنعتی دریافت نمایید. بدیهی است که با توجه به نوسانات قیمت از سوی شرکت سازنده این قیمت ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است.

اما مزیت کالا صنعتی این است که برای خرید پالتی یا تعداد پمپ الکتروژن تخفیف ویژه ای قائل شده است. سرمایه گذاری بر روی پمپ ایرانی نظیر الکتروژن و نوید موتور را میتوان یکی از امن ترین سرمایه گذاری ها در ایران به شمار آورد که علاوه بر سود دهی، باعث افزایش اشتغال و بهره مندی بسیاری از کارگران عزیز و خدوم کشور خواهد شد.

انواع پمپ آب خانگی الکتروژن

اما شاید برای شما سوال باشد که پمپ آب الکتروژن چه پمپ هایی و برای چه آپارتمان یا ساختمانهایی تولید میکند. عمده پمپ های خانگی الکتروژن را میتوان در پنج دسته کلی طبقه بندی نمود.

 • پمپ آب محیطی الکتروژن
 • پمپ آب گریز از مرکز الکتروژن
 • پمپ آب خود مکش و جتی الکتروژن
 • پمپ آب کولر الکتروژن
 • پمپ کفکش الکتروژن

پمپ آب محیطی الکتروژن

پمپ آب محیطی الکتروژن در دو مدل KPM50 و KPM100  تولید می شود. KPM50 همان پمپ خورشیدی نیم اسب الکتروژن است و KPM100 نیز پمپ خورشیدی یک اسب الکتروژن می باشد. ماکزیمم هد نیم اسب الکتروژن 35 متر و یک اسب الکتروژن 50 متر است. این پمپ ها برای مصارف خانگی کوچک و تا طبقه اول یا نهایتاً دوم مناسب است.

پمپ آب گریز از مرکز یا بشقابی الکتروژن

پمپ بشقابی الکتروژن در سه مدل تولید می شود که به نام های CM100 ، CM210 و CB210 شهرت دارند. CM100  را میتوان پر مصرف ترین پمپ آب الکتروژن به حساب آورد. این پمپ که بشقابی یک اسب الکتروژن ماکزیمم 5 متر قدرت مکش دارد و تا 35 متر هد دارد.

نکته مهم برای پمپ بشقابی دبی قابل توجه آن است و برای آپارتمان و ساختمانهای با زیر بنای زیاد که دارای چندین سرویس بهداشتی و ... هستند، بسیار مناسب است. از پمپ بشقابی یک اسب الکتروژن تا طبقه سوم نیز میتوان استفاده کرد.

پمپ جتی الکتروژن

پمپ آب جتی الکتروژن تنها در یک مدل تولید می شود. CAM100 نام تجاری این پمپ است. ماکزیمم هد پمپ جتی الکتروژن 45 متر بوده و 2.5 مترمکعب در ساعت آبدهی دارد. بدنه پمپ جتی الکتروژن چدن است و تا حدود 8متر عمق مکش دارد و به همین دلیل به پمپ خودمکش الکتروژن نیز معروف است.

پمپ کولر الکتروژن

پمپ آب کولر الکتروژن در مدلهای مختلفی تولید میشود ولی پر مصرف ترین و معروف ترین آنها را میتوان سبلان و البرز در نظر گرفت. پمپ آب سبلان ارزانتر است چراکه بجای سیم پیچ مس از آلومینیوم در آن استفاده شده است.

با توجه به اختلاف قیمت کم این دو مارک، پمپ آب کولر البرز بیشتر توصیه می شود. برای دریافت مشاوره در زمینه خرید پمپ آب کولر الکتروژن حتماً با کارشناسان فروش کالا صنعتی در تماس باشید.

پمپ کفکش الکتروژن

کفکش الکتروژن دو مدل اصلی دارد که TS و TF نام دارند. هر یک از مدل ها سه طرح مختلف دارند. تنها پمپ کفکش یک اینچ الکتروژن TSN300/S است و بقیه کفکش ها یک و یک چهارم اینچ خروجی دارند.

ماکزیمم هد کفکش های الکتروژن 10.5 متر است که در مقایسه با سایر کفکش های بازار کم بوده و نیاز به اصلاح دارد. هر دو مدل اصلی کفکش الکتروژن دارای فلوتر برقی هستند که با افت سطح آب پمپ را خاموش کرده و از سوختن آن جلوگیری میکند.

پمپ آب الکتروژن

یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ آب خانگی وانواع الکتروموتورها در خاورمیانه شرکت الکتروژن می باشد، که فعالیت خود را به طور رسمی به عنوان یک کمپانی ایرانی از سال 1360 آغاز نموده ،خط تولید کمپانی الکتروژن به صورت کاملا اتوماتیک ونیمه تومکانیک تحت نظارت نیروی های فنی مجرب که  توانایی تولید پیچیده ترین ابزارهای خط تولید را دارند می باشد، شرکت الکتروژن به عنوان اولین تولید کننده الکتروموتور با راندمان بالا در ایران و خاورمیانه شناخته شده است.

پمپ الکتروژن

انواع پمپ آب خانگی تولید شده توسط شرکت الکتروژن :

 •     پمپ آب محیطی 
 •     پمپ آب بشقابی 
 •     پمپ آب جتی

پمپ آب محیطی خانگی الکتروژن

پمپ خانگی محیطی شرکت الکتروژن بامصرف توان پایین که جهت مصارف خانگی برای افزایش فشارساختمان مورد استفاده قرار می گیردبه منظور استفاده صحیح از پمپ بهتراست از سیالات تمیز و عاری از ذرات جامد استفاده کنید .پمپ های آب محیطی شرکت الکتروژن با نام های KPM 50 , KPM100  میباشند.

پمپ آب بشقابی الکتروژن

پمپ آب بشقابی در جهت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد از جمله مصارف خانگی ،کشاورزی وصنعتی استفاده می شود، این مدل پمپ ها ساختار ساده و بی صدای دارد.

پمپ آب جتی الکتروژن

پمپ آب خانگی جتی یا پمپ های خودمکش توانایی ایجاد فشار زیادی را دارد و برای مکش آب از چاه ها و استخر ها تا عمق 8متر مناسب است ،حتی توانایی مکش مخلوط آب با هوا را نیز دارند.
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
ثبت سفارش
تعداد
عنوان