دمنده و مکنده منتظری

شرکت صنایع دمنده و مکنده منتظری با بهره گیری از متدهای روز دنیا و استفاده از پرسنل مجرب و پر تلاش در زمینه طراحی و تولید انواع دمنده صنعتی تحولی شگرف ایجاد نموده و با توجه به سفارشات شما و در نظرگرفتن مورد استفاده از دستگاه دمنده صنعتی، قادر به تولید دمنده صنعتی با کیفیت بالا در کوتاه ترین زمان ممکن به همراه ضمانت پس از فروش میباشد.

دمنده و مکنده منتظری

در نگاه اول شاید شما عزیزان تفاوت چندانی بین دستگاه دمنده صنعتی تولید شده توسط صنایع دمنده و مکنده منتظری با سایر نمونه های مشابه در بازار مشاهده نکنید اما با تحقیق و بررسی بیشتر در رابطه با دمنده صنعتی تولید شده و همچنین بازدید از کارخانه وتست از نزدیک دستگاه های تولید شده، متوجه خواهید شد که تفاوت بسیار زیادی از نظر مواد به کار رفته در تولید و قدرت دَمِ بالا ـ با توجه به حجم و اندازه موتور، با نمونه های مشابه موجود در بازاز وجود دارد.

لازم به ذکر است با توجه به ضمانت پس از فروش محصولات شرکت صنایع دمنده و مکنده منتظری می توان به حسن انجام کار و اطمینان نسبت به تولید با کیفیت بالا دستگاه های تولید شده توسط این شرکت پی برد.

این مجموعه افتخار دارد که از سال 1367 شروع به کار و بیش از 35سال تجربه کسب نموده است. عرضه محصولات تولیدی این مجموعه شامل دمنده های معمولی ، دمنده فشار بالا ، مکنده فشار بالا ، مکنده معمولی ، مکنده پولی تسمه و موادکش ها نیز میباشد.

کاربرد دمنده ها برای مصارفی که فشارباد زیاد نیاز دارند , نه حجم بالا, مانند انواع کوره های ریخته گری ، شوتینگ های مواد ، سازه های بادی ، فرج ، آهک ، آجر ، تزریق پلاستیک و انتقال مواد.

جنس دمنده ها تماما آلومینیوم یا بدنه آهنی و پروانه آلومینیومی (پروانه آلومینیومی برای سایزهای کوچک استفاده میشود) که سایزهای بزرگتر تماما اهنی است و بنا به سفارش ورق ها , جنس ورق ها , فولادی یا گالوانیزه و استیل میتواند باشد.

جنس بدنه ، پروانه و قطعات دمنده

مدل 1/2-1 اینچ و 2 اینچ , بدنه و پروانه تماما آلومینیومی و پایه ها چدن خاکستری -در مدل همان 2 اینچ - 2.5 اینچ و3 اینچ , بدنه, ورق روغنی 1.5 میل - پایه ها ورق سیاه 2.5 میل وپروانه تماما آلومینیومی  میباشد.

درنوع دیگر مدل 3 اینچ ,بدنه, ورق سیاه 2 میل -پایه, ورق سیاه 2.5 میل - پروانه , ورق سیاه 2 میل وتوپی پروانه آلومینیومی میباشد.

از 3 اینچ به بالا تمام ورق های سیاه در ضخامت های 2 میل به بالا وتوپی پروانه ها چدن خاکستری یا اهن میباشد.

پوشش رنگ :  به صورت معمولی روغنی میباشد که بنا به سفارش مشتری نیز(کوره ای -اپوکسی و...) تغییرمیکند.

سایز دمنده ها:  از 1/2-1 اینچ تا 5 اینچ به صورت فلنچی ودرموارد سفارشی بنا به سفارش میتواند بیشترهم باشد (به صورت دایره و چهارگوش)

سرعت دمنده ها : اغلب 3000دور در دقیقه میباشد.دردمنده ها زیاد به دبی توجه نمیشود و بیشتر فشار است که اهمیت دارد اما این بدان معنا نیست که اصلا مهم نباشد .

در دمنده ها این مجموعه از دبی m3/h  185 (مترمکعب درساعت) تا m3/h1000 و از فشار pa300 تا pa 12000 متغیراست و قدرت موتورها از kw0.25 (کیلووات) تاkw110 نیز متغیر میباشد.

نوع الکتروموتورهای به کاررفته در این محصولات : ژن چینی (با مارک های مختلف) الکتروژن ایرانی و بنا به سفارش مشتری از موتورهای غربی دیگر میتوان استفاده کرد. در دمنده های فشار بالاتر , ازپهنای فرم بسیار کم و قطر پروانه بسیار بالا با پروانه های فوروارد (foerward) و روبنددار استفاده میشود.

قطر پروانه ها : از cm20 تا cm100 متغیر است.

پروانه ها (impeller ) اغلب به صورت *فوروارد با قطرزیاد وبدون روبند با جست تیغه کوتاه (جنس تیغه ها (vane) از فولاد معمولی یا آلومینیوم میباشد) ودر مواردی به صورت* بک وارد (backward) برای زمانی که فشار ودبی کمتر نیاز باشد و* رادیال (تیغه صاف) برای زمانی که ذرات درشت تر به راحتی ازتیغه ها عبور کرده وداخل پره ها گیر نکند.

با تلاش متخصصین این گروه صنعتی، در آینده نزدیک شاهد گسترش این واحد تولیدی و افزایش بهره وری آن خواهیم بود.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
ثبت سفارش
تعداد
عنوان