بلبرینگ SKF

بلبرینگ SKF یکی از نشان های تجاری معروف در زمینه تولید بیرینگ های صنعتی در جهان است. SKF از سال 1907 یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری های نوین بوده است. تفاوت بنیادین بالبرینگ SKF  با سایر برند ها، این است که SKF همواره و به طور مداوم به دنبال توسعه فناوری های جدید است. 

این موضوع سبب شده است که بلبرینگ SKF مشتریان دائمی خود را حفظ نموده و بیشتر کند. بلبرینگ SKF در ایران نیز نمایندگی رسمی دارد و حتی بیش از یک نماینده رسمی بلبرینگ SKF در ایران وجود دارد. ایران یکی از بازارهای هدف برای این برند با کیفیت به شمار می رود.

بلبرینگ SKF

ساخت بلبرینگ SKF ترکیبی از 40 سال تجربه به همراه استفاده از سیستم ها و فن آوری های نوین است.

علاوه بر تمرکز بلبرینگ SKF بر روی پیشرفت در تکنولوژی، امروزه با توجه به مشکلات زیست محیطی به وجود آمده، این برند معتبر سعی بر تولید به همراه کاهش اثرات مخرب محیط زیست در طول چرخه تولید خود است.

نمونه SKF BeyondZero آخرین نمونه از بلبرینگ SKF است که در راستای کاهش اثرات مخرب زیست محیطی تولید شده است.

امروزه شرکت بلبرینگ SKF با توجه به واحدهای R&D و سیستم های تولید دانش که دارد، رفته رفته به صورت یک استاندارد و رفرنس شناخته شده است. پس اگر به دنبال استاندارد های ساخت بلبرینگ هستید، بهترین مرجع شرکت بیرینگ SKF به شمار می رود.

این شرکت بهترین روش برای گرم کردن بیرینگ و جا زدن آن را حمام روغن می داند که البته در ایران از روش های دیگری برای این کار استفاده می شود. اما خوب بیرینگ هایی هستند که به دلیل اندازه بسیار بزرگی که دارند، باید روش دیگری برای گرم کردن آن استفاده شود.

 

 
 

سوالات متداول درباره بلبرینگ SKF

کاتالوگ بلبرینگ SKF را از کجا میتوانم دریافت کنم؟

پاسخ: در بخش بانک کاتالوگ از سایت کالا صنعتی میتوانید انواع کاتالوگ کالای صنعتی مانند الکتروموتور ، گیربکس صنعتی ، پمپ آب و ویبراتور و قیمت بلبرینگ skf و بسیاری انواع کالای صنعتی را دریافت نمایید.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان