پمپ دیافراگمی گراکو GRACO

هاسکی نام تجاری پمپ دیافراگمی گراکو GRACO است که با نیروی هوای فشرده (پنوماتیک) کار میکنند ودر صنایع مختلف کاربرد وسیع دارند.پمپ های دیافراگمی گراکو با نسبت 1:1 و ظرفیت انتقال 1 الی 1000 لیتر در دقیقه برای پمپاژ و انتقال و توزیع انواع سیالات به کار گرفته میشوند.

بدنه واجزای داخلی پمپ دیافراگمی گراکو از مواد مختلفی ساخته شده اند تا بتوانند در شرایط مختلف پمپاژ هر نوع سیالی را با هر نوع PH امکان پذیر نمایند.

موارد قابل استفاده در ساختمان قطعات و اجزای پمپ ها

 Stainless steel ss -1(استنلس استیل): جهت مواد خورنده و سیالات با پایه آب

 Aluminium AL -2(آلومینیوم): جهت روغن ها ، آب ،اغلب حلال ها و مصارف عمومی

 Poly propylene pp -3(پلی پروپیلن): جهت اسید ها و بازها

 Acetal AC -4(استال): جهت حلال ها و مواد آتشزا

Kyner KY -5 (کینار): جهت مواد شیمیایی خورنده ویا موادی که با درجه حرارت بالا پمپ میشوند

 Carbon steel CS -6(کاربن استیل): جهت مواد ساینده

علاوه بر موارد فوق که عمدتا اجزای خارجی پمپ را تشکیل میدهند قطعات داخلی که با سیال در تماس هستند از موادمقاوم در مقابل حلال ها و مواد شیمیایی ها و خورنده و مواد ساینده از جمله تفلونHytrel,Buna-N,Viton,Santopren,(Teflon) ساخته می شوند.

باتوجه به این تنوع ساخت پمپ های دیافراگمی هاسکی (Husky) برای انتقال انواع اسیدها وبازها، سیالات سنگین و لجنی،رنگ ها ولهاب ها،مرکب و جوهر ها،چسب ها و روغن ها، مواد نفتی ، شیمیایی و آتشزا،تمیز کننده ها و حلال ها ،مواد غذایی،محلول های دارویی و.....یک انتخاب ایده آل می باشد.

طراحی مناسب پمپ های هاسکی (Husky)همراه با حداقل قطعات متحرک و کمترین اصطکاک داخلی،مدت ها کار بدون مشکل پمپ را تضمین می نماید.پمپ های هاسکی بلافاصله شروع به کار می نایند(احتیاج به هواگیری ندارند) و با افزایش فشار هوای ورودی از صفرتا حداکثر ظرقیت خود بازدهی دارند و به سهولت جا به جا و نصب میشوند.

پمپ های دیافراگمی (Husky) هرگز جرقه ای ایجاد نمی کنند، بنابراین برای کار با مواد آتشزا و یادر محیط خطرناک بهترین انتخاب هستند.

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان