تخفیف شگفت انگیز

الکتروموتور موتوواریو Motovario
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

در کنار برندهای مطرحی نظیر ABB، زیمنس، گاماک، وگ، VEM و ... برند تولید کننده الکتروموتور موتوواریو Motovario نیز توانسته سهم عمده‌ای از بازار را به‌ خصوص در اروپا تصاحب کنید. موتوواریو در سال 1965 در ایتالیا تاسیس شد. دلیل برتری نام موتوواریو در صنعت، تولید قطعات با کیفیت برای انتقال قدرت است. به لطف شعار موتوواریو قلب حرکت، این برند توانسته به بالاترین سطح کیفیت و دقت به کمک یک فرآیند تولید پیشرفته با تکنولوژی تضمین شده برسد. موتوروارو اعلام کرده است 170 سیستم کنترل کننده عددی بر مبنای سیستم LGV، ذخیره مواد و محصولات را در انبارهای خود به صورت خودکار کنترل می‌کنند. این سیستم نشان می‌دهد بخش تولید در اوج بازدهی کار می‌کند. از ویژگی‌های این برند می‌توان به این اشاره کرد که  این کارخانه 24 ساعته کار می کند.

برند موتوواریو

در طول دهه‌های گذشته موتوواریو با حضور در عرصه صنعت در جهان تبدیل به یک شرکت چند ملیتی شده است، اگر چه قلب تپنده شرکت در ایتالیا با بیش از 600 کارمند در حال تپش است. یکی از پیشگامان تولید درایو در عرصه جهانی TECO است که به لطف این اینورترها، نیازهای مکانیکی و مکاترونیکی تمام بخش های صنعتی برآورده شده است. شما مشتریان محترم می‌توانید برای خرید الکترموتورهای موتوواریو و اینورترهای تکو با کارشناسان کالا صنعتی در تماس باشید.

انواع الکتروموتور موتوواریو

انواع موتوواریو

براساس کاتالوگ و لیست قیمت موتورواریو، الکتروموتورهای این کمپانی ایتالیایی در 9 سری متفاوت تولید می‌شود. لازم به توضیح است برخی از محصولات این شرکت با نام تجاری تکو وارد بازار جهانی شده است. برای آگاهی از لیست قیمت و کاتالوگ الکتروموتور موتوواریو Motovario و خرید انواع الکتروموتور با کارشناسان فروش در تماس باشید.

 1. الکتروموتور سنکرون خود راه انداز موتوواریو Self-starting synchronous motor
 2. الکتروموتور سه فاز ترمزدار و بدون ترمز سه فاز موتوواریو Three-phase and three-phase brake motors
 3. الکتروموتور تک فاز موتوواریو Single-phase motor
 4. الکتروموتور سه فاز دو قطبی با و بدون ترمز Double polarity three-phase motor/double polarity three-phase brake motor
 5. الکتروموتور تک فاز با گشتاور راه اندازی بالا High starting torque single-phase motor
 6. الکتروموتور پوسته آلومینیوم موتوواریو Aluminium motors IEC 
 7. الکتروموتور پوسته چدن موتوواریو Cast Iron motors IEC
 8. الکتروموتور موتوواریو NEMA
 9. الکتروموتور نشت دود موتوواریو Smokespill motors

برای خرید الکتروموتور Motovario چقدر زمان لازم است؟

الکتروموتور Motovario در سایزهای روتین را می توانید در سایت کالا صنعتی سفارش دهید. برای الکتروموتور Motovario خاص هم میتوانید سفارش خود را در بخش ثبت سفارش خاص ثبت کرده و بسته به مدت زمان لازم برای تحویل شرکت سازنده، الکتروموتور را تحویل بگیرید.

نمایندگی الکتروموتور Motovario در ایران هم وجود دارد؟

الکتروموتور Motovario در بسیاری از کشورهای جهان دارای نمایندگی است. از آن جمله نمایندگی الکتروموتور Motovario در ایران نیز وجود دارد.

الکتروموتور تک فاز و الکتروموتور سه فاز Motovario در چه توان ها و سایز هایی موجود است؟

عموماً الکتروموتور تک فاز موتوواریو به صورت روتین در یازار موجود نیست ولی الکتروموتور سه فاز موتو واریو را می توان تهیه کرد.

الکتروموتور Motovario ساخت کدام کشور است؟

الکتروموتور Motovario یک برند ایتالیایی است که تولیدات بسیار با کیفیتی دارد.

شرکت Motovario علاوه بر الکتروموتور چه محصولات دیگری تولید میکند؟

شرکت Motovario علاوه بر الکتروموتور ترمزدار ، الکتروموتور تک فاز و الکتروموتور سه فاز ، گیربکس حلزونی ، گیربکس هلیکال ، گیربکس هلیکال شافت مستقیم ، گیربکس بول هلیکال، گیربکس آویز، گیربکس هلیکال موازی ، گیربکس دور متغییر و اینورتر نیز تولید میکند.

الکتروموتور Motovario در ایران با چه نام هایی شناخته میشود ؟

الکتروموتور Motovario , الکتروموتور موتوواریو , دینام موتوواریو , الکتروموتور ایتالیایی , دینام سه فاز Motovario , الکتروموتور تک فاز Motovario

 • سوالات متداول
الکتروموتور و گیربکس پمپ و تجهیزات مرتبط اینورتر و ابزار دقیق اپراتور