الکتروموتور ولت Volt

شرکت الکتروموتور ولت Volt که در زمینه ساخت و تولید الکتروموتور فعالیت می کند، در سال 1987 میلادی راه اندازی شد.

این شرکت جزء بهترین برند های الکتروموتور صنعتی در کشور ترکیه است و در سال 2011 میلادی به عنوان یکی از شرکای سایا فعالیت می کند.

شرکت الکتروموتور ولت Volt یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید الکتروموتور در کشور ترکیه به حساب می آید که علت این امر وجود بخش تحقیق و توسعه،نوآوری،کیفیت بالای محصولات، نوآوری و فرآیند های نوسازی در تولید الکتروموتور می باشد.

از ویژگی های شرکت الکتروموتور ولت Volt استفاده از تکنولوژی های روز در زمینه صنعت و تولید الکتروموتور است که باعث شده کیفیت تولیدات بالا رفته و در تیراژ بالایی ساخته شوند.

مساحت شرکت دینام ولت Volt پس از پیوستن به گروه تجاری سایا به میزان 45000 متر مربع افزایش یافته است.

موتور ولت

در کشور ترکیه 70% برقی که در صنعت مورد استفاده قرار میگیرد صرف تولید دینام می شود.

شرکت الکتروموتور ولت Volt اقدام به تولید الکتروموتور در کلاس IE3 نموده که از نظر سطح انرژی در بالاترین میزان قرار دارند و در سطح کشور ترکیه اقدامات لازم جهت افزایش بهره وری و کاهش مصرف انرژی انجام شده است.

این اقدامات همچنین برای الکتروموتور هایی با کلاس IE4 انجام شده که سطح انرژی این الکتروموتور را به سطح قابل قبولی رسانده است.

در برنامه بلند مدتی که مدیران برای شرکت الکتروموتور ولت Volt انجام داده اند پیش بینی شده است تا سال 2020 این شرکت به یک مارک تجاری تولید بین المللی الکتروموتور در صنعت جهانی تبدیل شود.

الکتروموتور ولت

موتورهای الکتریکی ولت Volt

موتورهای الکتریکی یا الکتروموتور های شرکت ولت Volt در سال 1897 میلادی ساخته شده اند و یکی از بهترین برندهای ترکیه در عرصه الکتروموتور هستند در اختیار گروه تجاری سایا قرار گرفته اند و در زمینه انرژی به این گروه کمک می کنند.

 شرکت الکتروموتور ولت Volt پس از سه دهه کار متوالی و رشد بین سالهای 2011 تا 2014 میلادی در میان دو شرکت برتر این حوزه صاحب جایگاه شد.

موتورهای الکتریکی ولت Volt که در کارخانه ای به وسعت 45000 متر مربع درشهر ایزیر کشور ترکیه ساخته می شوند، به دلیل استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ، اندیشه نوآوری و کسب جایگاه در بازارهای جهانی پس از دریافت استانداردهای لازم مورد استقبال قرار گرفته است.

انواع الکتروموتور ولت

الکتروموتور Volt در دو مدل تکفاز و سه فاز طراحی و تولید می شود. الکتروموتور آسنکرون ولت به صورت 2، 4 و 6 قطب تولید می شود. ولتاژ کاری در الکتروموتور سه فاز Volt 380 و 400 ولت و فرکانس آن 50 هرتز برای و 220 ولت برای تک فاز است. 

جنس پوسته الکتروموتور ولت در سایز فریم 63 تا 180 آلومینیوم و در سایز فریم 160 تا 315 چدن می باشد.

نحوه نصب موتور Volt

 1. پایه دار B3
 2. فلنچ دار B5
 3. پایه و فلنچ بزرگ B35
 4. پایه و نیم فلنچ B34

کلاس عایقی در موتور ولت F بوده و تا دمای 155 درجه سانتی گراد تحمل دمایی داشته، همچنین درجه حفاظت الکتروموتور ولت IP55 می باشد.

کلاس بازدهی IE1 و IE2
سیستم تهویه IC411
کلاس وظیفه S1 دائم کار
درجه حفاظت IP55
ارتفاع کاری حداکثر 1000 متر از سطح دریا
کلاس عایقی F
ولتاژ کاری

سه فاز: 220/380 ولت

تکفاز: 220 ولت

فرکانس کاری 50 و 60 هرتز
موقعیت ترمینال باکس  بالای موتور

مزایای که باعث شده الکتروموتور ولت تبدیل به یک موتور قابل اتکا شود

 1. لرزش پایین و کم سر وصدا بودن الکتروموتور
 2. مصرف بهینه انرژی و بازدهی خوب
 3. مقرون به صرفه بودن
 4. تبادل گرمایی مناسب به جهت طراحی خوب شیارهای بدنه الکتروموتور
 5. با داشتن IP55 عایق بندی خوبی در برابر نفوذ گرد و غبار و پاشش آب دارد.

الکتروموتور تک فاز Volt

ساختار موتورهای آسنکرون تک فاز ولت از دو جزء اساسی استاتور و روتور مانند موتورهای آسنکرون سه فاز تشکیل شده است. استاتور قسمت ثابت موتور است. استاتور دارای هسته و سیم پیچ میدان می باشد.

در استاتور موتورهای آسنکرون تک فاز معمولاً دو سیم پیچ به عنوان سیم پیچ اصلی و کمکی وجود دارد.

روتور قسمت دوار موتور است. در روتور موتور آسنکرون سیم پیچی وجود دارد و در روتور موتورهای آسنکرون قفس سنجابی میله های اتصال کوتاه وجود دارد. الکتروموتور صنعتی ولت موتور به صورت قفس سنجابی می باشد.

موتور تکفاز ولت علاوه بر خازن دائم کار، یک خازن راه اندازی نیز دارند. خازن راه‌اندازی فقط در هنگام راه‌اندازی فعال می‌شود و پس از راه‌اندازی موتور توسط سوئیچ گریز از مدار خارج می‌شود. خازن دائم کار هم هنگام راه اندازی موتور و هم در هنگام کار در مدار قرار دارد.

الکتروموتور سه فاز Volt

دینام سه فاز آسنکرون ولت دارای دو جزء اصلی استاتور و روتور تشکیل است. استاتور قسمت ثابت موتور است. استاتور دارای هسته استاتور و سیم پیچ میدان می باشد. در استاتور موتور سه فاز آسنکرون یک سیم پیچ جداگانه برای هر سه فاز وجود دارد.

روتور قسمت دوار موتور است. نوع موتور آسنکرون ولت که عموماً در کاربرد های صنعتی استفاده می شود، موتور قفس سنجابی است.

گروه سایا

یکی از اهداف مهم گروه سایا این است که گردش مالی گروه را به میزان 2000000 تریلیون تن برساند و صاحب 15% از حق صادرات در جهان شود که برای نیل به این هدف لازم است حداقل 3000 نفر را تا سال 2020 میلادی به استخدام گروه در بیاورند.

میزان درآمد این گروه نسبت به سال گذشته 27% افزایش یافته و از نظر تعداد کارمندان نیز طی دو سال از 590 نفر به 1500 نفر کارمند رسیده است.

گروه سایا بر اصول اساسی تجارت معتقد است و به آنها اهمیت می دهد. رعایت این اصول باعث می شود سایا در فعالیت های خود موفق باشد و بهترین نتایج را کسب نماید. 

بخش عظیمی از موفقیت های گروه سایا در اثر انجام کارهای سخت، نظارت بر کارها، صرفه جویی و فروتنی به دست آمده است.

عوامل حاضر در گروه تجاری سایا معتقدند تنها زمانی صلح، ثبات و آرامش در کشور برقرار می شود که این سه اصل در جهان نیز پذیرفته شده باشند. سایا اطمینان دارد که اگر صلح، ثبات و آرامش در کشور برقرار شود این اتفاق در بخش های صنعتی نیز نمود پیدا خواهد کرد.

ساخت و ساز

Folkat نام پروژه ای است که در دست گروه سایا قرار دارد ؛ به مرحله عمل رسیدن این پروژه می تواند به مدرن شدن کشور در عرصه صنعت و غنی سازی اقتصاد کمک کند و در همین راستا با شعار «زندگی ارزش دارد» سرمایه گذارانی را به سمت خود جذب نماید.

پروژه Folkat پروژه ای معتبر است که به وسیله گروه تجاری سایا به مرحله عمل رسیده ،هدف آن به ارمغان آوردن کیفیت و آرامش برای جامعه بشری است و جوایزی را نیز در سطح ملی و بین المللی دریافت نموده است. 

گروه تجاری سایا به وسیله پروژه Folkat توانسته پروژه های سطح بالایی مانند پنجمین برج دو قلو در قاره اروپا و همچنین بزرگترین کارخانه تولید دارو در کشور ترکیه را به نام خود سند بزند.

مسئولیت ها

در هر جامعه ای به سازمان ها و افراد مسئولیت های مختلفی داده می شود.اگر در جامعه ای مسئولیت های مربوط به هر قشر مثل خانواده، مدرسه و محیط کار درست انجام نشود، در نتیجه این امر هرج و مرج هایی نظیر بی نظمی، بی عدالتی، نابرابری، فقر و جهل نمود پیدا خواهند کرد که اینها همگی معلول ایجاد آشفتگی های موجود در جامعه هستند.

برای پیشگیری از این گونه مشکلات که سبب بروز معضلات عدیده ای در جامعه خواهند شد، مفهوم مسئولیت اجتماعی را در جامعه نعریف می کنند.

مسئولیت اجتماعی یعنی هر فردی بدون اینکه کوچکترین نیازی به تشکر داشته باشد، نسبت به جامعه خود احساس مسئولیت کند؛ با توجه به ارزش ها ، هنجارها، آداب و رسوم ، قوانین و مقررات کشور خود رفتار کند که این خود نهایت فیض یک انسان است.

افرادی که حس مسئولیت اجتماعی را در خود تقویت نموده اند ، نمونه ای درست برای مثال انسان های خوب هستند که دیگر افراد را خشنود می کنند. آن ها از جامعه انتظاری ندارند بلکه خود در زمینه صلح،رفاه و شادی کار می کنند و از دستاوردهای خود نیز بهره مند می شوند.

این مسئله به شرکت های مختلف نیز تعمیم داده می شود؛ یعنی اگر شرکت ها برای پیشبرد اهداف خود از منابعی که جامعه در اختیار آن ها قرار داده است، استفاده کنند نسبت به کارهایی که در جامعه انجام می دهند، مسئول هستند.

گروه تجاری سایا با بهره گیری از نیروی انسانی ماهر، درک مفهوم مسئولیت اجتماعی را با نام سانکارلار در اوت سال 2014 ارائه نمود و با همکاری گروه سانچک و شرکت های همدست مفاهیمی چون همبستگی و اتحاد در جامعه را در محل کار و خانواده به عنوان یک اصل قرار داد.این هدف همواره برای گروه سایا به عنوان یک ارزش باقی خواهد ماند و به صورت دائمی مطالعاتی در این زمینه انجام می شود که مزایایی را در نتیجه عمل به این ارزش ها مشخص کرده است.

این مزایا عبارتند از :

آموزش و پرورش در جهت تامین و تربیت منابع انسانی شاغل در کشور مثمر ثمر می باشد،فرهنگ و هنر برای غنی سازی زندگی و تقویت روحیه تغییر و انعطاف پذیری کارآمد است، مبارزه با مواد مخدر به عنوان مهمترین بحران جوامع امروزی اهمیت دارد، مبارزه با چاقی که به عنوان بیماری قرن شناخته شده پیش می رود و همچنین کمک های مالی و اقتصادی به خانواده های نیازمندی که در تامین مایحتاج اولیه زندگی خویش نیز به مشکل خورده اند تا جایی که به سطح قابل قبولی برسند.

برای آگاهی از لیست قیمت الکتروموتور ولت Volt با کارشناسان فروش در تماس باشید.

برای دریافت کاتالوگ ولت Volt به صفحه بانک کاتالوگ مراجعه نمایید.

سوالات متداول در مورد الکتروموتور Volt

برای خرید دینام ولت ( الکتروموتور تک فاز ) چطور باید اقدام کنم؟

در سایت کالا صنعتی فقط دینام سه فاز ولت به فروش میرسد. برای سفارش الکتروموتور ولت تک فاز با کارشناسان فروش در تماس باشید.

الکتروموتور ولت با چه نام هایی در بازار ایران موجود است؟

الکتروموتور ولت با نام های دینام ولت ، ولت تکفاز ، ولت سه فاز ، دینام ترک ، موتور ولت ، الکتروموتور ترک  و ... شناخته می شود.

کاتالوگ الکتروموتور ولت رو از کجا میتوان تهیه کرد؟

برای دانلود کاتالوگ ولت به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید. در ایران بخش کاتالوگ انواع الکتروموتور را می توانید دانلود نمایید.
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین
 • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان