موتور ویبره تک فاز کمپ

برای دریافت لیست قیمت جدید موتور ویبره تک فاز کمپ EVM Kemp و کاتالوگ موتور ویبره تک فاز کمپ EVM Kemp با کارشناسان فروش در تماس باشید. در سایت کالا صنعتی از مشاوره کارشناسان مجرب ما راهنمایی بخواهید.

موتور ویبره تکفاز کمپ چیست؟

ویبره بدنه ، الکتروموتوری است که با روشن شدن و اتصال به برق شروع به لرزش می نماید. ویبره بدنه یا موتور ویبره از دستگاه های پر کاربرد در صنعت می باشد که جهت ایجاد لرزش و ارتعاش طراحی و ساخته می شود ، به همین جهت به آن ویبره صنعتی نیز گفته می شود. 

برند کمپ ، تولید کننده ویبره بدنه های ترک با کیفیت مطلوب بوده و به تولید ویبره در دو نوع تکفاز و سه فاز می پردازد. این ویبره بدنه ها در انواع و وزن های مختلف بوده و تنوع بسیاری دارد.

موتور ویبره تکفاز کمپ

در ادامه به معرفی این برند می پردازیم.

معرفی برند کمپ

تکفاز بودن این نوع ویبره کمک می کند که از آن در صنایع سبک و حتی خانگی استفاده شود. موتور ویبره تکفاز کمپ برای هر دو نوع برق با فرکانس 50 و 60 هرتز قابل راه اندازی بوده و از 0.08 کیلووات تا 0.5 کیلووات تولید می شود.

این ویبره دارای گواهی ATEX ll 2D Ext b lllC T 120C Db و IP66 است و در مناطقی که احتمال وجود گازهای اشتعال زا به صورت کم وجود دارد قابل کاربری است.

مشخصات فنی موتور ویبره تک فاز کمپ

ویبره تکفاز این برند در دورهای 3000 و 1500 دور عرضه شده و دارای 2 و 4 قطب می باشند. در موتور ویبره  مدل 3000 دور ، مقدار ضربه ویبراتورها از 50 kgf شروع شده و تا 650 kgf ادامه دارد. همچنین وزن ویبراتور از 4.3 کیلوگرم شروع شده و تا 15 کیلوگرم وجود دارد.

توان این موتور ویبره ها از 100 تا 440 وات می باشد که بسته به مدل موتور ویبره متفاوت است . جریان ویبره بدنه های 3000 دور برند کمپ از 0.46 آمپر شروع شده و تا 2.1 آمپر تولید می شود.

در ویبره بدنه های 1500 دور برند کمپ ، مقدار ضربه آن ها از 20 kgf شروع شده و تا 200 kgf تولید می شود. وزن این ویبره بدنه ها از 4.5 کیلوگرم تا 15.6 کیلوگرم می باشد.

توان این موتور ویبره ها از 80 وات که مربوط به مدل EVM-M 20/15 می باشد شروع شده و تا 180 وات که مربوط به مدل EVM-M 200/15 می باشد ، ادامه دارد. همچنین جریان ویبره بدنه ها از 0.2 آمپر تا 0.45 آمپر می باشد.

ویبراتور evm کمپ

کاربرد ویبره بدنه تکفاز کمپ

ویبراتور کمپ در وسایل نقلیه سنگین نقش مهم و اساسی در انتقال بار دارد . همچنین در صنایع آرایشی و بهداشتی از آن ، جهت فشرده سازی مواد آرایشی استفاده می شود.

یکی دیگر از کاربردهای مهم ویبره بدنه در صنایع غذایی می باشد که به پاک کردن غلات و حبوبات در دستگاه بوجاری کمک می نماید. موتور ویبره با ایجاد ارتعاش سبب جدا شدن سنگ ها و آشغال های موجود در غلات و حبوبات می شود.

شمای ویبره بدنه کمپ
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان