تخفیف شگفت انگیز

الکتروموتور وم VEM

شرکت الکتروموتور VEM آلمان با مدیریت به موقع و درست، ایده های مبتکرانه و بهره مندی از مهندسین متخصص با دانش فنی بالا شناخته شده است. شرکت الکتروموتور VEM با توسعه فن آوری ساخت درایو یا اینورتر و با استفاده از ارائه راه حل های کارآمد کیفیت محصولات و تجهیزات خود را به بالاترین سطح رسانده ، نیاز مشتریان را برطرف می کند و در نتیجه از نظر اقتصادی هم برای خود امتیازاتی را میخرد.

الکتروموتور VEM

شرکت الکتروموتور VEM

شرکت دینام VEM با استفاده از پیشنهاداتی که از جانب مشتریان در رابطه با محصولات خود مثلا الکتروموتورهای وم VEM دریافت می کند روحیه تغییرپذیری و انعطاف پذیری را در خود تقویت کرده و محصولات با کیفیت تری تولید می کند، از فن آوری های روز دنیا در ساخت الکتروموتورهای وم VEM استفاده می کند. از کیفیت محصول مورد نظر مشتریان آگاهی دارد و همچنین از پرسنل با تجربه ای برخوردار است ؛ اینها همه می توانند در کنار هم دلایلی برای موفقیت شرکت الکتروموتور VEM در تولید الکتروموتور ها باشند. شرکت الکتروموتور VEM آلمان دارای خدمات توزیع گسترده ای در اقصی نقاط جهان بوده ،خدمات پس از فروش فعال دارد ، سفارشات مشتریان در طی مدت زمان نسبتا کوتاهی انجام می شود و در سطح کشور آلمان طی 36 ساعت کاری سفارشات را به دست مشتریان می رسانند.

الکتروموتور های اروپایی نظیر الکتروموتور زیمنس و الکتروموتور VEM آلمان دارای قیمت های بالایی هستند ولی از آنجایی که این دو برند در صنایع بسیار شناخته شده است، همچنان کارخانجات بزرگ و صنایع مهم ترجیحشان بر این است که از الکتروموتور زیمنس و الکتروموتور VEM استفاده کنند. الکتروموتور WEG نیز که در صنایع بزرگ ایران نظیر پتروشیمی ها و صنایع فولاد و سیمان جایگاه خوبی دارد، بسیار مورد توجه است.

افتخارات و جوایز شرکت VEM

شرکت الکتروموتور آلمان به دلیل فعالیت های مبتکرانه و تولید محصولات جدید و با کیفیت جوایز بسیاری را دریافت کرده که جایزه جهانی بوش که در تاریخ 12 جولای سال 2017 میلادی به الکتروموتور VEM اعطا شد،یکی از این جوایز مهم می باشد.

شرکت الکتروموتور وم VEM

جایزه بوش که جایزه ای است تحت عنوان جایزه ایده آل در نوآوری ، از میان 44 شرکت از 11 کشور جهان  که به خاطر همکاری ها و تلاش های تاثیر گذار در این زمینه مورد تحسین قرار گرفتند، به شرکت الکتروموتور VEM تعلق گرفت. سال جاری یعنی سال 2017 از میان سی هزار شرکتی که با بوش همکاری داشتند این جایزه برای اولین بار تنها به یک شرکت، الکتروموتورVEM تعلق گرفت. جایزه بوش را مدیر عامل دکتر و رولاند زنگر ، رئیس فروش شرکت الکتروموتور به نمایندگی از سایر اعضا و با شعار موفقیت با همکاران دریافت نمودند . شعار موفقیت با همکاران 15 سال است که شعار اصلی شرکت الکتروموتور آلمانی معرفی شده است. 

ادامه متن در پایین صفحه ...  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین

تولیدات شرکت الکتروموتور VEM

شرکت الکتروموتورکه در فن آوری ساخت درایور یا اینورتر نیز فعالیت دارد در این راه از به روزترین تکنولوژی های موجود استفاده می کند و از این طریق فرصت های جدیدی را در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهد. در سال 2016 نمایشگاهی در شهر برای عرضه الکتروموتور  ترتیب داد و از 223 شرکت سازنده الکتروموتور در 15 کشور جهان دعوت به حضور کرد.

الکتروموتور VEM

در این نمایشگاه درمورد چگونگی شبیه سازی فن آوری درایو بحث شد. در مورد فن آوری ساخت درایو یا اینورتر هنوز یک بخش مبهم وجود دارد؛ اینکه در آینده نزدیک این فناوری توسط تکنولوژی خودش قابل کنترل هست یا خیر مسئله ای است که در همایش تاریخ 10 و 11 اکتبر سال جاری میلادی در مورد آن بحث خواهد شد. شرکت الکتروموتور آلمان همه ساله نمایشگاه هایی را درون و خارج از شرکت ترتیب می دهد تا مشتریان بتوانند در ارتباط مستقیم با مدیران و پرسنل باشند و بتوانند اطلاعات کاملی را در مورد درایو ها و راه حل های رفع مشکلات احتمالی دریافت کنند.برای شرکت در این نمایشگاه ها و ارتباط مستقیم با کارخانه مشتریان می توانند با کارخانه تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهند.

نمایندگان الکتروموتور VEM

از اول سپتامبر سال 2017 میلادی یکی از نمایندگی های فروش الکتروموتور در سنگاپور به عنوان نماینده آسیا و اقیانوسیه شروع به کار کرد. این نمایندگی در سنگاپور مسئولیت هماهنگی واحد های مستقر در سنگاپور، مالزی، کره شمالی،کره جنوبی، فیلیپین، اندونزی، بنگلادش، تایلند، میانمار و ویتنام را به عهده گرفت.

نمایندگان الکتروموتور VEM

شرکت الکتروموتور آلمان دارای 34 سال سابقه ساخت الکتروموتور و توانسته پروژه های صنعتی موفقیت آمیزی در ایتالیا، آلمان و قاره آسیا را در دفتر مرکزی خود در دوسلدورف آلمان مدیریت نماید. شرکت وم توانسته در دو سال اخیر به دلیل موفقیت های متوالی خود روابط بین المللی و تجاری خود را گسترش دهد و به موفقیت های بیشتر دست پیدا کند به طوری که کیفیت بالای الکتروموتورهای گواه این ادعا هستند.شرکت الکتروموتور شرکتی با آوازه بین المللی در زمینه ساخت الکتروموتور است که کارخانه ها، نمایندگان فروش و شرکای زیادی را در سرتاسر جهان از جمله ایران دارد. دلیل داشتن نمایندگی های فروش الکتروموتور در اقصی نقاط جهان این است که شرکت تمایل دارد کمترین فاصله را با مشتریان خود داشته باشد و بدون توجه به اینکه مشتری در کدام نقطه جهان زندگی می کند بتواند با یک تماس نزدیکترین ارتباط ممکن را برقرار سازد و به خدمات رسانی بپردازد.

دیدگاه استراتژی شرکت الکتروموتور VEM

شرکای اصلی شرکت الکتروموتور VEM از دیدگاه مدیران، مشتریان هستند که همواره تا رسیدن به موفقیت و نتایج مورد انتظار خود همکاری خود را قطع نمی کنند و در کنار شرکت باقی می مانند، الکتروموتور و موسسات وابسته و شعبات دارای شبکه ارتباط وسیعی هستند که باعث شده مشتری از نحوه این ارتباط و خدمات جامع ارائه شده احساس خوشایندی داشته باشد.

استراتژی شرکت الکتروموتور VEM

در سال 1903 میلادی شرکت الکتروموتور وم در شهر درسدن آلمان با هدف ساخت ماشین آلات الکتریکی سنگین با استفاده از همکاری متخصصان این امر راه اندازی گردید. این شرکت در بیش از 110 سال میزان انرژی لازم برای دستگاه های ولتاژ بالا و ولتاژ متوسط با توان 42 مگا وات در شرکت را تامین می نمود. شرکت وم VEM Sachsenwerk ماشین آلات خود را برای مشتریانی که برای کاربردهای سنگین به آنها نیاز دارند مانند کوپل کردن الکتروموتور با گیربکس صنعتی و پمپ بزرگ، تولید می کند.

مزایای تولیدات شرکت VEM

شرکت وم VEM Sachsenwerk ماشین آلات خود را برای شرکت Dresden وم VEM با حجم کم و بهره برداری بالا و از طریق بهینه سازی انرژی الکترومغناطیسی نصب می نماید. محصولات تولید شده توسط شرکت وم VEM Sachsenwerk دارای انعطاف پذیری در فرآیند تولید و کیفیت بالای ساخت بوده و در طی عملیات تولید آنها از فن آوری های پیشرفته استفاده می شود و شرکت نیز همکاری های خوبی نیز با دانشگاه ها و کالج های مرتبط دارد.

کیفیت تولیدات شرکت VEM

امکان آزمایش تولیدات در آزمایشگاه ها وجود دارد که در این صورت تضمین کیفیت فنی محصول به راحتی امکان پذیر بوده ، خیال مشتری را راحت می کنند و می توانند ابزارآلات مورد نیاز این ماشین ها را نیز تامین کنند. شرکت وم VEM transresch GmbH در زمینه ساخت مبدل های قدرت و سیستم های الکتریکی مثل اتومبیل های اتوماتیک نیز فعالیت می کند. این شرکت در این زمینه دارای حداقل 5 دهه سابقه موفقیت آمیز است.

طراحی تولیدات شرکت VEM

شرکت وم VEM transresch در طراحی محصولات خود با مهندسین با تجربه و متخصص همکاری می کند و در مدیریت پروژه های خود ، تولید و راه اندازی ساخت درایوها و سرویس دهی آنها از پرسنل خود بهره گرفته و با همکاری مهندسین و پرسنل، دست به ساخت و تولید موتورهای الکتریکی ( الکتروموتور ) ، مبدل های قدرت،ترانسفورماتورها،راکت های مربوط به درایوها و دستگاه های کنترل کننده این درایو ها می زند. بخش عمده ای از فعالیت های شرکت وم VEM transresch GmbH در زمینه ساخت درایو ها مربوط به تجهیزات نورد، کالای اتوماسیون ، موتور ، دنده و همچنین سانتریفیوژ ها است. فعالیت های دیگری مانند ایجاد برنامه هایی برای کنترل پمپ ها و فن ها نیز از جمله خدمات دیگر این شرکت بزرگ صنعتی می باشند. همچنین شرکت وم VEM transresch GmbH توانایی و مهارت لازم برای ساخت مبدل های قدرت، مبدل های حرارتی و مبدل های فرکانسی را دارد.

الکتروموتور VEM

ساختار شرکت VEM

شرکت الکتروموتور VEM ،VEM Motors GmbH که در منطقه Wernigerode در کشور آلمان مستقر است، به عنوان یکی از سازندگان الکتروموتور ولتاژ پائین در جهان مطرح شده است. شرکت Vernigerode وم VEM دارای خطوط تولید و ساخت متعددی در این منطقه است که می تواند الکتروموتور استاندارد و ویژه ای را در محدوده توان 5/7 تا 1000 کیلو وات تولید نماید. شرکت الکتروموتور وم VEM Motors GmbH  برای ساخت الکتروموتور فاکتورهایی مثل اثرات کار الکتروموتور بر روی محیط زیست و میزان مصرف انرژی موجود در طبیعت را در نظر می گیرد. شرکت الکتروموتور VEM همچنین راه حل هایی را برای استفاده بهینه از درایو ها معرفی می کند که در تمامی کاربردهای صنعتی درایو ها در کلیه برنامه ها ضروری است.

انواع الکتروموتور های شرکت VEM

شرکت وم VEM Motors GmbH الکتروموتورهایی در کلاس IE2 و IE3 تولید می کند که میزان بهره وری بالا و مصرف انرژی کمتری دارند و برای توسعه صنعت حائز اهمیت هستند. محصولات تولید شده توسط شرکت وم VEM Motors GmbH مثل الکتروموتورهای WEM دارای ویژگی هایی است که اطمینان سایرین را نسبت به کیفیت بالای این تولیدات بالا برده است.

در ساخت این محصولات تمامی استانداردهای کیفیتی رعایت شده اند ، در ساخت آنها دقت لازم به کار برده شده و در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتری عرضه می شوند. الکتروموتورهای کم ولتاژ وم VEM در اندازه های نسبتا کوچکی ساخته می شوند ، طول عمر بالایی دارند و کاملا سازگار با محیط زیست طراحی شده اند که این خود نشانه عملکرد قابل قبول و کارایی بالای الکتروموتور های وم VEM است. موتورهای الکتریکی (الکتروموتور ها) و درایو های ساخته شده توسط شرکت وم VEM Motors GmbH کاملا قابلیت اصلاح شدن دارند و می توانند در تمام نقاط جهان مورد بهره برداری قرار گیرند و همچنین در کاربری هایی مثل حمل و نقل و متالوژی مواد شیمیایی استفاده شوند.

استراتژی شرکت VEM

در طی صد سال گذشته شرکت وم VEM Thurm GmbH از شرکت سازنده الکتروموتورهای استاندارد به شرکتی تبدیل شد که به صورت سفارشی برای ارگان های مختلف الکتروموتور های وم VEM را طراحی و تولید می کند. الکتروموتورهای وم VEM دارای توان در محدوده 6/0 تا 5/7 کیلو وات و ارتفاع شفت 56 تا 132 میلی متر می باشند. یکی از سایت های تولید شرکت وم VEM Thurm GmbH سایت ZwicKau است، که پرسنلی که در این سایت مشغول به کار هستند از امکانات آن اطمینان دارند و الکتروموتورهایی می سازند که از نظر انعطاف پذیری و مونتاژ در سطح بالایی از کیفیت قرار دارند.

vem کارخانه

روابط بین کارمندان و مدیران در شرکت VEM

شرکت وم VEM در بین کارکنان خود پرسنل مجرب و متخصصی داشته کهه با توجه به مهارت های آنان همواره پروژه های سنگین و پیشرفته ای را در دست انجام دارد. شرکت وم VEM به همراه کلیه مدیران و کارکنان خود محصولاتی را تولید می نماید که به صورت پایدار و سرمایه ای برای نسل های آینده باشند، از لحاظ اجتماعی، اقتصادی و محیط زیست باعث ایجاد آسیب نشوند، دارای بیشترین میزان بهره وری انرژی باشند و کمترین نقش را در آلودگی هوا داشته باشند. شرکت مردم را بهترین شرکای خود می داند و تلاش می کند به عنوان یک شریک قابل اطمینان به تمامی تعهدات خود عمل نماید، شرکت وم در راستای این هدف خود محصولاتی با کیفیت بالا تولید می کند و می کوشد در کمترین زمان ممکن محصول برای مثال الکتروموتور وم VEM تولید شده را به دست مشتری برساند. پرسنلی که ایده های نوآورانه در زمینه ساخت الکتروموتورهای وم دارند به بهبود شرایط کار کمک می کنند و می توانند شرایطی پدید آورند که راه حل های جدیدی به دست آیند و مشتریان را در انتخاب محصول مورد نظرشان یاری نمایند.

تکنولوژی تولیدات شرکت VEM

برای ساخت و تولید الکتروموتورهای وم از تکنولوژی روز تولید و از منابع با کیفیت و کارآمد استفاده می کنند؛ بنابراین اطمینان لازم درمورد کارایی و کیفیت الکتروموتور های وم وجود دارد. الکتروموتورهای وم می توانند راه حل مناسبی برای استفاده از درایو ها باشند و آنها را برای شرکت در فرآیندهای اقتصادی و همچنین استفاده صنعتی در کارخانجات و تجهیزات آماده کنند. شرکت وم VEM در ابتدا یک تولید کننده و یا سازنده کلاسیک در عرصه الکتروموتورها بود که با گذشت زمان به یکی از پیشرفته نرین کارخانه های سازنده الکتروموتور در جهان تبدیل شد.

راهکارهای کارآمد شرکت VEM

این شرکت توانست راهکار های مهم و کارآمدی را در صنعت ارائه کرده و بتواند طیف تولیدات خود را گسترش داده و در عرصه ساخت و تولید ترانسفورماتورها، مبدل های فرکانسی و مبدل های قدرت و الکتروموتورهای کم ولتاژ ، قدم های مهمی را بردارد. از دیگر اهداف مهمی که شرکت وم VEM این است که محیط زیست را امانتی از نسل های آینده نزد خود بداند و برای حفظ آن نهایت تلاش خود را به کار گیرد و با استفاده از سیستم جامع مدیریت محیط زیست در فرآیند تولید در مصرف انرژی صرفه جویی کند. تمرکز اصلی شرکت وم برای تولید الکتروموتورهای وم VEM افزایش میزان بهره وری از انرژی، کاهش میزان استفاده از انرژی و صرفه جویی در مصرف مواد خام است. برای دستیابی به این اهداف شرکت وم VEM براساس گواهینامه استاندارد DIN ISO 14001 و DIN ISO 150001 عمل می کند.

نمایندگی الکتروموتور VEM در ایران کجاست؟

موتور VEM در تهران ، اصفهان ، مشهد ، شیراز و تبریز قابل تحویل است اما نماینده اصلی الکتروموتور VEM در شیراز قرار دارد که تمامی محصولات این برند را با گارانتی عرضه می کند. خاطرنشان می کند کالا صنعتی با توجه به زیرساختی که ایجاد کرده است در تمام شهرهای ایران امکان ارسال کالا را دارد. اما باید توجه داشت که تمامی توان های الکتروموتور VEM در همه شهر ها موجود نیست.

  • سوالات متداول