پمپ وکیوم متحد

جنس قطعات پمپ وکیوم متحد تبریز: این پمپ ها از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و عملیات ماشین کاری و مونتاژ آنها با دقت بالایی صورت می گیرد که باعث حداقل نشستی داخلی و افزایش راندمان پمپ می گردد. تمامی قطعات دوار پمپ ها با دستگاه الکترونیکی بالانس دینامیکی می گردند که موجب حذف ارتعاشات دینامیکی می گردد. کلیه دستگاه ها از لحاظ ظرفیت، میزان خلاء، فشار، قدرت مصرفی و راندمان کاملا آزمایش می گردند.

اساس کار و مکانیسم اثر در پمپ وکیوم : این پمپ ها بطور اساسی از دو قسمت اصلی تشکیل شده اند: روتور (شافت و پروانه) و بدنه (سیلندر و سر سیلندر) دورانی و خارج از مرکز پروانه روی محورشافت پمپ در داخل سیلندر محتوی آب ، باعث تشکیل رینگ آب می گردد. درجهت گردش پروانه باحرکت مداوم پره ها درداخل آب، حجم محدود شده بین دو سر سیلندر، پروانه و جداره داخلی، رینگ آب در یک طرف افزایش میابد (ناحیه مکش ) و عمل مکش ویا ایجاد وکیوم صورت می گیرد و این حجم محدود در طرف دیگر کاهش یافته (ناحیه دهش) و عمل تراکم هوا و بخار آب انجام می گیرد.

سیستم خنک کننده: آب ورودی به پمپ علاوه بر تشکیل رینگ آب، به عنوان خنک کننده پمپ نیز به کار می رود. با تنظیم مقدار آب ورودی، پمپ در حداکثر راندمان بطور مداوم، بدون لرزش و صدای اضافی کار خواهد کرد.

مشخصات فنی پمپ: پمپ ها در شرایط استاندارد( دمای گاز یا هوای ورودی ?? درجه سانتی گراد، فشار محیط ???mmhg و دمای آب ورودی به پمپ ?? درجه سانتی گراد یا کمتر ) می باشد. در صورت تغییر شرایط مذکور بخصوص دمای آب ورودی و نیز بخار آب یا هوای گرم (سیال مورد مکش) ظرفیت پمپ کاملا تحت تاثیر قرار گرفته و تقلیل می یابد که در این صورت بایستی شرایط آب ورودی اصلاح و برای تخلیه بخار آب یا هوای گرم از پمپ وکیوم با ظرفیت بالاتری استفاده شود.

سوالات متداول درباره پمپ وکیوم متحد

کاتالوگ پمپ وکیوم متحد را از کجا دانلود کنم؟

پاسخ: برای دریافت فایل PDF کاتالوگ پمپ وکیوم متحد با کارشناسان فروش در تماس باشید.

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان