پمپ لجن کش نوید سهند

همانطور که می‌دانید بسیاری از پمپ‌ها برای پمپاژ آب‌های تمیز تولید شده‌اند و کاربردهای خاص خود را دارند. اما نمی‌توان از این پمپ‌ها برای پمپاژ آب‌های غلیظ استفاده کرد و در این مواقع از پمپ‌های لجن کش استفاده می‌کنند.

برای آشنایی با پمپ‌های لجن کش و پمپ لجن کش نوید سهند بهتر است با ما همراه باشید و این مقاله را از دست ندهید.

توجه داشته باشید که پمپ لجن کش نوید سهند در بهترین کیفیت ممکن تولید شده است و برای ساخت آن از مرغوب‌ترین مواد اولیه استفاده شده است و بهترین گزینه برای خرید پمپ لجن کش به حساب می‌آید.

با بهره مندی از پمپ‌های لجن کش می‌توانید آب‌های غلیظ را به راحتی پمپاژ کنید و کارهای خود را به راحتی انجام دهید. الکتروپمپ لجنکش نوید سهند تبریز، بهترین و محبوب‌ترین نوع لجن کش موجود در بازار می‌باشد که طرفداران خاص خود را دارد و در قسمت‌های مختلفی از آن استفاده می‌کنند.

پمپ لجنکش نوید سهند

پمپ لجن کش نوید سهند

پمپ لجن کش نوید سهند یکی از بهترین محصولات صنایع پمپ سازی نوید سهند می‌باشد. توجه داشته باشید که نوید سهند با داشتن یک تیم حرفه‌ای و مجرب و نرم افزارهای قدرتمند، بهترین و کاربردی ترین الکتروپمپ ها را طراحی و سپس تولید می‌کند. این گروه حرفه‌ای با هدف رفع نیاز مشتریان و جلب رضایت آن‌ها، به صورت بی وقفه تلاش می‌کنند و با تمام توان کار می‌کنند.

خرید پمپ لجن کش نوید سهند

اگر قصد خرید پمپ لجن کش دارید، بهتر است به سراغ پمپ‌ ایرانی بروید و از محصولاتی که حاصل تلاش کارشناسان ایرانی می‌باشد، استفاده کنید. پمپ لجن کش نوید سهند بهترین گزینه برای شما به شمار می‌رود و با خرید آن می‌توانید یک پمپ مقاوم و ماندگار داشته باشید و مدت‌ها از آن استفاده کنید.

بهتر است برای خرید اینترنتی پمپ لجن‌کش ایرانی نوید سهند، به فروشگاه اینترنتی و معتبر کالا صنعتی مراجعه کنید و به صورت غیر حضوری این محصول فوق العاده را خریداری نمایید.

فروشگاه کالا صنعتی در زمینه فروش محصولات کاربردی مانند فروش پمپ لجن کش نوید سهند، فروش انواع الکتروموتور و ... فعالیت می‌کند و بهترین و مرغوب‌ترین محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

ممکن است تصور کنید که قیمت پمپ لجن‌کش نوید سهند بسیار زیاد است و امکان خرید آن برای شما وجود ندارد. اما این‌چنین نیست و فروشگاه کالا صنعتی این محصولات را با قیمتی بسیار به صرفه و مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد.

انواع پمپ لجن کش نوید سهند

انواع پمپ لجن کش

 • کالا صنعتی با حذف کردن واسطه‌ها به خوبی توانسته در دل مردم جا باز کند و بهترین و مرغوب‌ترین محصولات را با قیمت مناسبی در اختیار آن‌ها قرار دهد.
 • فراموش نکنید که پمپ لجن کش نوید سهند یکی از بهترین پمپ‌های لجن کش موجود در بازار می‌باشد و قابل رقابت با برندهای خارجی می‌باشد. پمپ لجن کش نوید سهند در کیفیت و کارایی نظیر ندارد و در میدان رقابت همواره پیروز میدان است.
 • با خرید پمپ لجن کش نوید سهند می‌توانید آب‌های غلیظ را پمپاژ کنید و کارهای خود را به راحتی انجام دهید. توجه به این نکته حائز اهمیت است که نوید سهند یکی از بهترین مجموعه‌هایی می‌باشد که در زمینه ساخت پمپ فعالیت می‌کند.
 • اگر می‌خواهید کاتالوگ پمپ لجن کش نوید سهند تبریز را مشاهده کنید، می‌توانید به بانک کاتالوگ فروشگاه کالا صنعتی مراجعه کنید و با دنیایی از کاتالوگ‌ها روبرو شوید.
 • توجه به این نکته حائز اهمیت است که دیتاشیت الکتروپمپ لجن‌کش نوید سهند، نقش بسیار مهمی در نصب کردن این الکتروپمپ دارد. زیرا با مشاهده دیتاشیت می‌توانید نقشه‌ی راهنما را مشاهده کنید و با بهره مندی از آن، الکتروموتور مورد نظر خود را در جای مناسب نصب کنید.

انواع پمپ لجن کش

بهتر است قبل از خرید پمپ لجن کش نوید سهند، با انواع پمپ لجن کش و کاربردهای آن‌ها آشنا شوید که بتوانید یک خرید مناسب داشته باشید.

توجه داشته باشید که پمپ‌های لجن کش در انواع مختلفی تولید شده‌اند که هر کدام از آن‌ها کاربردهای خاص خود را دارند. این پمپ‌ها را با توجه به عوامل مختلفی، دسته بندی می‌کنند که برخی از آن‌ها به صورت زیر می‌باشند:

1- پمپ لجن کش شناور:

با توجه به اینکه اطراف الکتروموتور این نوع پمپ‌ها، آب بندی شده است، می‌توانید پمپ را کاملا در سیال غوطه ور کنید. این غوطه ور شدن نتایج زیادی دارد که برخی از آن‌ها به صورت زیر می‌باشند:

 1. جریان موتور کاهش می‌یابد.
 2. موتور به راحتی خنک می‌شود.
 3. طول عمر پمپ بیشتر می‌شود.
 4. راندمان پمپ بیشتر می‌شود.

لجنکش شناور نوید سهند

پمپ لجن کش شناور

2- پمپ لجن کش عمودی

در این نوع پمپ‌ها الکتروموتور، بیرون از سیال قرار دارد و باید آن را در ارتفاع مشخصی قرار دهند. توجه داشته باشید که الکتروموتور با استفاده از کوپلینگ به پمپ وصل شده است. اگر پمپ لجن کش درون سیال غوطه ور شود، به آسانی می‌توانید الکتروموتور را از آن جدا کنید.

پمپ لجن کش نوید سهند بهترین نوع پمپ لجن کش می‌باشد که مقاومت و ماندگاری بالایی دارد.

لجنکش خردکن دار نوید سهند

3- پمپ لجن کش خردکن دار

این نوع پمپ لجن کش در قسمت زیرین الکتروموتور، تیغه‌هایی دارد که از آنها برای خرد کردن انواع پلاستیک و پارچه استفاده می‌کنند. به این صورت که اگر داخل سیال مورد نظر پلاستیک یا پارچه‌ای وجود داشته باشد، این تیغه‌ها آن‌ها را خرد می‌کنند و آسیبی به پمپ مورد نظر نمی‌رسد.

4- پمپ لجن کش استیل

همانطور که از اسم آن مشخص است، این پمپ لجن کش از استیل ساخته شده است و مقاومت و ماندگاری بالایی دارد. این پمپ‌ها در برابر مواد اسیدی، زنگ زدگی و ... مقاوم هستند و در دو نوع تک فاز و سه فاز تولید شده‌اند.

5- پمپ لجن کش چدن

این پمپ لجن کش بدنه‌ای از جنس چدن دارد و پروانه‌ی آن از از برنج یا استیل ساخته شده است. این پمپ‌ها پر فروش‌تر از پمپ‌های لج کش استیل هستند و طرفداران بیشتری دارند. زیرا این پمپ‌ها برای آب‌هایی که غلظت بالایی دارند، بسیار مناسب می‌باشد و کاربردهای بسیار زیادی دارد.

حال که با انواع پمپ لجن کش آشنا شدید، بهتر است با توجه به نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و به برند آن‌ها هم توجه داشته باشید.

پمپ لجن کش نوید سهند، بهترین برند پمپ لجن کش می‌باشد و برای خرید آن می‌توانید به فروشگاه معتبر کالا صنعتی مراجعه نمایید.
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین
 • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان