سهند پمپ تبریز
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

شرکت سهند پمپ تبریز به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و با سابقه‌ترین شرکت‌های تولیدکننده پمپ‌های حلزونی، شناور، گل‌کش و گیربکس‌های پشت تراکتوری در ایران به شمار می‌رود. این شرکت از سال 1385 با تولید قطعات یدکی شروع به کار کرده و امروزه توانسته بسیاری از پمپ‌های صنعتی و حتی سفارشی بزرگ را تولید و به بازار عرضه کند. انواع پمپ گریز از مرکز (سانتریفیوژ)، پمپ فشار قوی (WKL)، پمپ روغن داغ و گیربکس پشت تراکتوری از اصلی‌ترین محصولات سهند پمپ می‌باشد.

سهند پمپ تبریز

قیمت سهند پمپ تبریز

شرکت‌های سازنده پمپ در ایران زیاد است و برای شرکت سهند پمپ تبریز رقیب‌هایی وجود دارد. اما اگر بخواهیم مقایسه‌ای بین محصولات پمپ سهند پمپ با بعضی از رقبا انجام بدیم علاوه بر کیفیت باید از قیمت آنها نیز صحبت کنیم. سهند پمپ تبریز با داشتن متخصصان خبره و تجهیزات پیشرفته توانسته است تولید محصولات خود را در بهینه‌ترین شکل ممکن طراحی کند. همین عاملی شده است که قیمت سهند پمپ تبریز با توجه به کیفیتی که دارد، مناسب باشد. برای دریافت لیست قیمت سهند پمپ تبریز و استعلام موجودی می‌توانید از طریق سایت کالاصنعتی اقدام کرده یا با پشتیبانی فروش پمپ تماس بگیرید.

محصولات سهند پمپ تبریز

سهند پمپ عموما در زمینه طراحی و تولید انواع پمپ‌های سانتریفیوژ فعالیت می‌کند؛ پمپ‌هایی که جهت مصارف کشاورزی، تاسیساتی و صنایع بکار می‌روند. از تولیدات سهند پمپ می‌توان به پمپ اتا حلزونی، فشار قوی، روغن داغ، گل کش، شناور و پمپ لجنکش اشاره کرد که در ادامه به معرفی تک‌تک آنها پرداخته خواهد شد.

پمپ اتا حلزونی سهند پمپ تبریز

در پمپ اتا حلزونی با برند سهند پمپ تبریز، پمپ‌های گریز از مرکز افقی، با محفظه حلزونی، یک طبقه، پروانه یک سر آویز، موتور جدا، تک مکشه مرکزی و از نظر ابعادی و عملکرد مطابق DIN 24255 می‌باشد. پروانه پمپ بالانس دینامیکی گردیده و محور به وسیله آب بند مکانیکی و یا نوار گرافیتی آب‌بندی می‌شود. پمپ اتا سهند پمپ طوری طراحی شده که روتور و پایه یاتاقان آن به راحتی از طرف الکتروموتور بدون جداکردن محفظه از سیستم لوله‌کشی قابل باز شدن می‌باشد.

موارد کاربرد پمپ گریز از مرکز اتا

 1. پمپ انتقال آب برای مصارف کشاورزی
 2. پمپ انتقال آب برای مصارف شهری و صنعتی
 3. پمپ انتقال آب گرم تاسیسات گرمایشی و سرمایشی

پمپ اتا حلزونی سهند پمپ

پمپ گل کش سهند پمپ تبریز

سهند پمپ جز معدود سازندگان پمپ گل کش در ایران است. پمپ گل کش سهند تبریز از نوع گریز از مرکز افقی، با محفظه حلزونی، یک طبقه، پروانه یک سرآویز، موتور جدا تک مکشه مرکزی می‌باشد.

موارد کاربرد پمپ گل کش

 • پمپاژ مایعاتی مانند گل حفاری
 • آب گل آلود حاوی شن و ماسه
 • تخلیه آب گل آلود سیلاب
 • دوغاب مصالح ساختمانی محلول موم
 • مخلوط مواد نفتی سنگین
 • مورد استفاده در صنایع کاغذسازی، صنایع قند و مواد شوینده
 • کاربردهای آبرسانی و آبیاری و پمپاژ مواد شیمیایی سبک

پمپ پشت تراکتوری سهند پمپ تبریز

پمپ پشت تراکتوری سهند پمپ تبریز برای انتقال آب و فاضلاب مورد استفاده می باشد. این پمپ ها اولین بار در ایران توسط KSB آلمان تولید گردیده و آزمایشات و استفاده از آن در نقاط مختلف ایران با ارتفاع متفاوت از سطح دریا مورد تایید قرار گرفت و امروزه مصرف‌کنندگان و کشاورزان از آن استفاده می‌کنند. برای استفاده از پمپ پشت تراکتوری نیاز است که گیربکس افزاینده استفاده شود که به گیربکس پشت تراکتوری معروف است. پمپ پشت تراکتوری توسط شاسی با طراحی خاص به پشت تراکتور قابل تعبیه می‌باشد که با گیربکس افزاینده به صورت بلوک شده با قابلیت حمل و نقل آسان و قابلیت پمپاژ با ارتفاع بالا و با آبدهی بالا و بدون نیاز انرژی برق می‌باشد.

پمپ فشار قوی سهند پمپ

پمپ افقی فشار قوی سهند پمپ تبریز دارای پروانه‌های بین یاتاقانی، موتور جدا، چند طبقه و محفظه با برش‌های شعاعی می‌باشد. هر طبقه توسط اورینگ آب‌بندی می‌شود. طبقات به وسیله پیچ بست طبقات به همدیگر بسته می‌شوند. پایه‌های نگهدارنده پمپ به صورت یکپارچه با محفظه مکش و رانش ریخته‌گری شده‌اند.

موارد کاربرد پمپ فشار قوی سهند پمپ تبریز

 1. آبرسانی شهرها
 2. پمپ آب مصارف صنعتی
 3. پروژه‌های آبرسانی شهری و روستایی
 4. استفاده در بوستر پمپ‌های ساختمانی و آتش‌نشانی
 5. مصارف آبیاری بارانی
 6. به عنوان پمپ‌های دیگ بخار
 7. پمپ آب گرم و سرد تاسیسات صنعتی

پمپ فشار قوی سهند پمپ

الکتروپمپ شناور سهند پمپ تبریز

پمپ شناور یک یا چند طبقه بصورت تک مکشه، محفظه با برش شعاعی و بصورت عمودنصب می‌باشد. در مواردی بسته به تعداد طبقات و اندازه موتور امکان نصب به صورت افقی یا مایل نیز وجود دارد. در پمپ شناور سهند پمپ، پروانه‌ها به صورت جریان شعاعی یا مختلط بوده و قابل تراش می‌باشند. محفظه طبقات پمپ‌های جریان شعاعی توسط بست طبقات و محفظه طبقات پمپ‌های جریان مختلط توسط پیچ‌های دو سر به همدیگر متصل می‌شوند. محفظه مکش بین موتور و پمپ توسط صافی مکش، پمپ را در مقابل ذرات درون آب محافظت می‌کند.

موارد کاربرد پمپ شناور سهند پمپ

 • انتقال آب تمیز یا حاوی کمی املاح در مصارف آبیاری
 • سیستم‌های آبیاری بارانی
 • ایستگاه‌های تقویت فشار
 • تامین آب اضطراری
 • زهکشی آب‌های زیرزمینی
 • تاسیسات تصفیه آب
 • مصارف شستشوی صنعتی و سیستم‌های آتش نشانی

پمپ شناور سهند پمپ

پمپ روغن داغ سهند پمپ تبریز

پمپ روغن داغ سهند پمپ تبریز جهت پمپاژ سیال‌هایی که فاقد ذرات درشت ولی با دمای بسیار بالا می‌باشند طراحی شده است. خنک‌کاری در پمپ روغن داغ توسط هوا صورت می‌گیرد. پمپ و موتور به صورت مستقیم هم راستا به هم کوپله شده و نصب و راه اندازی در محل بهره برداری را به سهولت میسر می‌نماید. جهت آب بندی صحیح و اطمینان از عدم نشتی به خاطر خطرات سیال عامل از دو عدد سیل مکانیکی مقاوم تا دمای 300 درجه سانتی‌گراد استفاده شده است.

پمپ روغن داغ سهند پمپ

قطعات صنعتی و پمپ‌های سفارشی سهند پمپ

در گروه صنعتی سهند پمپ تبریز تولید انواع قطعات پمپ‌های پمپیران و سفارشی با کاربری خاص از جنس فولاد، چدن، برنز و... و کلیه قطعات ماشین آلات صنعتی، کشاورزی، صنایع نفت، پتروشیمی و صنایع غذایی و بهداشتی نیز انجام می‌شود. همچنین در صورتی که مشتری‌های بزرگ نیاز به پمپ خاصی دارند، می‌توانند با دادن اطلاعات و مشخصات مدنظر سفارش خود را به ما اطلاع دهند.

گیربکس پشت تراکتوری سهند پمپ

گیربکس پشت تراکتوری، گیربکس‌های افزاینده با نسبت تبدیل 3/1 (hp 65) ، 4/1 (hp 55) و 6/1 (hp 45) جهت تبدیل دور خروجی گاردون تراکتور به دور لازم برای راه اندازی پمپ های سانتریفیوژ جهت مصارف آبیاری قطره‌ای و یا انتقال پساب و یا پمپ‌های فشار قوی WKL برای آبیاری بارانی با ارتفاع بالا و فشار بالا و همچنین اتصال به ژنراتور جهت تولید برق مورد استفاده قرار می‌گیرند. گیربکس پشت تراکتوری به انتهای تراکتور نصب و توسط کوپلینگ به پمپ متصل می‌گردد و تشکیل یک پمپ پشت تراکتوری را می‌دهد. مجموعه پمپ پشت تراکتوری سهند پمپ برای آبیاری زمین‌های کشاورزی و جاهایی که دسترسی به برق سخت می‌باشد، می‌تواند گزینه خوبی برای کشاورزان باشد.

 • سوالات متداول
ایمیل(اختیاری):
کد مقابل را وارد کنید ...