گیربکس SN سهند

گیربکس سری SN سهند با نسبت تبدیل 1 به 7 در دو مدل گیربکس SN دنده فولادی و گیربکس SN دنده چدنی تولید می شود. گیربکس SN در صنایع مختلف کاربرد دارد. گیربکس SN سهند میتواند با پوسته آلومینیوم و یا گیربکس SN با پوسته چدن تولید شود.

گیربکس SN سهند

سوالات متداول درباره گیربکس SN سهند

آیا از گیربکس SN سهند میتوان به عنوان یک گیربکس افزاینده استفاده کرد؟

پاسخ: گیربکس SN سهند به عنوان گیربکس افزاینده استفاده نمی شود. این کار غیر اصولی بوده و ممکن است به تجهیزات شما ضربه بزند. برای استفاده از گیربکس افزاینده ، گیربکس پشت تراکتوری سهند به عنوان یک گیربکس افزاینده برای تراکتور پیشنهاد می شود. و در مواردی از گیربکس خورشیدی به عنوان گیربکس افزاینده استفاده می شود. باید توجه داشت که برای انتخاب گیربکس خورشیدی و استفاده از آن به عنوان گیربکس افزاینده به گشتاور ورودی و خروجی و همچنین دور نهایی خروجی از گیربکس صنعتی توجه داشت. 

گیربکس SN سهند چند سایز دارد؟

گیربکس SN سهند اصفهان در چهار سری تولید می شود. البته برای موارد خاص می توان گیربکس SN سهند را به صورت سفارشی تولید کرد. انواع گیربکس SN سهند در زیر آمده است:

نوع دنده در گیربکس SN سهند و جنس دنده ها چیست؟

پاسخ: جنس دنده در گیربکس SN سهند می تواند دنده فولادی و دنده چدنی باشد. نوع ساخت دنده در گیربکس SN سهند اصفهان به صورت دنده هلیکال است. دنده هلیکال در گیربکس SN سهند باعث خواهد شد که صدای کمتری از گیربکس صنعتی به گوش برسد. برای دریافت مشخصات بیشتر در خصوص گیربکس SN سهند با کارشناسان فروش در تماس باشید.

آیا گیربکس SN سهند با دنده هلیکال تولید می شود؟

پاسخ: گیربکس SN سهند با دنده هلیکال تولید می شود. فرآینده تولید گیربکس SN با دنده هلیکال بین 10 تا 15 روز کاری خواهد بود.

آیا نسبت در بین انواع گیربکس SN سهند متفاوت است؟

پاسخ: نسبت تبدیل در بین انواع گیربکس SN سهند از SN1 تا SN4 یکسان است.

نمایندگی گیربکس SN سهند کجاست؟

پاسخ: گیربکس SN سهند عموماً در کارخانه به صورت آماده وجود ندارد و برای خرید گیربکس SN سهند معمولاً باید به نمایندگی گیربکس سهند مراجعه نمایید. گروه کالا صنعتی سال هاست که نمایندگی گیربکس SN سهند و انواع گیربکس صنعتی سهند است. برای مشاوره خرید گیربکس SN سهند با کارشناسان فروش در تماس باشید.

کاتالوگ گیربکس SN سهند را از کجا دانلود کنم؟

پاسخ: برای دانلود کاتالوگ گیربکس SN سهند و سایر کاتالوگ های گیربکس صنعتی به قسمت بانک کاتالوگ مراجعه نمایید. در بخش بانک کاتالوگ میتوانید کاتالوگ انواع الکتروموتور ، انواع گیربکس صنعتی ، انواع پمپ و سایر انواع کالای صنعتی مرتبط را دریافت نمایید.

گیربکس SN سهند با پوسته آلومینیوم بهتر است یا با پوسته چدنی؟

پاسخ: نوع پوسته انتخابی برای گیربکس SN سهند بستگی به نوع کارکرد گیربکس دارد. برای کارهای سخت گیربکس SN سهند با پوسته چدنی پیشنهاد می شود. برای کارهای سبکتر از گیربکس SN سهند با پوسته آلومینیومی استفاده می کنند.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان