الکتروموتور سه فاز پوسته چدن

یکی از سوالاتی که بارها از کارشناسان فروش کالا صنعتی پرسیده می‌شود این است که الکتروموتور سه فاز پوسته چدن چه تفاوتی با پوسته آلومینیوم دارد. بدیهی است که برای کارهای سنگین که الکتروموتور در معرض ضربه قرار دارد، بهتر است که از الکتروموتور پوسته چدن استفاده شود که حداکثر قدرت را برای جلوگیری از شکستن پایه داشته باشد.

علاوه بر این پوسته آلومینیوم سریع‌تر خنک کاری می‌شود، لذا پیشنهاد می‌شود درجاهایی که گرم‌تر هست، از الکتروموتور پوسته آلومینیوم استفاده نمایید. الکتروموتور سه فاز پوسته چدن از توان 2.2 کیلووات به بالا در بازار عمومی موجود است.

اما مصرف الکتروموتور سه فاز پوسته چدن نسبت به پوسته آلومینیوم در توان‌های پایین بسیار کمتر است. اگر به دنبال دینام ارزان هستید، الکتروموتور سه فاز پوسته چدن چینی می‌تواند یک گزینه قیمت مناسب باشد.

الکتروموتور سه فاز موتوژن با پوسته چدن بر اساس استانداردهای IEC34 طراحی و ساخته‌شده است. این الکتروموتور دارای روتور قفسه سنجابی بوده و برای کار دائم بسیار مناسب است.

با روش IC41 تهویه می‌شود (دارای پره خنک‌کننده) و باکلاس حرارتی F کار می‌کند. درجه حفاظت در این دسته از الکتروموتور موتوژن IP54 است و با ولتاژ اسمی 380 ولت کار می‌کند. فرکانس تمامی الکتروموتورهای ژن که در ایران عرضه می‌شود برابر با 50 هرتز است. 

سؤالات متداول درباره الکتروموتور سه فاز پوسته چدن

آیا الکتروموتور سه فاز پوسته چدن موتوژن در تهران هم موجود است؟

پاسخ: الکتروموتور موتوژن در بسیاری از شهرهای ایرانی نمایندگی رسمی دارد و در تمام این شهرها عموماً امکان دسترسی به الکتروموتور سه فاز پوسته چدن موتورژن وجود دارد. برای سفارش الکتروموتور سه فاز پوسته چدن در تهران، مشهد، شیراز، تبریز، اصفهان و بقیه شهر های ایران با ما در تماس باشید. قیمت رقابتی و خدمات پس از فروش پیگیرانه از جمله وظایفی است که گروه کالا صنعتی سعی دارد به نحو احسن انجام دهد.

دینام سه فاز پوسته چدن موتوژن تا چه سایزی تولید می‌شود؟

پاسخ: الکتروموتور سه فاز پوسته چدن موتوژن تقریباً در تمام سایز های مهم در ایران تولید می شود. منتها باید توجه داشت که از توان 110 کیلووات به بالا باید قبل از ثبت سفارش موجودی الکتروموتور را بررسی نمایید.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان