الکتروموتور سه فاز آلومینیومی

الکتروموتور سه فاز موتوژن با پوسته آلومینیوم بر اساس استانداردهای IEC34 طراحی و ساخته شده است. این الکتروموتور دارای روتور قفسه سنجابی بوده و برای کار دایم بسیار مناسب است.

با روش IC41 تهویه میشود (دارای پره خنک کننده) و با کلاس حرارتی F کار می کند. درجه حفاظت در این دسته از الکتروموتور موتوژن IP54 است و با ولتاژ اسمی 380 ولت کار می کند. فرکانس دینام ژن که در ایران عرضه می شود برابر با 50 هرتز است. 

موتور سه فاز آلومینیومی و تمام الکتروموتور های پوسته آلومینیوم تا توان 18.5 کیلووات در سایت کالا صنعتی موجود است. برای بررسی نوع پایه الکتروموتور و نحوه نصب بر روی تجهیز مورد نظر با کارشناسان فروش کالا صنعتی در ارتباط باشید.

یکی از نکاتی که در نصب الکتروموتور سه فاز آلومینیومی باید در نظر داشته باشید، این است که این موتور برای جاهایی که احتمال ضربه وجود دارد مناسب نیست و پایه های موتور به شدت آسیب پذیر است. از این منظر نیاز است که با بررسی دقیق مطمئن شوید که الکتروموتور سه فاز آلومینیومی در معرض ضربه نباشد.

سوالات متداول در مورد الکتروموتور سه فاز آلومینیومی

الکتروموتور سه فاز پوسته آلومینیوم موتوژن با چه توان هایی تولید می شود؟

پاسخ: در شرکت موتوژن، الکتروموتور 18.5 کیلووات موتوژن آخرین توانی است که پوسته آلومینیوم تولید می شود. البته باید توجه داشت بیشتر باید به فریم الکتروموتور دقت کرد که هر دو شرکت موتوژن و الکتروژن تا فریم 160 اقدام به ساخت الکتروموتور سه فاز آلومینیومی کرده اند.

الکتروموتور سه فاز موتوژن با چه نام هایی در یازار موجود است؟

پاسخ: دینام سه فاز موتوژن، دینام ژن ، موتوژن سه فاز و موتور ژن نام هایی است که عموماً برای الکتروموتور موتوژن به کار می رود. نکته قابل توجه این است که گاهاً فروشنده ها از مخفف الکتروموتور سه فاز ژن بجای موتوژن استفاده می کنند که نیاز به دقت مصرف کننده دارد تا از نوع دقیق الکتروموتور و اینکه موتوژن تبریز باشد اطمینان حاصل نماید.

کاتالوگ موتورژن را از کجا دانلود کنم؟

پاسخ: برای دانلود کاتالوگ موتوژن به قسمت بانک کاتالوگ مراجعه نمایید. کاتالوگ انواع الکتروموتور ایرانی و کاتالوگ انواع الکتروموتور خارجی و همچنین انواع الکتروموتور چینی در این صفحه قابل دسترسی است. البته شرکت کالا صنعتی به عنوان یکی از سازندگان با کیفیت دیتاشیت دقیق از محصولات موتوژن، تمام اطلاعات فنی مهم و معتبر موتوژن و الکتروژن را در صفحه مربوط به این کالاها قرارداده و از این منظر زبانزد است.

الکتروموتور موتوژن IP55 است یا IP54 ؟

پاسخ: الکتروموتور موتوژن با IP54 به فروش میرسد اما مشابه با آن الکتروموتور الکتروژن IP55 است. منتها الکتروموتور الکتروژن در سایز های کوچکتر تولید می شود. البته قبل از خرید باید از IP55 بودن الکتروموتور اطمینان حاصل نمایید.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان