پمپ سی ان پی CNP

به مانند بسیاری از کشور ها در ایران نیز نمایندگی پمپ سی ان پی CNP وجود دارد. برای مشاوره رایگان خرید پمپ سی ان پی CNP و دریافت مشخصات فنی با کارشناسان فروش در تماس باشید. برای آگاهی از لیست قیمت پمپ سی ان پی CNP به کارشناسان فروش در قسمت تماس با ما مراجعه کنید. برای دریافت کاتالوگ پمپ سی ان پی CNP با کارشناسان فروش در تماس باشید.

شرکت پمپ CNP

مجموعه بزرگ تولید پمپ CNP (CNP Pump) یکی از شرکت های پیشرفته و وسیع در کشور چین است که در حوزه تولید پمپ های تخصصی، باکیفیت و معتبر در سال 1988 در شهر هانگژو این کشور راه اندازی شد.

شرکت پمپ CNP

شرکت پمپ CNP

پس از تأسیس کارخانه و تحقیق و پژوهش های بسیار، نسل اول پمپ های CNP مدل WDL با جوشکاری فولاد ضدزنگ در مقیاس گسترده توسط این شرکت تولید شد. در سال 2000 تبدیل به یک برند ملی شد و در سال 2001 نیز به سمت کسب جایگاه در بازارهای بین المللی گام برداشت. شرکت پمپ CNP در سال 2006 برنده پروژه ملی مشعل از مرکز تحقیق و توسعه و فناوری پیشرفته شد و به یکی از بزرگ ترین مارک های تأثیرگذار در صنعت و تکنولوژی چین تبدیل شد.

در سال 2011 نام این شرکت به Nanfang Pump Indusrty تغییر یافت و در همین سال با دانشگاه ژجیانگ ژاپن قرارداد همکاری در قالب یک مرکز تحقیق و توسعه امضا کرد. در سال های بعد نیز این مجموعه که روز به روز گسترش می یافت عقد قراردادهای مشترکی را با کشورهایی نظیر اسپانیا و ایالات متحده و ... انجام داد و همچنین با تکمیل دو گروه تحقیق و بررسی در زمینه های زیست محیطی، تجارت خود را از بخش سنتی به حوزه تولید محصولات در زمینه حفاظت از محیط زیست نیز گسترش داد.

تا به امروز این شرکت به واسطه تولید انواع پمپ CNP بی نظیر و بسیار باکیفیت خود، مجهز به بسیاری از گواهینامه ها و استانداردهای حوزه تولیدات صنعتی شده است و اکثر بازارهای جهانی را هدف عرضه و فروش محصولات پیشرفته و کارآزموده خود قرار داده است. در ادامه به برخی از تولیدات مهم و بسیار کاربردی پمپ آب CNP این مجموعه عظیم خواهیم پرداخت.

پمپ CNP برای صنایع آتش نشانی

پمپ CNP قابل استفاده در صنایع آتش نشانی

انواع محصولات پمپ CNP

نمونه پمپ های حوزه صنایع تصفیه آب

پمپ CNP فرکانس متغیر هوشمند چند مرحله ای عمودی 50 هرتز CDME/CDMFE: این پمپ که کاربردهایی نظیر تامین آب ثانویه برای ساختمان های بلند، سیستم تقویت صنعتی، حمل و نقل مایعات صنعتی و سیستم تهویه مطبوع دارد، ضمن اتصال به سنسور فشار، به کنترل کننده هوشمند فرکانس متغیر مجهز است.

صرفه جویی در مصرف انرژی، عملکرد کم صدا، هوشمند بودن، سازگاری با محیط زیست، ساختار جمع و جور، ظاهر زیبا، قابلیت اطمینان بالا، سهولت در نگهداری از ویژگی های کاربردی این پمپ CNP است. این پمپ برای مایعات تمیز، غیر قابل اشتعال و غیر قابل انفجار، بدون مواد جامد و بدون فیبر، نظیر آب استفاده می شود.

دمای مایع قابل حمل می تواند از منفی 15 تا مثبت 110 درجه سانتی گراد باشد. دمای محیط نیز تا حدود 40 درجه سانتی گراد مطلوب است. حمل مایع تا ارتفاع 1000 متری توسط این پمپ قابل انجام است. حداکثر فشار کاری این پمپ 12 بار در حالت نرمال است.

پمپ CNP سری CDME

پمپ CDME/CDMFE

پمپ CNP فرکانس متغیر فشار ثابت هوشمند افقی CHME: این پمپ در سیستم تصفیه آب، سیستم گردش آب صنعتی، سیستم های خنک کننده و سیستم های آب‌رسانی منازل مسکونی شهری قابل استفاده می باشد. پمپ تبدیل فرکانس فشار ثابت هوشمند افقی از فناوری تنظیم سرعت تبدیل فرکانس و کنترل اتوماتیک همراه با پمپ سانتریفیوژ چند مرحله ای افقی با بهره وری بالا و به صرفه در مصرف انرژی استفاده می کند.

کل این دستگاه عمدتاً از پمپ CNP کنترل کننده، سنسور، مخزن فشار، شیر کنترل و فشارسنج لرزه ای محوری تشکیل شده است. این پمپ دارای ویژگی های عملکرد پایدار، کارایی بالا، کنترل هوشمند اتوماتیک، سر و صدای کم، مقاومت در برابر خوردگی، اندازه کوچک، وزن سبک و ... برخوردار است.

پمپ CNP سری CHME

پمپ CHME

نمونه پمپ سیستم تهویه مطبوع

پمپ فرکانس متغیر هوشمند تک مرحله ای عمودی 50 هرتز TDE: این پمپ چینی هوشمند در کاربردهایی نظیر سیستم گرمایش منطقه ای، سیستم خنک کننده، سیستم تهویه مطبوع، سیستم آب گرم خانگی و حمل و نقل مایعات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. سرعت جریان مایع توسط این پمپ بین 2 الی 130 مترمکعب در ساعت است. دمای مایع قابل حمل توسط این پمپ بین منفی 15 تا مثبت 110 درجه سانتی گرد می باشد.

مایعات قابل حمل توسط این پمپ CNP می بایست غیرقابل اشتعال و انفجار باشند و همچنین فاقد الیاف و مواد جامد دیگر باشند. کلاس حفاظت از محیط زیست توسط این پمپ، IP55 است. از فولاد ضدزنگ و چدن و استیل در تولید قطعات این محصول بهره گیری شده است. دامنه فرکانس آن بین 30 تا 50 هرتز و منبع تغذیه ورودی آن 50 هرتزی و 3*380 ولت خواهد بود.

پمپ CNP سری TDE

پمپ TDE

نمونه پمپ CNP صنایع تامین آب و زهکشی

پمپ فشار قوی CDMF+CMH: نسل جدیدی از پمپ های فشار بالا و غیر خودکار هستند که به طور مستقل توسط استانداردهای اروپا ساخته شده اند. این محصول از یک طرح کاملاً جدید صنعتی استفاده می کند و شاخص بهره وری انرژی آن به MEI7 0.7 می رسد. راندمان بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی، حفاظت از محیط زیست، قابلیت اطمینان بالا، سر و صدای کم و ... از مزایای آن است. این پمپ CNP انتقال دهنده مایعاتی است که از نظر خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مشابه آب باشند.

نمونه پمپ کاربردی در صنایع نفت و پتروشیمی

پمپ گریز از مرکز مکشی NISO, NIS, NISF: این پمپ جهت استفاده در سیستم های تصفیه آب، گرمایش منطقه ای، سیستم های خنک کننده صنعتی، سیستم های اطفاء حریق و سایر سیستم های تقویت فشار کاربرد دارد. این پمپ CNP از نوع پمپ های سانتریفیوژ مکش انتهایی افقی غیر خودکار است. ورودی محوری و خروجی شعاعی دارد. عملکرد پایدار و ساختار پایدار، تعمیر و نگهداری راحت و نویز پایین از مزایای اصلی آن است. دارای مهر و موم مکانیکی بوده و در برابر سایش مقاوم است.

پمپ CNP سری NISO

پمپ NISO

نمونه پمپ قابل استفاده در فولاد و انرژی

پمپ CNP اسپلیت دو مرحله ای و تک مرحله ای NSC: این پمپ ظرفیت حمل مایعات در حدود 50 الی 20000 مترمکعب در ساعت را دارد. این پمپ سیانپی برای مایعاتی که از نظر شیمیایی و فیزیکی مشابه آب هستند امکان استفاده دارد. در صنعت ساختمان، کاربردهای دریایی، اطفاء حریق، نیروگاه ها و ... قابل استفاده است. پمپ مکش مضاعف قابلیت ورود آب از دو طرف را دارد. عملکرد کاویتاسیون خوب، راندمان بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی از ویژگی های متمایز این پمپ سی ان پی است. همچنین در طول تعمیر و نگهداری نیازی به جدا کردن لوله های ورودی و خروجی و درپوش پمپ نیست و می توان روتور را برای نگهداری خارج نمود.

نمونه پمپ مورد نیاز صنعت دارو سازی

پمپ CNP گریز از مرکز چند مرحله ای افقی CM: این پمپ از نوع پمپ سانتریفیوژ چند مرحله ای افقی غیر خودکار با موتور شافت بلند، ساختار فشرده، اندازه کوچک، ورودی محوری و خروجی شعاعی می باشد. این پمپ ساختاری جمع و جور دارد و حافظ محیط زیست بوده و راندمان کاری بالایی را ارائه می دهد.

پمپ چینی سی ان پی برای مصارف دیگر نظیر آتش نشانی و سایر کاربرد های صنعتی طراحی و در انواع متنوع تولید شده است که متقاضیان و مشتریان گرامی می توانند با ارتباط با مسئولین فروش سایت کالا صنعتی (www.kalasanati.com) نسبت به تهیه محصولات موردنیاز خود اقدام نمایند.

پمپ CNP سری NSC

پمپ NSC
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان