• وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین

بلبرینگ شیار عمیق

شماره فنی این دسته از بلبرینگ ها با ۶ شروع میشود. این بلبرینگ ها قابلیت تحمل بارشعاعی سنگین و قابلیت تحمل بار محوری کمتر از محدوده شعاعی از هر دو طرف را دارد.

طبق تعریف کاتالوگ و نرم افزار شرکت SKF، بلبرینگ های شیار عمیق در کاربردهای بسیار گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه، آنها در بسیاری از اندازه ها در دسترس هستند. بلبرینگ شیار عمیق در سرعت های بالا کاربرد خوبی دارند.

انواع بلبرینگ شیار عمیق

1) بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه

بلبرینگ شیار عمیق تک ردیف به طور خاص همه کاره هستند. آنها از نظر طراحی ساده ، غیر قابل تفکیک ، مناسب برای سرعت های بالا و حتی بسیار زیاد هستند و در عملکرد قوی هستند و نیاز به نگهداری کمی دارند.

مسیر شیار های عمیق و انطباق نزدیک بین مسیر شیار ها و توپ ها ، بلبرینگ شیار عمیق را قادر می سازد تا بارهای محوری را در هر دو جهت ، علاوه بر بارهای شعاعی، حتی در سرعت های بالا ، در خود جای دهند.

بلبرینگ شیار عمیق تک ردیفه

2) بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه با شکاف های پرکننده

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه با شکاف های پر کننده دارای یک شکاف پر کننده در رینگ داخلی و خارجی هستند که باعث می شود توپ های بیشتر و بزرگتر از استاندارد بلبرینگ شیار عمیق قرار گیرند.

بلبرینگ شیار عمیق شکاف پرکننده

بلبرینگ های شکاف پر کننده دارای ظرفیت بار شعاعی بالاتری نسبت به بلبرینگ های بدون شکاف پر کننده هستند ، اما ظرفیت باربری محوری آنها کم است. آن ها همچنین قادر نیستند بدون پر کردن شکاف ها با سرعتی مانند بلبرینگ کار کنند.

بلبرینگ های شیار عمیق بسته به نوع کاربرد اصلی که دارند ، دارای یک قفسه یا بدون قفسه هستند.                                                  

بلبرینگ شکاف پرکننده بلبرینگ شکاف پرکننده

3) بلبرینگ های شیار عمیق فولاد ضد زنگ

بلبرینگ های شیار عمیق فولاد ضد زنگ SKF در برابر خوردگی، در برابر رطوبت و چندین محیط دیگر مقاوم است. این بلبرینگ ها بدون شکاف های پر کننده هستند و می توانند بارهای محوری را که علاوه بر بارهای شعاعی که در هر دو جهت عمل می کنند ، حتی در سرعت های بالا نیز تحمل کنند.

4) بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیفه

بلبرینگ شیار عمیق SKF دو ردیفه با بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه مطابقت دارد. آن ها دارای مسیرهای بدون وقفه عمیق و انطباق بالا بین عناصر غلتان و مسیرها هستند.

آن ها قادر به حمل بارهای محوری علاوه بر بارهای شعاعی که در هر دو جهت عمل می کنند، میباشند. ظرفیت حمل بار این دسته از بلبرینگ ها به اندازه قابل توجهی بیشتر از بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه میباشد.

بلبرینگ شیار عمیق دو ردیفه

  • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان