میتوانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟

امروزه کالا صنعتی به عنوان یکی از بهترین سایت های فروش آنلاین کالای صنعتی به شمار می رود. خدمات ارائه شده در سایت کالا صنعتی نسبت به سایر شرکتهای مشابه باعث شده تا امروزه این سایت به عنوان یک مرجع بزرگ برای کالای صنعتی شناخته شود و علاوه بر خدمات فروش کالا، تسهیلاتی را نیز برای پرداخت در محل فراهم کرده است. خرید بسیار آسان با پرداخت در محل یکی دیگر از خدمات کالا صنعتی به شمار می رود که در بسیاری از محصولات قابل انجام است. برای پرداخت در محل و خرید کالای صنعتی به این صورت، نیاز است که متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید. از اینکه در کنار ما هستید سپاسگزاریم و امیدواریم بتوانیم بهترین خدمات در آینده ارائه دهیم.

پرداخت در محل

کالا صنعتی این امکان را فراهم کرده است که بتوانید سفارش خود را در محل پرداخت کرده و به راحتی کالای مورد نظر را دریافت نمایید. البته پرداخت در محل ضوابط و مقرراتی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد. برای کالاهایی که در این دسته بندی قرار ندارد باید حمل با باربری یا تیپاکس را انتخاب نمایید. کارشناسان فروش هزینه نهایی ارسال با باربری و تیپاکس را برای شما شرح خواهند داد. بدیهی است که قبل از ارسال کالا حتماً هماهنگی های لازم برای ارسال با باربری یا تیپاکس انجام خواهد شد.

پرداخت آنلاین

کاربران کالا صنعتی میتوانند در هنگام ثبت سفارش، با اتصال به درگاه پرداخت الکترونیکی، هزینه سفارش را پرداخت نموده و سفارش را قطعی  نمایند. پس از واریز وجه نیازی به اطلاع رسانی و تماس تلفنی نیست و سفارش شما به صورت خودکار در پروسه ارسال قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث تسریع در پردازش سفارش خواهد شد. برای پرداخت وجه اینترنتی نیاز به شماره کارت 16 رقمی، کد CCV2 و تاریخ انقضای کارت دارد. علاوه بر این باید حتماً رمز پویا داشته باشید تا بتوانید خرید موفق انجام دهید. اگر شرکت هستید و شماره کارت مربوط به پرداخت آنلاین را ندارید، گزینه واریز به حساب را انتخاب نموده و از طریق شماره حساب درج شده در تصویر کالا را سفارش گذاری نمایید.

ثبت سفارش
تعداد
عنوان