کفکش پلیمری 2 خروجی 9 متری 1.1/4 اینچ 750 وات 14 متر مکعب LEO لیو LKS-750P

دارای 24 ماه گارانتی در صورتی که ایراد از طرف مصرف کننده نباشد. برای تایید ایراد پمپ بازرس اتحادیه نظر خواهد داد.قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

ثبت سفارش
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   برای دریافت مشخصات فنی دقیق با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.
   گارانتی
   برند پمپ خارجی
   لئو چین LEO
   مشخصات فنی
   حداکثر دمای سیال پمپ شونده
   35 درجه سانتیگراد
   مدل پمپ لئو LEO
   استخری , کفکش
   جنس پوسته
   پلاستیک مهندسی PP
   جنس پروانه
   پلاستیک مهندسی PA6 یا PPO
   برند
   لیو LEO
   نوع پمپ
   استخری, کفکش
   بازه هد ماکزیمم پمپ
   کمتر از 10 متر
   بازه دبی ماکزیمم پمپ
   10 تا 20 مترمکعب در ساعت
   قطر دهانه خروجی پمپ
   1 و 1/4 اینچ
   منبع انرژی
   برق تک فاز
  • ...
  • نقد و بررسی
  • پمپ کف کش LKS 750P  لئو

   پمپ کف کش باغی پلاستیکی  LKS 750 P  لئو  توسط کارخانه لئو تولید شده است ، کارخانه سازنده پمپ های لئو در کشور چین می باشد و به عنوان یک برند معتبر در سراسر جهان شناخته است. از کاربردها پمپ کف کش باغی پلاستیکی  LKS 750 P  لئو  برای پمپاژ آب صاف برای مصارف خانگی و پمپ کف کش چاه آب انتقال آب از مخازن و استخرها ، تخلیه آب استخر ، تخلیه پس آبهای باران و.......

   اصولا کف کش ها از نظر نوع پروانه به دو دسته پروانه بسته  و نیمه باز تقسیم می شوند که هر کدام برای کاربرد خاصی استفاده می شود بسته به نوع سیال اگر سیال مورد نظر تمیز یا مقدار کمی املاح داشته باشد به عنوان مثال  رودخانه و.... از پروانه نیمه باز استفاده می شود .

   موتور پمپ های کف کش از نوع پمپ های سانتریفوژ می باشند که عملکرد آنها به صورت نیروی گریزاز مرکز است.کف کش های لئو با سری LKS  از دو نوع پوسته پلیمری و استیل تولید می شود  وجود حرف P   در کف کش های این سری به معنی این است که متریال استفاده شده درپوسته  کف کش از جنس پلاستیک است.سیستم خنک کنندگی موتور پمپ های کف کش توسط آب انجام می شود به همین علت موتور پمپ باید در چاه های نصب شوند که درون چاه مستغرق یا به عبارتی غرق شوند همان طور که می دانید در صورت که پمپ ها بدون آب کار کنند به سرعت موتور پمپ دچار اختلال می شود  و سپس می سوزد  این اصل برای موتور پمپ ها  نیز صدق می کند.

   خصوصیات فیزیکی :

   جنس بدنه پمپ کف کش LKS 750P  لئو از پلاستیک مهندسی است ، جنس پروانه کف کش از (PA6)  پلی آمید نایلون می باشد محافظ استاتور استیل است و قطر ورودی و خروجی  پمپ کف کش LKS 750P  لئو یکسان و برابر 32 میلی متر می باشد . وزن پمپ کف کش LKS 750P  لئو 6 کیلو گرم و  جعبه کف کش پمپ دارای ابعاد طول157 میلی متر ، عرض 148میلی متر و ارتفاع 316 میلی متر است .کد گذاری پمپ کف کش LKS 750P  لئو به این صورت ، کد LKS   به منظور پمپ کف کش باغی است ، عدد 750 نشان دهنده توان پمپ است و حر ف P  به منظور پلاستیک مهندسی است .

   خصوصیات عملکردی :

   پمپ کف کش LKS 750P  لئو قابلیت اجرا شدن با برق شهری را دارد برق ورودی استاندارد  برای اجرا شدن کف کش : تک فاز X220V -50HZ1  می باشد. دمای سیال ورودی به پمپ کف کش LKS 750P  لئو نباید بیشتر از 35 درجه سانتی گراد شود زیرا ممکن است به موتور پمپ آسیب بزند ، پمپ کف کش LKS 750P  لئو تا حداکثر عمق 7 متر می تواند در آب فرو برود ، حداکثر قطر ذرات جامد در سیال 5  میلی متر است .سیم پیچ های موتور از جنس آلومینیوم و دارای محافظ حرارتی داخلی است هم چنین دارای کلاس حرارتی F  و کلاس حفاظتی    IPX8 است ، توان موتور پمپ کف کش LKS 750P  لئو 750وات به عبارتی یک اسب بخار ( هر 750وات برابر یک اسب بخار است ) می باشد ،ماکزیمم دبی پمپ کف کش LKS 750P  لئو 175 لیتر بردقیقه (3.2 متر مکعب بر ساعت ) است ، ودر حداقل دبی 8.7 متر هد دارد.

   کاربردها :

   ازکاربرد  پمپ کف کش LKS 750P    لئو می توانید برای استفاده عمومی ، مصارف خانگی به طور کلی می توانید برای انتقال سیالات تمیز که از نظر خواص فیزیکی و شیمیایی مشابه آب هستند استفاده کنید اگر سیال مورد نظر مقدار کمی املاح و ناخالصی داشته باشد مشکلی ندارد و پمپ کف کش LKS 750P  لئو توانایی پمپاژ سیال را دارد .یکی از کاربردهای پمپ کف کش LKS 750P برای تخلیه آب از منابع زیر زمینی و مناسب برای فرو رفتن در چاه های عمیق و استخراج آب از چاه  می باشد.
    

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان