کفکش 2.5 اینچ 15 متری لئوLEO مدل QDX15-14-1.1

دارای 24 ماه گارانتی در صورتی که ایراد از طرف مصرف کننده نباشد. برای تایید ایراد پمپ بازرس اتحادیه نظر خواهد داد. قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

موجود
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
   گارانتی
   برند پمپ خارجی
   لئو چین LEO
   مشخصات فنی
   حداکثر دمای سیال پمپ شونده
   40 درجه سانتیگراد
   جنس پوسته
   چدن ضد زنگ HT200
   جنس پروانه
   آلیاژ آلومینیوم سخت
   مدل پمپ لئو LEO
   کفکش
   برند
   لیو LEO
   نوع پمپ
   کفکش
   بازه هد ماکزیمم پمپ
   10 تا 20 متر
   بازه دبی ماکزیمم پمپ
   10 تا 20 مترمکعب در ساعت
   قطر دهانه خروجی پمپ
   1 و 1/2 اینچ
   منبع انرژی
   برق تک فاز
  • ...
  • نقد و بررسی
  • پمپ کفکشQDX 15-14-1.1 لئو تولید شده توسط کارخانه لئو می باشد ، کارخانه لئو واقع در کشور چین می باشد . 

   اطلاعات کدگذاری  پمپ کف کشQDX 15-14-1.1 لئو  به این صورت می باشد :

   کد QDX  که  در سریال پمپ استفاده می شود به منظور این استفاده می شود که پمپ از مدل کف کش می باشد وجود حرف D  در اطلاعات کدگذاری پمپ به منظور تکفاز بودن پمپ می باشد و در صورت حذف حرف D پمپ با برق سه فاز راه اندازی می شود و عدد 6 استفاده شده در اطلاعات پمپ به منزله محدوده دبی پمپ می باشد ، لزوما به معنی ماکزیمم دبی پمپ نیست در ضمن اینکه عدد 18 محدوده هد کارکرد پمپ است عدد 0.75 توان پمپ بر حسب کیلووات می باشد .

   LEO

    

   خصوصیات فیزیکی :

   جنس بدنه پمپ کفکشQDX 15-14-1.1 لئو از الومینیم می باشد ، که مقاوم در برابر زنگ زدگی می باشند ، جنس پروانه پمپ کفکشQDX 15-14-1.1 لئو از PP یا ZL102 می باشند ، سیم پیچ مس پمپ از مس می باشد ، هم چنین جنس شافت پمپ از استینلس استیل است در ضمن اینکه وزن پمپ کف کشQDX 15-14-1.1 لئو 22 کیلوگرم بوده ، ابعاد جعبه پمپ دارای طول 452 میلی متر و عرض300میلی متر می باشد هم چنین پمپ دارای ارتفاع 240205 میلی متر است .قطر دهانه ورودی و خروجی پمپ کف کشQDX 15-14-1.1 لئو یکسان بوده و برابر با دو ونیم اینچ می باشد .

   جدول متریال

   خصوصیات عملکردی :

   ماکزیمم دبی پمپ کفکشQDX 15-14-1.1 لئو برابر با 500لیتر بردقیقه بوده  است ، ماکزیمم هد پمپ برابر با15 متر است ، کلاس حرارتی پمپ برابر با IP68  می باشد کلاس محافظتی پمپ برابر با B  می باشد محدوده PH  پمپ کف کشQDX 15-14-1.1 لئو 6.5 تا 8 می باشد ، ماکزیمم دمای سیال ورودی به پمپ نباید بیشتر از 40 درجه سانتی گراد باشد زیرا باعث آسیب رساندن به قطعات داخلی پمپ می شود .حداکثر عمق پمپ کف کشQDX 15-14-1.1 لئو برابر با 5 متر است ، هم چنین پمپ دارای فلوتر اتوماتیک می باشد که سبب قطع و وصل شدن خودکار پمپ می شود یعنی زمانی که سیال پمپ به حد نصب میرسد دستور قطع کردن پمپ را ارسال می کند و در زمانی که نیاز به عملکرد دوباره باشد فلوتر دستور روشن شدن دوباره را ارسال می کند .

   کاربردها :

   پمپ کف کشQDX 15-14-1.1 لئو برای مصارف صنعتی و خانگی کاربرد دارد . هم چنین می توانید از این پمپ برای آبیاری مزارع کشاورزی و زمین های باغی نیز استفاده کنید .

   بیشتر بخوانید :

   پمپ های کف کش چند مدل  می باشند

   1-    پمپ کفکش تک مرحله ایی  
   2-     پمپ کفکش چند مرحله ایی 

   پمپ کف کش تک مرحله ایی :

   پمپ کف کش تک مرحله ایی مناسب برای پمپاژ آب صاف بدون ذرات استفاده می شود هم چنین می توانید از پمپ های تک مرحله  ایی برای کشیدن آب از چاه ها و مخازن و کف استخرنیز استفاده کنید .

   پمپ کفکش چند مرحله ایی :

   پمپ کفکش چند مرحله ایی را اصولا برای پمپاژ سیالات با ویسکوزیته بالا مانند نفت استفاده می کنند .

    

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان