ست کنترل Pentax پنتاکس هیدروتانک H1 مدل 0.4L

ست کنترل پنتاکس ایتالیا
1. جایگزین کامل سیستم های سنتی که شامل سوئیچ و مخزن تحت فشار است.
2. کنترل استارت و استاپ پمپ آب پس از کاهش فشار ( باز شدن شیر آب) و افزایش فشار (بسته شدن شیر آب)
3. حفاظت در مقابل خشک کار کردن پمپ
4. فشار شروع قابل تنظیم در زمان نصب
5. اتصالات هیدرولیک استاندارد 
6. قابلیت نصب در هر موقعیت ( عمودی و افقی ) با توجه به جهت جریان
7. بدون نیاز به تعمیر و نگهداری

موجود
۹۸۰,۰۰۰ تومان
۹۵۰,۰۰۰ تومان
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • مشخصات عمومی
  ملاحظات مربوط به قیمت
  با توجه به نوسان قیمت ها از سوی شرکت سازنده و نوسانات دلار، قیمت بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است
  گارانتی
  بازه زمانی ارسال
  دو روز کاری
  مشخصات فنی
  قطر دهانه ورودی پمپ
  1 اینچ
  قطر دهانه خروجی پمپ
  1 اینچ
  منبع انرژی
  برق تک فاز
 • ...
 • نقد و بررسی
 • ست کنترل پنتاکس هیدروتانک  H1  ساخته شده توسط کمپانی پنتاکس و در بین ست کنترل های موجود در بازار جزء بهترین برند است ، کمپانی پنتاکس یک کمپانی ایتالیایی است که مدت زمان  زیادی است که در صنعت پمپ فعالیت می کند و در زمینه تولید پمپ  یک برند معتبر شناخته شده است .
  اصولا ست کنترل ها برای کنترل جریان الکترو پمپ بکار می گیرند  و بسته به نوع کاربری از ست کنترل های مختلفی استفاده می شود ، اگر توان پمپ مورد استفاده بیشتر از 2 اسب باشد از ست کنترل پنتاکس هیدروتانک  H1   استفاده می شود در غیر این صورت یعنی زمانی که توان پمپ کمتر باشد از ست کنترل پنتاکس هیدروماتیک  H1  استفاده می شود .

  خصوصیات فیزیکی :

  قطر دهانه ورودی ست کنترل پنتاکس هیدروتانک  H1   با قطر خروجی یکسان و برابر 1 اینچ می باشد ، توانایی ایجاد جریان مصرفی حداکثر تا 12 آمپر را دارد . اندازه گیج فشار سنج ست کنترل پنتاکس هیدروتانک  H1    40 میلی متر است ، اتصالات خروجی ست کنترل به صورت رزوه ای است وبیشترین فشار کاری که می تواند ایجاد کند تا 10  بار می باشد .

  خصوصیات عملکردی :

  حداکثر دمای سیالی که ست کنترل پنتاکس هیدروتانک  H1   می تواند جابه جا کند 55 درجه سانتی گراد می باشد ، اصولا ست کنترل پنتاکس هیدروتانک  H1    بر روی بدنه پمپ نصب می شود .ست کنترل پنتاکس به صورت خودکار زمانی که به  جریان آب متصل می شود ، هنگامی که جریان آب فشاری برابر  0.5 بار داشته باشد ، به صورت اتوماتیک سبب روشن شدن پمپ می شود ، ودر پایان کار پمپ با بستن شیرهای خروجی آب پمپ را خاموش می کند ، و به این صورت مانع از خشک کار کردن پمپ می شود می دانید که  پمپ های آب در صورتی که بدون آب کار کنند به سرعت موتور پمپ می سوزد ، هم چنین مانع از کار کردن مدام پمپ می شود .

  درجه حفاظتی ست کنترل پنتاکس هیدروتانک  H1    دارای IP 65   است وحداکثر  فشاری کاری تا  10بار را تحمل می کند ، هم چنین ست کنترل پنتاکس هیدروتانک  H1    عملکرد قوی نسبت به ست کنترل هیدروماتیک H1 از همین کمپانی دارد .یکی از ویژگی های منحصر به فرد ست کنترل پنتاکس هیدروتانک  H1    وجود یک مخزن باد که تا 0.4 لیتری ظرفیت دارد وجود این مخزن باد سبب می شود فشار جریان آب حتی پس از خاموش شدن پمپ تغییری نکند و ثابت باقی بماند .

  کاربردها :

  از ست کنترل پنتاکس هیدروتانک  H1     می توانید برای تنظیم فشار آب و هم چنین برای کنترل جریان آب  استفاده کنید ، یکی از دیگر کاربردهای ست کنترل پنتاکس هیدروتانک  H1    قابلیت اجرا شدن به صورت عمودی و افقی در مسیر لوله ها را دارد .از دیگر موارد استفاده از ست کنترل پنتاکس هیدروتانک  H1   جلوگیری از خشک کار کردن پمپ است و  هم چنین مانع از قطع و وصل شدن جریان آب در پمپ می شود .از دیگر خسارت های که ست کنترل پنتاکس هیدروتانک  H1    مانع  آن می شود جلوگیری از نوسانات وارد به پمپ است .

 • محصولات مشابه
7 روز ضمانت
ضمانت اصل بودن کالا
امکان پرداخت در محل
هفت روز هفته

ثبت سفارش
تعداد
عنوان