اینورتر TECO تکو تایوان تک فاز E310 پلاس

E310+ -202

اینورترهای E310  هم با ورودی تکفاز (220 ولت ) و هم با ورودی سه فاز (380ولت ) موجود می باشد.

E310 جهت کاربردهای 
فن
میکسر
نوار نقاله 
اکسترودر 
راهبر جرثقیل 
CNC
و... استفاده می شود . 

برای دریافت مشخصات بیشتر با کارشناسان فروش در تماس باشید.

ثبت سفارش
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • مشخصات عمومی
  ملاحظات مهم
  در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
  برند اینورتر
  تکو TECO
  مشخصات فنی
  اتصال اینورتر تکو
  تک فاز به سه فاز E310 پلاس
  نوع کاربرد اینورتر
  جهت کاربردهای سبک
  ولتاژ ورودی
  220 ولت - برق تک فاز
  توان ورودی
  2HP - 1.5KW, 3HP - 2.2KW, 5HP - 3.7KW
  جداشدن صفحه کلید توسط کابل شبکه
  کنترل ارتباطی
  دارای پروتکل مدباس و پورت RS-485
  فرکانس کریر
  12~1 کیلوهرتز
  خروجی گشتاور
  150% در فرکانس 1 هرتز
 • ...
 • نقد و بررسی
 • تنظیمات Up و Down در اینورتر E310 تکو Teco

  به منظور استفاده از کلیدهای افزایش یا کاهش ( Up و Down ) در درایو E310  تکو مراحل زیر را دنبال نمایید.

  برای ورود به منو پارامترها کلید DSP را فشار داده، پارامتر 00-00 بر روی صفحه نمایشگر اینورتر تکو E310 نمایش داده می شود. بوسیله کلید جهت دار به سمت بالا پارامتر 00-05 را بر روی نمایشگر وارد میکنیم. این کار به منظور تنظیم مرجع فرکانس تعبیه شده است. برای ورود به پارامتر کلید DATA را فشار میدهیم. مقدار پیش فرض عدد 0 است که در این صورت مرجع فرکانس توسط کلیدهای جهت دار روی جعبه تغییر خواهد کرد. 

  به منظور تنظیم برای اتصال شاسی های Up و Down مقدار پارامتر را روی عدد 3 تنظیم می کنیم. جهت تثبیت عدد 3 کلید دیتا رو نگه میداریم تا End نمایش داده شود. به منظور انتخاب ترمینال برای شاسی افزایش، پارامتر 01-02 را انتخاب میکنیم.

  برای ورود پارامتر کلید DATA را فشار دهید. مقدار پیش فرض این پارامتر عدد 2 است. که در این حالت قصد داریم ترمینال S3 رو به منظور شاسی Up تنظیم نماییم. مقدار پارامتر را در صورتی که درایو شما تکو سری E310+ هست روی عدد 15 و در صورتی که درایو تکو سری E310 هست روی عدد 12 تنظیم نموده و در نهایت کلید Data را فشار دهید. با نمایش End بر روی صفحه تنظیمات ذخیره شده است.

  تنظیمات اینورتر تکو E310

  به منظور اتصال و انتخاب ترمینال جهت شاسی Down پارانتر 01-03 را انتخاب نمایید. جهت ورود به پارامتر کلید DATA را فشار داده و مقدار پارامتر که در حالت پیش فرض 3 است، برای اتصال شاسی Down ، مقدار را روی عدد 16 تنظیم نمایید. خاطر نشان میکند در صورتی که اینورتر تکو Teco سری E310 هست، مقدار پارامتر را روی عدد 13 تنظیم نمایید و در نهایت کلید Data را فشار داده تا End نمایش داده شود.

  برای تشخیص سری دستگاه در بدنه دستگاه، به لیبل آن توجه نمایید. در این قسمت مدل دستگاه نمایش داده شده است. این لیبل در بدنه سمت راست اینورتر تکو سری E310 قرار دارد که مشخصات فنی آن کاملاً قید شده است. در نهایت برای خروج از منوی پارامتر ها کلید DSP را فشار دهید، دستگاه به محض راه اندازی، با اتصال شاسی Up به سر مشترک فرکانس افزایش و با اتصال شاسی Down به سر مشترک فرکانس کاهش خواهد یافت. برای تنظیم گام برای افزایش یا کاهش فرکانس نیز تنظیماتی نیاز است که در ارتباط با کارشناسان فروش راهنمایی لازم را برای تنظیم اینورتر تکو  Teco مدل E310 خواهید گرفت.

   

   

 • محصولات مشابه
ثبت سفارش
تعداد
عنوان