اینورتر TECO تکو تایوان تک فاز S310 سری BCD

S310-202-BCD

اینورتر های S310 دارای دو سری D و BCD  میباشد که سری BCD این محصول دارای رله ی خروجی می باشد و قابلیت اتصال مقاومت ترمز دارد ولی  سری D رله ی خروجی و قابلیت اتصال مقاومت ترمز ندارد ، از نظر بقیه ی مشخصه های فنی این دوسری (D و BCD) یکسان می باشد.

-S310 جهت کاربردهای 
-فن
-بسته بندی 
-نوار نقاله 
-صنعت طلا 
-اسپیندل 
-صنایع پخت 
و... استفاده می شود . 

برای دریافت مشخصات بیشتر با کارشناسان فروش در تماس باشید.

موجود
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۰۷۴,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
   برند اینورتر
   تکو TECO
   مشخصات فنی
   اتصال اینورتر تکو
   تک فاز به سه فاز S310-BCD
   نوع کاربرد اینورتر
   جهت کاربردهای سبک
   ولتاژ ورودی
   220 ولت - برق تک فاز
   توان ورودی
   0.5HP - 0.37KW, 1HP - 0.75KW, 2HP - 1.5KW
   جداشدن صفحه کلید توسط کابل شبکه
  • ...
  • نقد و بررسی
  • آموزش کار با درایو s۳۱۰ تکو

   در این آموزش قصد داریم شما با نحوه تنظیم اینورتر تکو S310 آشنا کنیم. در ابتدا از کلیدهای روی صفحه‌کلید شروع می‌کنیم.

   کلید ران و استارت آپ برای راه‌اندازی و توقف شما از زمانی مرجع که فرکانس شما روی کی پد تنظیم‌شده است ، کلید DSP  برای ورود  به منوی پارامترها و تنظیمات زیرگروه است ، کلید پایین و بالا برای تنظیمات گروه و زیر گروه مجموعه و مقدار دهی عددی هست ، به منظور جابجایی اعداد چشمک زن روی صفحه نمایش هست ، و برای پاک کردن بعضی از قطعات رایج از این کلید استفاده می شود .

   کلید Data Ent  برای ورود به گروه و زیر گروه مربوطه و برای اطلاعات هست . با استفاده از راهنمای نصب و راه اندازی اینورتر تکو s۳۱۰ پارامتر مربوطه برای تنظیم را پیدا می کنید با این حساب می خواهم درایو را ریست کنیم ، و برگردیم به تنظیمات پیش فرض کارخانه.

   پارامتر مربوطه را به این حالت پیدا می کنیم ، پارامتر ۱۲۰۶ هستش ، حالا تنظیم پارامتر رو داریم ، برای ورود به پارامتر و کلید DSP  را فشار می دهیم ،  پارامتر 01-00  روی صفحه نمایش نشان داده می شود برای تنظیم پارامتر به ۱۲۰۶ ابتدا کلید ریست و داده هامون  انتخاب می کنیم و توسط کلید جهت دار عدد سمت چپ یک قرار میدهیم .

   سپس چند بار یکی است را فشار می دهیم عدد بعدی را تنظیم می کنیم پارامتر دوازده خط فاصله 00 ، کلید DSP را دوباره فشار میدیم ، پارامتر 1206 روی صفحه  تنظیم کنیم ، زمانی که پارامتر روی صفحه نمایش تنظیم شد برای ورود به پارامتر داده شده کلید دیتا را فشار میدیم مقدار مذکور را وارد می کنیم.

   برای مثال اینجا برای ریست قرار است 1150 وارد شود ، عدد ۵ سپس عدد بدی و به همین ترتیب عدد ۱۱۵۰ رو تنظیم می کنیم برای ذخیره مجدد کلید DATA ENT رو فشار میدیم و روی صفحه نمایش دیده میشود.

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان