براکت عقب موتوژن آلومینیوم استاندارد

برای دریافت جزئیات براکت عقب الکتروموتور موتوژن به بخش نقد و بررسی در زیر مراجعه نمایید.

موجود
۱۲۰,۰۰۰ تومان
۱۰۵,۰۰۰ تومان
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • مشخصات عمومی
  ملاحظات مهم
  در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
  گارانتی
  برند الکتروموتور
  موتوژن Motogen
  بازه زمانی ارسال
  یک روز کاری
  مشخصات فنی
  جنس پوسته
  آلومینیوم Aluminium
 • ...
 • نقد و بررسی
 • براکت عقب موتوژن

  جنس براکت عقب موتوژن با فریم 132 که به براکت 7.5 اسبی نیز شهرت دارد از آلومینیوم است و استاندارد می باشد. عموماً قطعات الکتروموتور موتوژن در کارخانه تولید نمی شود و به صورت کارگاهی در نقاط مختلف ایران تولید می شود. یکی از مزیت های استفاده از براکت استاندارد موتوژن جای دقیق سوراخکاری ها برای نصب پروانه خنک کننده الکتروموتور موتوژن می باشد. براکت عقب موتوژن استاندارد برای الکتروموتور 3 اسب و 4 اسب 750 دور ، 4 و 5.5 و 7.5 اسب 1000 دور 7.5 و 10 اسب 1400 دور و 3000 دور.

  الکتروموتور موتوژن را به‌جرئت می‌توان یکی از پرمصرف‌ترین انواع الکتروموتور در ایران دانست. یک برند قدیمی با سازوکار دقیق که سال‌هاست به‌عنوان الکتروموتور خوب ایرانی در شهر تبریز تولید و عرضه می‌شود. لوازم جانبی موتوژن هم به همان نسبت جزء پرمصرف‌ترین قطعات و لوازم جانبی الکتروموتور در ایران به شمار می‌رود. پوسته، فلنچ، براکت جلو و براکت عقب موتوژن را می‌توان نیاز بسیاری از صنعتگران دانست.

  جنس براکت عقب موتوژن

  آلومینیوم دایکست جنس اصلی براکت عقب موتوژن است که با سایز و ابعاد کاملاً استاندارد تولید می‌شود. با توجه به نیاز زیاد بازار به قطعات و لوازم جانبی موتوژن، شرکت‌هایی هستند که لوازم جانبی موتوژن نظیر فلنچ و براکت جلو و عقب را تولید و به بازار عرضه می‌کنند. سایت کالا صنعتی با توجه به شناخت خوبی که از بازار دارد، منابع اصلی تولیدکننده و تامین‌کننده قطعات موتوژن را شناسایی کرده و کالای آن‌ها را به بازار عرضه می‌نماید.

  کیفیت براکت عقب موتوژن

  براکت عقب موتوژن بسیار ترد و شکننده است و برای همین نیاز است که وقتی به مقصد مشتری کالا ارسال می‌شود، کاملاً بسته‌بندی‌شده و موردتوجه کافی قرار گیرد تا آسیبی به آن نرسد. کالاهای ارسال‌شده از طریق کالا صنعتی عموماً به‌وسیله تیپاکس و با بسته‌بندی مناسب ارسال می‌شود. 

  براکت عقب اصلی موتوژن

  جنس آلومینیوم مصرفی در براکت عقب موتوژن مهم است اما ازآنجایی‌که بسیاری از اجناس داخل بازار برای موتوژن اصلی هستند، زیاد نگران جنس براکت عقب موتوژن نباید بود. انواع سایزهای براکت عقب موتوژن از فریم 71 تا 160 در سایت کالا صنعتی به‌راحتی قابل‌دسترس است.

   

   

 • محصولات مشابه
ثبت سفارش
تعداد
عنوان