پمپ دنده استیل روتو فلوید سری FTSS-200

پمپ دنده استیل روتو فلوید سری FTSS-200

 

ثبت سفارش
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • مشخصات عمومی
  ملاحظات مربوط به قیمت
  با توجه به نوسان قیمت ها از سوی شرکت سازنده و نوسانات دلار، قیمت بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است
  گارانتی
  نوع پمپ
  پمپ دنده ای
  برند
  روتو فلوید
  مشخصات فنی
  جنس پوسته
  استیل 304 Stainless Steel AISI
  جنس پروانه
  استیل 304 Stainless Steel AISI
  قطر دهانه ورودی پمپ
  1 و 1/2 اینچ
  قطر دهانه خروجی پمپ
  1 و 1/2 اینچ
 • ...
 • نقد و بررسی
 •  

  به دلیل کاربرد زیاد پمپ های دنده ایی در صنعت و تجارت در انواع برندها و مدل های مختلف در بازار جهانی تولید شده و موجود است ، از بین برندهای داخلی و خارجی برند روتوفلوید هندی دارای بالاترین سطح کیفیت و کارایی می باشد .

  انواع مختلف پمپ های دنده ایی :

  1-    پمپ دنده ای تمام استیل 
  2-    پمپ دنده ایی مخصوص قیر 
  3-    پمپ دنده خارجی 
  4-    پمپ دنده هیدرولیک 
  5-    پمپ دنده پلاستیک 
  6-    پمپ دنده ای کوچک 

  کمپانی روتو فلوید یک کمپانی شناخته شده دربین شرکت های تولید پمپ دنده ایی می باشد کمپانی روتوفلوید ROTOFLUID  یک کمپانی هندی واقع در کشور هند می باشد که انواع پمپ های دنده ایی با کیفیت راتولید می کند و در حال خاضر جزء بهترین برندهای پمپ دنده ایی در جهان می باشد .

  انواع پمپ های دنده ایی :

  1-    پمپ دنده ایی روتس 
  2-    پمپ دنده ایی سری FTSS 
  3-    پمپ دنده ایی دنده جناغی روتو فلوید 

  خصوصیات فیزیکی :

   پمپ دنده ایی FTSS 200  روتوفلوید دارای دهانه ورودی و خروجی یکسان و برابر با 2 اینچ می باشد ، پکینگ پمپ تفلونی بوده در ضمن جنس بدنه و دنده استیل 316 می باشد ،هم چنین کوپلینگ پمپ از استیل 304 می باشد.،  پمپ دنده ایی FTSS 200  روتوفلوید به صورت خود مکش و دو طرفه با جابه جایی مثبت مناسب برای انواع سیالات با ویسکوزیته های مختلف از محدوده 2000 تا 10000 CST  می باشد .

   

   

  روتوفلوید

   

  خصوصیات عملکردی :

  پمپ دنده ایی FTSS 200  روتوفلوید دارای ماکزیمم دبی 200 لیتر بردقیقه که معادل  8/52 گالن بردقیقه که میتوان گفت برابر می شود با 12 متر مکعب برساعت است .هم چنین پمپ دنده ایی FTSS 200  روتوفلوید توانایی ایجاد 10 بار فشار را دارد.در ضمن اینکه توانایی ایجاد هد تا ارتفاع 5 متری را دارد ، سرعت دورانی پمپ برابر با 1450RPM    است .

   

   

  روتو فلوید

   

   

   

  کاربردها :

  پمپ دنده ایی FTSS 200  روتوفلوید مناسب برای پمپ های دنده ایی صنایع غذایی ، هم چنین برای پمپاژ روانکاری و پمپ دنده ایی روتس روغن خوراکی یکی دیگر از کاربردهای پمپ دنده ایی FTSS 200  روتوفلوید مناسب برای صندلی سازی و هم چنین برای رنگ سازی نیز مورد استفاده قرار میگیرن .

  مزایا پمپ دنده ایی :

  یکی از ویژگی های بارز پمپ دنده ایی FTSS 200  روتوفلوید دارای خاصیت خودمکشی ، دارای جریان یکنواخت و بدون ضربه هم چنین از دیگر ویژگی های مثبت پمپ دنده ایی FTSS 200  روتوفلوید دارای قابلیت نگه داری و تعمیرات اسان هم چنین می توانید از این مدل پمپ دنده ها برای سیالات مثل چسب یا جوهر نیز استفاده کنید .

   

   

   

   

   

   

   

 • محصولات مشابه
ثبت سفارش
تعداد
عنوان