گیربکس چینی سایز 130 پوسته چدن

برای مشخص کردن دقیق تر نوع گیربکس با کارشناسان فروش در تماس باشید. در صورتی که انتخاب مصرف کننده صحیح باشد دارای گارانتی است.. برای تایید ایراد گیربکس بازرس اتحادیه نظر خواهد داد.

برای دریافت کاتالوگ گیربکس چینی NMRV به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید.قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

موجود
۰ تومان
۷,۸۵۴,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   درصورتی که تامین کننده نتواند در زمان مقرر کالا را تحویل دهد، کل مبلغ پرداختی عودت می گردد.
   برند گیربکس صنعتی
   چینی
   بازه زمانی ارسال
   یک روز کاری
   مشخصات فنی
   سایز گیربکس
   130
   نوع گیربکس صنعتی
   گیربکس حلزونی, گیربکس مکعبی
   قطر شافت ورودی (mm)
   28, 38
   دور خروجی با موتور 1400 دور
   28
   فریم الکتروموتور معادل
   100, 112
   بازه نسبت تبدیل گیربکس i
   1 به 50 تا 1 به 59
   دور خروجی با موتور 900 دور
   19
   جنس پوسته
   چدن Cast Iron
   نوع فلنچ
   فلنچ بزرگ B5
   قطر شافت خروجی (mm)
   45
  • ...
  • نقد و بررسی
  • گیربکس حلزونی سری NMRV سایز 130 چینی

   گیربکس یا جعبه دنده به مجموعه ایی از چرخ دنده ها گفته می شود که جهت انتقال و تغییر نیرو از منبع تولید توان بکار می روند.

   گیربکس صنعتی هم نوعی از همین گیربکس است که جهت انتقال دور و توان تولیدی الکتروموتور بکار می رود. 

   گیربکس معمولا بلافاصله پس منبع توان ( الکتروموتور) بکار می رود و وظیفه کاهش یا افزایش دور و گشتاور را بر عهده دارد.

   گیربکس صنعتی معمولا به صورت کاهنده کاربرد دارد مگر در موارد خاص به عنوان مثال گیربکس پشت تراکتوری که به صورت افزاینده تولید می شود.

   گیربکس صنعتی در صنایع مختلفی مانند فولاد ، سیمان نیروگاه ، پلاستیک ، لاستیک ، کاغذ ، آسانسور ، چرم ، معادن و مواد معدنی ، مواد غذایی و یا حتی در تجهیزات نقل و انتقال مصالح مانند بالابر و نوار نقاله ها و بسیاری از صنایع دیگر کاربرد دارد. 

   گیربکس nmrv سایز 130

   مزایای گیربکس چینی سایز 130 پوسته چدن

   استفاده از گیربکس حلزونی باعث می شود تا :

   1. سیستم بدون پیچیدگی و راحت کار کند.
   2. بهره وری افزایش یابد.
   3. در وقت و هزینه صرفه جویی شود.
   4. هزینه های نگهداری کاهش یابد.
   5. سرو صدای ناشی از عملکرد سیستم کاهش یابد.
   6. میزان اتلاف قدرت کاهش یابد.
   7. استفاده از گیربکس NMRV اگرچه ممکن نیازمند هزینه بالایی باشد ، ولی این هزینه در بلند مدت باعث کاهش سایر هزینه ها می شود.

   در هنگام انتخاب گیربکس حلزونی ( گیربکسNMRV چینی ) همواره باید به کیفیت و دوام آن توجه داشت ، در گیربکس حلزونی چینی ( گیربکس NMRV چینی ) کیفیت و دوام تنها به معنی مواد خام بکار رفته در بدنه و اجزای داخلی نمی باشد ، بلکه نحوه برش خوردن اجزاء و عملیات ماشین کاری انجام گرفنه روی اجزاء ، میزان کار آیی ، خدمات پس از فروش و ... نیز اهمیت بسزایی دارند.

   محل بکار گیری گیربکس حلزونی ( گیربکس کتابی چینی ) و هدف از استفاده آن نقش بسزایی در انتخاب هرنوع گیربکس حلزونی دارد. این تیپ گیربکس حلزونی (گیربکس مکعبی چینی ) دارای ساختاری ساده و در عین حال قدرتمند می باشد ، همچنین علاوه بر تغییر سرعت از خاصیت خود قفل شوندگی برخوردارند. ساختار گیربکس حلزونی به طور کلی شامل یک چرخدنده برنجی و یک ماردون فولادی است.

   گیربکس مکعبی چینی نیز یک گیربکس حلزونی می باشد.گیربکس کتابی چینی (گیربکس حلزونی NMRV) دارای ساختاری 90 درجه می باشد و به همین جهت کاربرد چشم گیری در صنایع  دارند.

   میزان انتقال گشتاور در هرنوع گیربکس چه از نوع گیربکس خورشیدی یا هلیکال و چه از نوع مکعبی وابسته به نسبت تبدیل گیربکس است ، که وابسته به تعداد دنده های تعبیه شده در ماردون و چرخدنده های داخلی گیربکس می باشد.

   نسبت تبدیل در گیربکس مکعبی سایز 130 چینی از 7.5 تا 150 متغییر است. گیربکس حلزونی NMRV سایز 130 چینی با الکتروموتور هایی با فریم 100 و 112 و 132  قابلیت کوپل شدن دارد.

   به عبارتی دیگر ، این تیپ گیربکس به الکتروموتور با توان  2.2 ، 3، 4 ، 5.5 ، 7.5  کیلووات متصل می شود.

   بازه نسبت کاهش دور در گیربکس حلزونی ( گیربکس مکعبی ) بین 7 تا 150 متغییر است و متناسب با سایز فریم گیربکس با الکتروموتور های مختلفی قابلیت اتصال دارد.

   گیربکس کتابی سایز 90 چینی با نسبت تبدیل 80 ، 1400 دور ورودی گیربکس را به 17.5 دور در خروجی گیربکس کاهش میدهد . در مواردی که دور خروجی کمتر از 14 باشد و یا به صورت مستقیم با یک گیربکس تولید نشود میتوان از دو گیربکس سایز مختلف  به صورت سری بهره گرفت.

   گیربکس حلزونی سری NMRV سایز 130 چینی با استفاده از فلنچ بغل و ورودی قابلیت اتصال به الکتروموتور و مصرف کننده را دارد.

   فلنچ ورودی گیربکس حلزونی در دو نوع B5 و B14 موجود است که توانایی اتصال به  الکتروموتور با فریم های 90 ، 100 ، 112 ، 132 را دارد. سایر اطلاعات در دیتاشیت محصول موجود در فایل های مرتبط محصول و یا بانک کاتالوگ سایت قابل دسترسی است.

    

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان