کفکش یک اینچ 16 متری لئو LEO مدل QDX1.5-15-0.37

دارای 24 ماه گارانتی در صورتی که ایراد از طرف مصرف کننده نباشد. برای تایید ایراد پمپ بازرس اتحادیه نظر خواهد داد.قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

موجود
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
   گارانتی
   برند پمپ خارجی
   لئو چین LEO
   مشخصات فنی
   جنس پوسته
   آلومینیوم Aluminium
   حداکثر دمای سیال پمپ شونده
   40 درجه سانتیگراد
   جنس پروانه
   آلیاژ آلومینیوم سخت
   مدل پمپ لئو LEO
   کفکش
   برند
   لیو LEO
   نوع پمپ
   استیل, کفکش
   بازه هد ماکزیمم پمپ
   20 تا 30 متر
   بازه دبی ماکزیمم پمپ
   10 تا 20 مترمکعب در ساعت
   قطر دهانه خروجی پمپ
   2 اینچ
   منبع انرژی
   برق تک فاز
  • ...
  • نقد و بررسی
  • پمپ کفکش QDX 1.5-15-0.37  لئو ساخته شده توسط کمپانی لئو می باشد ، کمپانی لئو واقع در کشور چین است و در زمینه ساخت پمپ 20 سال سابقه تولید دارد هم چنین می توان گفت یکی از شناخته شده ترین برندها در زمینه ساخت و طراحی پمپ می باشد ، و در حال حاضر جزء برندهای معتبر شناخته شده در داخل ایران می باشد ، هم چنین کمپانی لئو در حال حاضر به 120 کشور مختلف در جهان پمپ های خود را ارسال می کند .

   اطلاعات کدگذاری پمپ کفکش QDX 1.5-15-0.37  لئو

   حرف QDX  به معنی این است که پمپ از مدل کفکش است هم چنین وجود حرف D  در اطلاعات کدگذاری پمپ به منزله این است که پمپ با برق تکفاز اجرا می شود و در صورت حذف حرف D  پمپ با برق سه فاز اجرا می شود ، عدد 1.5 به معنی محدود دبی پمپ می باشد و عدد 15 محدوده هد پمپ است وجود عدد 37. توان پمپ است که برحسب کیلووات بیان می شود .

   حرف A  به معنی فلوتر دار بودن پمپ است ، عملکرد فلوتر در پمپ به این صورت می باشد که زمانی که سیال پمپ به یک حد معینی می رسد فلوتر دستور قطع عمل پمپ را صادر می کند و این سبب می شود که مانع از خشک کار کردن پمپ شود هم چنین عمل فلوتر در پمپ ها جلوگیری از سوختن پمپ می کند .

   خصوصیات فیزیکی :

   قطر دهانه ورودی و خروجی پمپ کفکش QDX 1.5-15-0.37  لئو یکسان بوده و برابر با یک اینچ می باشد ، ابعاد جعبه این پمپ به این صورت می باشد دارای طول 145میلی متر و عرض 145 میلی متر هم چنین دارای ارتفاع 195 میلی متر می باشد .

   وزن پمپ کفکش QDX 1.5-15-0.37  لئو11.5 کیلوگرم می باشد در ضمن اینکه جنس بدنه پمپ از الومینیوم بوده و پروانه پمپ از جنس PP ، ZL102   طراحی شده است ، جنس شافت پمپ کفکش QDX 1.5-15-0.37  لئو از استینلس استیل هم چنین جنس سیم پیچ های موتور از مس می باشد .

   خصوصیات عملکردی :

   پمپ کفکش QDX 1.5-15-0.37  لئو دارای ماکزیمم دبی 120 لیتر بردقیقه می باشد هم چنین ماکزیمم هد پمپ برابر با 16متر است هم چنین این سری از پمپ ها در محدوده PH  6.5 تا 8 می باشد در ضمن اینکه حداکثر عمق شناوری پمپ 5 متر است ، هم چنین دمای سیال ورودی به پمپ نباید بیشتر از 40 درجه سانتی گراد باشد وگرنه باعث می شود خرابی به اجزای داخلی موتور می شود ، کلاس حرارتی  پمپ کفکش QDX 1.5-15-0.37  لئو IP68  و کلاس حفاظتی پمپ برابر با B  بوده .

   کاربردها :

   از کاربردهای پمپ کفکش QDX 1.5-15-0.37  لئو برای مصارف خانگی وصنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، هم چنین این سری از پمپ ها مناسب برای کاربردهای صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد در ضمن اینکه پمپ مورد استفاده برای آبیاری زمین های کشاورزی و مزارع باغی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان