پمپ کفکش تک فاز مدل QDX 10-18-1.1 A فلوتردار 1.1کیلو وات

دارای 24 ماه گارانتی در صورتی که ایراد از طرف مصرف کننده نباشد. برای تایید ایراد پمپ بازرس اتحادیه نظر خواهد داد.قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

ثبت سفارش
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • مشخصات عمومی
  ملاحظات مهم
  در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
  گارانتی
  برند پمپ
  لئو چین LEO
  برند
  لیو LEO
  مشخصات فنی
  حداکثر دمای سیال پمپ شونده
  40 درجه سانتیگراد
  جنس پوسته
  چدن ضد زنگ HT200
  جنس پروانه
  آلیاژ آلومینیوم سخت
  نوع پمپ
  پمپ کفکش, پمپ استیل
  بازه هد ماکزیمم پمپ
  20 تا 30 متر
  بازه دبی ماکزیمم پمپ
  10 تا 20 مترمکعب در ساعت
  قطر دهانه خروجی پمپ
  2 اینچ
  منبع انرژی
  برق تک فاز
 • ...
 • نقد و بررسی
 • پمپ کفکش QDX 10-18-1.1A  لئو ساخته شده توسط کمپانی لئو می باشد ، کمپانی لئو واقع در کشور چین است و در زمینه ساخت پمپ 20 سال سابقه تولید دارد هم چنین می توان گفت یکی از شناخته شده ترین برندها در زمینه ساخت و طراحی پمپ می باشد ، و در حال حاضر جزء برندهای معتبر شناخته شده در داخل ایران می باشد ، هم چنین کمپانی لئو در حال حاضر به 120 کشور مختلف در جهان پمپ های خود را ارسال می کند .

  اطلاعات کدگذاری پمپ کفکش QDX 10-18-1.1A  لئو

  حرف QDX  به معنی این است که پمپ از مدل کفکش است هم چنین وجود حرف D  در اطلاعات کدگذاری پمپ به منزله این است که پمپ با برق تکفاز اجرا می شود و در صورت حذف حرف D  پمپ با برق سه فاز اجرا می شود ، عدد 10 به معنی محدود دبی پمپ می باشد و عدد 18 محدوده هد پمپ است وجود عدد 1.1 توان پمپ است که برحسب کیلووات بیان می شود .

  حرف A  به معنی فلوتر دار بودن پمپ است ، عملکرد فلوتر در پمپ به این صورت می باشد که زمانی که سیال پمپ به یک حد معینی می رسد فلوتر دستور قطع عمل پمپ را صادر می کند و این سبب می شود که مانع از خشک کار کردن پمپ شود هم چنین عمل فلوتر در پمپ ها جلوگیری از سوختن پمپ می کند .

  خصوصیات فیزیکی :

  قطر دهانه ورودی و خروجی پمپ کفکش QDX 10-18-1.1A  لئو یکسان بوده و برابر با دو اینچ می باشد ، ابعاد جعبه این پمپ به این صورت می باشد دارای طول 452 میلی متر و عرض 300 میلی متر هم چنین دارای ارتفاع 240 میلی متر می باشد .

  وزن پمپ کفکش QDX 10-18-1.1A  لئو 22 کیلوگرم می باشد در ضمن اینکه جنس بدنه پمپ از چدن ضد زنگ بوده و پروانه پمپ از جنس PP ، ZL102   طراحی شده است ، جنس شافت پمپ کفکش QDX 10-18-1.1A  لئو از استینلس استیل هم چنین جنس سیم پیچ های موتور از مس می باشد .

  خصوصیات عملکردی :

  پمپ کفکش QDX 10-18-1.1A  لئو دارای ماکزیمم دبی 275 لیتر بردقیقه می باشد هم چنین ماکزیمم هد پمپ برابر با 26 متر است هم چنین این سری از پمپ ها در محدوده PH  6.5 تا 8 می باشد در ضمن اینکه حداکثر عمق شناوری پمپ 5 متر است ، هم چنین دمای سیال ورودی به پمپ نباید بیشتر از 40 درجه سانتی گراد باشد وگرنه باعث می شود خرابی به اجزای داخلی موتور می شود ، کلاس حرارتی  پمپ کفکش QDX 10-18-1.1A  لئو IP68  و کلاس حفاظتی پمپ برابر با B  بوده .

  کاربردها :

  از کاربردهای پمپ کفکش QDX 10-18-1.1A  لئو برای مصارف خانگی وصنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، هم چنین این سری از پمپ ها مناسب برای کاربردهای صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد در ضمن اینکه پمپ مورد استفاده برای آبیاری زمین های کشاورزی و مزارع باغی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

   

   

 • محصولات مشابه
ثبت سفارش
تعداد
عنوان