پمپ کفکش استیل LEO لیو 750 وات فلوتر دار مدل XKS

دارای 24 ماه گارانتی در صورتی که ایراد از طرف مصرف کننده نباشد. برای تایید ایراد پمپ  بازرس اتحادیه نظر خواهد داد.

قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

ثبت سفارش
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
   گارانتی
   برند پمپ خارجی
   لئو چین LEO
   بازه زمانی ارسال
   فوری
   مشخصات فنی
   حداکثر دمای سیال پمپ شونده
   35 درجه سانتیگراد
   مدل پمپ لئو LEO
   استیل , کفکش
   جنس پوسته
   استیل 304 Stainless Steel AISI
   جنس پروانه
   پلاستیک مهندسی PA6 یا PPO
   برند
   لیو LEO
   نوع پمپ
   استیل, کفکش
   بازه هد ماکزیمم پمپ
   کمتر از 10 متر
   بازه دبی ماکزیمم پمپ
   10 تا 20 مترمکعب در ساعت
   قطر دهانه خروجی پمپ
   1 و 1/4 اینچ
   منبع انرژی
   برق تک فاز
  • ...
  • نقد و بررسی
  • پمپ کف کش XKS -750 S لئو LEO (در سری جدید با عنوان LKS تولید می شود)

   کف کش استیل لئو برای صنایع و کاربردهای خانگی بسیار مناسب است. اگر در محلی که از کفکش میخواهید استفاده کنید، آب شور همراه با نا خالصی یا سیال با خواص مکانیکی و شیمیایی نزدیک به آب شور وجود دارد، کفکش استیل میتواند گزینه مناسبی برای کار شما باشد. باید توجه داشته باشید که مقدار هد و دبی این کفکش با مشخصاتی که شما به دنبال آن هستید یکسان باشد.

   پمپ کفکش استیل LEO لیو 750 وات فلوتر دار مدل XKS دارای کیفیتی بسیار بالا بوده و دارای گارانتی مناسب است.  پمپ کفکش XKS -750 S لئو ساخته شده توسط یک کارخانه چینی واقع در ژجیانگ  چین بنام کمپانی لئو .

   اطلاعات کد گذاری پمپ کف کش XKS -750 S لئو به این صورت می باشد :

   همان طور که در مقالات مربوط به کف کش های XKS  لئو بیان شد حرف XKS نشان دهنده دسته پمپ می باشد که از مدل کفکش ها می باشد ، عدد 750 توان پمپ برحسب وات بوده و حرف S بیانگر متریال استفاده شده در بدنه پمپ می باشد که از جنس استیل است.

   خصوصیات فیزیکی :

   پمپ کف کش XKS -750 S لئو دارای دهانه خروجی یک ونیم اینچ معادل 32 سانتی متر است ، جنس قسمت های مختلف پمپ به ترتیب به صورت زیر می باشد :

   مهم ترین قسمت و جزء هر پمپی بدنه و پروانه آن می باشد ، متریال استفاده در بدنه و پروانه تاثیر زیادی در عملکرد ، کاربرد و هم چنین قیمت پمپ دارد .

   جنس بدنه پمپ کف کش XKS -750 S لئو از استینلس استیل (AISI 304 ) است ، هم چنین جنس پروانه این کفکش پلاستیکی بوده ، متریال استفاده شده در مکانیکال سیل پمپ از جنس کربن / سرامیک می باشد ، قسمت پایه پمپ (Pump base ) نیز از استینلس استیل (AISI 304 ) بوده ، ابعاد جعبه پمپ کف کش XKS -750 S لئو دارای 20.5 سانتی متر طول ، 15.5 سانتی متر عرض ، 34.5 سانتی متر ارتفاع می باشد ، هم چنین وزن این کفکش 7.8 کیلو گرم است ، جنس سیم پیچ های موتور پمپ کف کش XKS -750 S لئو از آلومینیوم می باشد .

   خصوصیات عملکردی :

   پمپ کفکش XKS -750 S لئو دارای ماکزیمم دبی (آبدهی) 167 لیتر بردقیقه که معادل 10 متر مکعب برساعت است ، در ضمن این که ماکزیمم هد کفکش 8.5 متر می باشد ، توان موتور این کفکش برابر با 750 وات معادل یک اسب بخار است ، حداکثر ارتفاعی که می تواند پمپ کف کش XKS -750 S لئو در آن غوطه ور شود 7 متر می باشد ، سیال ورودی به پمپ نباید درجه حرارت بالا داشته باشد حداکثر درجه حرارتی که می تواند داشته باشد 35 درجه سانتی گراد است ،

   ضخامت ذرات جامدی که داخل سیال ورودی می باشند نباید از 5 میلی متر بزرگتر باشد به علت اینکه پمپ XKS -750 S لئو از مدل کف کش بوده و کفکش ها قادر نیستند  به پمپاژ سیالاتی که حاوی ذرات جامد با ضخامت زیاد می باشند .

   کاربردها :

   یکی از کاربردهای پمپ کفکش XKS -750 S لئو مناسب برای کشیدن آب از چاه ها  ، استخر ها و...... که می تواند جایگزین مناسب به جای موتور پمپ ها باشد البته یکی از الزامات مهم برای استفاده از کف کش وجود برق بوده ، هم چنین برای استفاده باید به این نکته نیز توجه کنید موتور پمپ ها قوی تر از این سری کفکش های لئو بوده پس قدرت بیشتری داشته و توانایی دبی (آبدهی) و هد بیشتری را دارند

   اگر کف کش را انتخاب می کنید باید حتما مساحت زمین کشاورزی و یا باغچه مورد نظرتان در نظر بگیرید اگر  بخواهیم حدودا بگوییم پمپ کفکش XKS -750 S لئو  چه ارتفاعی به صورت افقی و عمودی می تواند آب را پمپاژ کند به این صورت است 85 متر به صورت افقی می تواند آب را پمپاژ کرده البته این مقدار ماکزیمم بوده و حدودا 8.5 متر هم به صورت عمودی می تواند ارتفاع داشته باشد ، 10 متر مکعب برساعت نیز می تواند سیال را انتقال بدهد البته باید به این نکته توجه کنید سیالاتی تحت پمپاژ پمپ کف کش XKS -750 S لئو باید مشابه آب باشند هم از نظر خاصیت اسیدی و بازی بودن یعنی سیال به حالت خنثی باشد هم از نظر فیزیکی مشابه آب باشد .

    


    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان