پمپ کف کش باغی استیل LEO لیو 250 وات فلوتر دار مدل XKS

دارای 24 ماه گارانتی در صورتی که ایراد از طرف مصرف کننده نباشد. برای تایید ایراد پمپ بازرس اتحادیه نظر خواهد داد ، قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید .

ثبت سفارش
۴۸۳,۸۷۵ تومان
۳,۸۳۴,۴۵۶ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
   گارانتی
   برند پمپ خارجی
   لئو چین LEO
   مشخصات فنی
   حداکثر دمای سیال پمپ شونده
   35 درجه سانتیگراد
   جنس پوسته
   استیل 304 Stainless Steel AISI
   جنس پروانه
   پلاستیک مهندسی PA6 یا PPO
   برند
   لیو LEO
   نوع پمپ
   استخری, استیل, کفکش
   بازه هد ماکزیمم پمپ
   کمتر از 10 متر
   بازه دبی ماکزیمم پمپ
   5 تا 10 مترمکعب در ساعت
   قطر دهانه خروجی پمپ
   1 و 1/4 اینچ
   منبع انرژی
   برق تک فاز
   • کاربر مهمان
   • شنبه 16 فروردین 1399 - 13:01
   • 0
   • 0
   سلام کفکش استیل لیو برای ده تا دوازده متر میخواستم موجود هست وقیمتش چنده
   ...
  • نقد و بررسی
  • پمپ کف کش XKS -250S  لئو یکی از تولیدات کمپانی لئو می باشد ، کمپانی لئو یک کمپانی چینی شناخته در سراسر جهان است .

   اطلاعات کد گذاری پمپ کفکش  XKS -250S  لئو :

   حروف ابتدایی که در اطلاعات پمپ های لئو میاین نشان دهنده نوع پمپ و عملکرد آن می باشند  در اینجا حرف XKS  بیانگر این است که پمپ از مدل کفکش بوده به عبارتی Submersible  Pump  است ، عدد 250 نشان دهنده توان پمپ بر حسب وات می باشد ، وجود حرف S  در سریال پمپ بیانگر متریال استفاده شده در بدنه پمپ می باشد که از جنس استیل است .

   Submersible Pump چیست ؟

   Submersible Pump به معنی پمپ کف کش یا به اصطلاح پمپ چاهی می باشد ،اصولا پمپ های کفکش XKS از دسته پمپ های سانتریفیوژ مستغرق در آب می باشند که مناسب برای پمپاژ سیالات تمیز مشابه آب هستند ، اگر سیالاتی که قصد پمپاژ آن را دارید حاوی ذرات جامد می باشند بهتر است از لجن کش استفاده کنید زیرا کفکش قادر به پمپاژ سیالاتی که حاوی ذرات جامد هستند نمی باشند و این امکان وجود دارد که پروانه و بدنه پمپ آسیب ببیند.

   خصوصیات فیزیکی :

   جنس بدنه پمپ کفکش  XKS -250S  لئو از استیل 304 (AISI 304 )  می باشد ، قسمت پروانه این مدل از کف کش های لئو از جنس پلاستیک بوده ، در ضمن اینکه مکانیکال سیل استفاده شده در پمپ کفکش  XKS -250S  لئو از جنس کربن / سرامیک است ، قسمت پوشش فوقانی پمپ ( Upper Cover ) از جنس پلاستیک بوده ، Upper Plate  پمپ کفکش  XKS -250S  لئو از جنس ( ZL 102  -آلیاژ آلومینیوم  ) می باشد .

   دهانه خروجی پمپ کف کش XKS -250S  لئو 3.2 سانتی متر معادل یک ونیم اینچ می باشد ، ابعاد جعبه پمپ کفکش دارای 20 سانتی متر طول ، 15 سانتی متر عرض ، 30 سانتی متر ارتفاع می باشد ، پمپ کفکش  XKS -250S  لئو دارای 4.8 کیلو گرم وزن می باشد .

   پمپ کفکش XKS -250S  لئو دارای فلوتر قابل تعویض اتوماتیک برای قطع کردن و وصل کردن پمپ به عبارتی فلوتر اتوماتیک ماتع از خشک کار کردن پمپ و صدمه دیدن به پمپ می شود  ، سیم پیچ موتور پمپ کف کش  XKS -250S  لئو از جنس آلومینیوم بوده .

   خصوصیات عملکردی :

   موتور پمپ کفکش  XKS -250S  لئودارای توان 250 وات معادل 0.3 اسب بخار است ، حداکثر عمق غوطه وری این سری از کفکش های لئو 7 متر بوده که این میزان ارتفاع نسبت به ابعاد پمپ خوب است ، حداکثر قطر ذرات جامدی که  پمپ کف کش  XKS -250S  لئو می تواند پمپاژ کند 5 میلی متر بوده .

   پمپ کف کش  XKS -250S  لئو  دارای کلاس حرارتی IPX 8  و کلاس حفاظتی  F  بوده ، ماکزیمم آبدهی (دبی) این کفکش برابر با 67 لیتر بردقیقه که معادل 4متر مکعب برساعت می باشد ، هم چنین دارای ماکزیمم هد 5.5 متر است .

   کاربردها :

   پمپ کف کش  XKS -250S  لئو  با توجه به دبی و هد نسبتا پایین برای مکان های مناسب می باشد که نیاز به عملکرد قوی نیست ، می توانید از این کفکش برای انتقال سیالات تمیز یا آبی که حاوی مقدار بسیار کمی از ذرات جامد می باشد استفاده کنید ، هم چنین پمپ کفکش  XKS -250S  لئو  مناسب برای انتقال انواع سیالات که از نظر خواص فیزیکی و شیمیایی مشابه آب بوده می باشد ، از دیگر کاربردهای این سری از کف کش های لئو می توان مناسب برای فرو رفتن در آب ( با توجه به مقدار هدی که توسط سازندگان پمپ آزمایش شده است در عمق های کم ) برای کشیدن آب از چاه ها ،  استخر ها و......

    

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان