پمپ استیل پروانه نیمه باز LEO لیو تکفاز 0.5 اسب ABK50D

دارای 24 ماه گارانتی در صورتی که ایراد از طرف مصرف کننده نباشد.

برای تایید ایراد پمپ بازرس اتحادیه نظر خواهد داد.

قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

ثبت سفارش
۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   گارانتی
   ملاحظات مهم
   درصورتی که تامین کننده نتواند در زمان مقرر کالا را تحویل دهد، کل مبلغ پرداختی عودت می گردد.
   برند پمپ خارجی
   لئو چین LEO
   ملاحظات مربوط به گارانتی
   دریافت گارانتی کالا منوط بر ارسال آن برای شرکت تولید کننده یا نماینده آن است و در صورتی که ایراد از مصرف کننده نباشد، شامل گارانتی خواهد شد.
   مدت زمان گارانتی
   24 ماه
   مشخصات فنی
   مدل پمپ لئو LEO
   استیل , گریز از مرکز ( سانتریفیوژ )
   حداکثر دمای سیال پمپ شونده
   85 درجه سانتیگراد
   جنس پوسته
   استیل 304 Stainless Steel AISI
   جنس پروانه
   استیل 304 Stainless Steel AISI
   برند پمپ
   لیو LEO
   نوع پمپ
   استیل, سانتریفیوژ ( گریز از مرکز )
   بازه هد ماکزیمم پمپ
   10 تا 20 متر
   بازه دبی ماکزیمم پمپ
   5 تا 10 مترمکعب در ساعت
   قطر دهانه ورودی پمپ
   1 و 1/4 اینچ
   قطر دهانه خروجی پمپ
   1 اینچ
   منبع انرژی
   برق تک فاز
   وزن محموله (گرم)
   6700
  • ...
  • نقد و بررسی
  • پمپ سانتریفیوژ ABK 50D

   پمپ استیل سری ABK از سری پمپ های سانتریفیوژ چرخ دنده ای با بدنه و پروانه از جنس استیل 304 و با حداکثر مقدار دبی 66 متر مکعب در ساعت و حداکثر توان 3 کیلو وات در دو مدل تک فاز و سه فاز می باشند.سری پمپ های ABK مناسب جابجایی و گردش مایعات حاوی مواد جامد، صنایع لبنی ودستگاه های شستشوی صنعتی می باشد.

   پمپ سانتریفیوژABK50D

   پمپ های سانتریفیوژ استیل ABK  با پروانه نیمه باز در مواردی کاربرد دارد که نیاز است سیالی که دارای ناخالصی و ذرات جامد است جابجا شوند که به همین منظور طراحی و تولید شده اند. این سری از پمپ ها دارای پروانه نیمه باز بوده که در کاربری های از قبیل دستگاه های شستشوی سبزیجات،گوشت و ماهی، ماشین های ظرفشویی صنعتی، سایر دستگاه های شستشو ، صنایع غذایی و کاربری هایی که نیاز به انتقال سیالات حاوی فیبر یا ذرات دارای قطر حداکثر 18 میلیمتر قابل استفاده می باشد. دمای سیال در این پمپ ها در محدوده ی -15  تا 80 درجه سانتیگراد است. در پمپ ABK 50D حرف ABK معرف پروانه نیمه باز و حرفD در انتها معرف پمپ موتور تک فاز و عدد 50 نشان دهنده ی توان آن 0.5 اسب می باشد.

   پمپ های ABK دارای موتور الکتریکی با توان 0.5 تا 4 اسب بخار (0.37 تا 3 کیلووات) می باشد که با برق تک فاز و سه فاز کار می کنند. برای پمپ های تک فاز حرف D در پایان نام پمپ نوشته می شود. که دارای حداکثر دبی 66 متر مکعب بر ساعت یا 1100 لیتر بر دقیقه و حداکثر مقدار هد 17.5 متر می باشد.

   ابعاد هندسی

   دهانه ی ورودی و خروجی این پمپ مقدار  1,1/4و 1 اینچ میباشد.مقدار طول پمپ 280 میلیمتر و ارتفاع پمپ از سطح زمین 180 میلیمتر میباشد.

   ابعاد پمپ ABK50D

   اجزا تشکیل دهنده

   جنس بدنه  و پروانه ی  این پمپ استیل 304 است. سیم پیچ این پمپ مسی بوده و دمای کاری سیال آن 85 درجه ی سانتیگراد است.همچنین کلاس عایق آن نوع F است.

   اجزا پمپABK50D

   اطلاعات فنی

   پمپ سری ABK 50D دارای توان 0.37 کیلووات که معادل 0.5 اسب بخار می باشد. بیشترین مقدار ارتفاع برای این پمپ 11 متر و مقدار بیشینه ی آبدهی آن 100 لیتر بر دقیقه که معادل 6 متر مکعب بر ساعت است. همچنین قابل ذکر است که بهترین عملکرد پمپ در مقدار میانگین ارتفاع و آبدهی قرار دارد که به ترتیب برابر مقدار 9.7 متر و 60 لیتر بر دقیقه که معادل 3.6 متر مکعب بر ساعت است.

   اطلاعات فنی ABK50D

   نمودار

   با توجه به نمودار زیر که شرکت بزرگ لئو برای مدل های مختلف پمپ سری ABK در کاتالوگ خود منتشر کرده می توان پمپ مورد نیاز خود را با توجه به کاربری و مقدار ارتفاع و آبدهی انتخاب کرد. و یا با تماس با کارشناسان بخش فروش کالاصنعتی در رابطه با پمپ مورد نیاز خود مشاوره بگیرید.

   نمودار ABK50D

   بسته بندی

   پمپ های سری ABK با توجه به مدلشون دارای ابعاد و وزن های متفاوت هستن. که با توجه به جدول زیر می توان فهمید که پمپ ABK 50D دارای وزن 6.5 کیلوگرم می باشد و طول جعبه 310 میلیمتر می باشد.

   بسته بندی ABK50D

    

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان