پاور آنالایزر هیوکی مدل HIOKI PW8001

تماس بگیرید
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • کد مقابل را وارد کنید ...
  • نقد و بررسی
  • پاور آنالایزر هیوکی مدل HIOKI PW8001

   پاور آنالایزر هیوکی مدل PW8001 تخصص کامل فن‌آوری هیوکی را در تجزیه و تحلیل بسیار پیشرفته و دقت چند فرکانس برای پاسخگویی به خواسته‌های مدرن برای پهنای باند فرکانس بالا، و اندازه‌گیری بسیار پایدار گرد هم می‌آورد.

   پلتفرم دیجیتال نسل بعدی آن، تجزیه و تحلیل توان با سرعت بالا تا هشت کانال را امکان پذیر می کند. علاوه بر این، رابط حسگر فعلی جدید آن، فناوری تصحیح فاز هیوکی را افزایش می‌دهد و سنسورهای فعلی هیوکی را با دقت بی‌نظیر در بازار، حتی با خودکارسازی تنظیماتی که در غیر این صورت با دست انجام می‌شد، قابل اعتمادتر و آسان‌تر می‌کند.

   CT6872 (رده‌بندی جریان 50 آمپر) و CT6873 (رده‌بندی جریان 200 آمپر) حسگرهای جریان از نوع با پهنای باند فرکانس بهبود یافته و عملکرد مقاوم در برابر نویز بر اساس سنسور های فعلی بازار فعلی ما هستند.

   کاربرد

   این برای ارزیابی منابع تغذیه فشرده و با راندمان بالا که به طور فزاینده ای در زمینه تجهیزات صنعتی، مراکز داده و خودروهای الکتریکی (خودروهای الکتریکی) رایج هستند، ایده آل است.

   عملکرد آنها واقعاً در ارزیابی منابع تغذیه سوئیچینگ پرسرعت مجهز به نیمه هادی های قدرت نسل بعدی متشکل از SiC (کاربید سیلیکون) و GaN (نیترید گالیم)*1 برجسته است.

    HIOKI مدل PW8001 ، که از طریق اندازه‌گیری الکتریکی به استفاده ایمن و کارآمد از انرژی توسط مشتریان فیدبک بسیار خوبی گرفته است، از طریق راه‌حل‌های اندازه‌گیری جدید مبتنی بر آنالایزر قدرت PW8001 و AC/DC سنسورهای فعلی CT6872 و CT6873، استوار است.

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان