تخفیف شگفت انگیز

ساید چنل بلوئر گرینکو Greenco

ساید چنل بلوئر یکی از تجهیزاتی است که در صنایع مختلف کاربرد دارد. وظیفه این دستگاه دمیدن و مکیدن هواست. صنایع و فعالیت های بسیاری هستند که در آن ها از ساید چنل به شکل های مختلف استفاده می شود، از این رو تنوع ساید چنل های بلوئر بسیار زیاد است. شرکت‌ های متعددی در زمینه تولید ساید چنل بلوئر فعالیت می‌ کنند. گرینکو از جمله شرکت‌ هایی است که انواع ساید چنل بلوئر را با کیفیت و کارایی بالا عرضه می‌ کند. کیفیت بالای ساید چنل بلوئر گرینکو موجب شده که به عنوان یکی از پرکاربردترین دمنده های صنعتی موجود در بازار شناخته شود.

ساید چنل بلوئر گرینکو

ساید چنل بلوئر گرینکو

ساید چنل بلوئر چیست؟

ساید چنل بلوئر دستگاهی است که از قابلیت‌ های دمیدن و مکیدن هوا برخوردار است. این دستگاه از اجزایی چون موتور الکتریکی، فن آلومینیومی، پروانه چرخشی، مخزن های هوا و فیلتر تشکیل شده است. عملکرد ساید چنل بلوئر شامل دمیدن هوا از طریق چرخش پروانه، فشرده سازی هوا و انتقال آن به وسیله فن آلومینیومی است. در واقع ساید چنل می‌ تواند هوا را بلعیده و با فشار بیشتر خارج کند. قابلیت مکندگی و دمندگی ساید چنل بلوئر محدود است. به طور معمول قدرت دمش ساید چنل در بازه ۵۰ تا ۱۰۴۰ میلی بار و قدرت مکش آن در محدوده ۵۰ تا ۷۳۰ میلی بار متغیر است. البته در شرایطی که نیاز به هوایی با فشار یا حجم بیشتر باشد، می توان از چند ساید چنل استفاده کرد. ساید چنل بلوئر به دلیل کاربردهای فراوان در صنایع مختلف با مشخصات گوناگونی تولید می‌ شود. این دستگاه ممکن است دارای یک، دو یا سه پروانه باشد و به صورت تک فاز و سه فاز کار کند. همچنین انواع ساید چنل بلوئر با توجه به موارد استفاده ای که دارند، در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می شوند.

 معرفی ساید چنل بلوئر گرینکو

ادامه متن در پایین صفحه ... • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

معرفی ساید چنل بلوئر گرینکو

گرینکو یک شرکت چینی است که در زمینه تولید پمپ های هواده فعالیت می‌ کند. ساید چنل بلوئر گرینکو از جمله محصولات این شرکت است که به دلیل عملکرد مناسب و کیفیت بالا در زمره پرکاربردترین پمپ های هوا جای دارد. شرکت گرینکو محصولات خود را با تنوع بالا عرضه می‌ کند، به همین دلیل توانسته است به جایگاه مناسبی در بازار پمپ های هواده دست پیدا کند. قدرت دمندگی انواع ساید چنل چینی گرینکو در بازه ۵۰ تا ۱۰۴۰ میلی بار و توان مکندگی این دستگاه ‌ها در بازه ۵۰ تا ۷۰۰ میلی بار قرار دارد. همچنین انواع ساید چنل بلوئر گرینکو از موتورهای الکتریکی با توان دو دهم کیلووات تا بیست کیلووات قدرت می گیرند. ساید چنل های بلوئر چینی گرینکو در سه نوع تک پروانه، دو پروانه و سه پروانه تولید می‌ شوند. این پمپ ها از نظر مشخصاتی چون وزن، ابعاد و سایر مشخصات فنی بسیار متنوع هستند.

مزیت های ساید چنل بلوئر گرینکو

مزیت های ساید چنل بلوئر گرینکو 

ساید چنل بلوئر گرینکو به عنوان یکی از پرکاربردترین پمپ های هواده در بازار شناخته می شود. مطمئنا مزیت های این دستگاه موجب شده تا به چنین جایگاهی دست پیدا کند.

 • کارایی بالا از جمله ویژگی های ساید چنل بلوئر گرینکو است که پیشتر به آن اشاره کردیم.
 • ولی این پمپ هواده چینی مزیت های دیگری نیز دارد. برای نمونه می توانیم به تنوع بالای ساید چنل های بلوئر گرینکو اشاره کنیم که مزیت مهمی به شمار می‌ رود.
 • از آنجایی که از ساید چنل بلوئر در فعالیت‌ ها و صنایع گوناگون و با اهداف مختلف استفاده می‌ شود، گوناگونی انواع ساید چنل گرینکو یک مزیت مهم محسوب می‌ شود.
 • قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا نیز از دیگر مزایای ساید چنل بلوئر گرینکو می‌ باشد.
 • انواع پمپ دمنده و مکنده گرینکو نسبت به بسیاری از محصولات مشابه چینی از کیفیت مناسبی برخوردارند، ضمن اینکه با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رسند. 
 • از طول عمر بالای پمپ های هواده گرینکو نیز می‌ توانیم به عنوان یک مزیت مهم نام ببریم.
 • این دستگاه‌ ها به دلیل جنس و ساختار مقاومی که دارند از دوام و استحکام بالایی برخوردار هستند و استهلاک پایینی دارند.
 • ضمن این که نصب و راه اندازی و نیز نگهداری و تعمیر آن ها بسیار ساده و آسان است.
 • در نهایت باید به وزن و ابعاد انواع ساید چنل بلوئر گرینکو اشاره کنیم. این دستگاه ها بسیار سبک هستند و حجم اندکی دارند، به همین دلیل جاگیر نبوده و جابجایی آن ها به سهولت انجام می شود.
 • علاوه بر این به دلیل برخورداری از سیستم های صدا گیر، آلودگی صوتی چندانی ندارند و بسیار کم صدا کار می کنند.

کاربرد انواع ساید چنل بلوئر گرینکو

کاربرد انواع ساید چنل گرینکو 

اگر بخواهیم یک فهرست مختصر از کاربردهای ساید چنل گرین کو ارائه دهیم، می توانیم به این موارد اشاره کنیم: 

 1. تولید لوازم خانگی
 2. صنایع غذایی
 3. پرورش آبزیان 
 4. تولید سیمان و گچ 
 5. بسته بندی 
 6. تصفیه فاضلاب 
 7. سرامیک و کاشی سازی 
 8. خودروسازی

همانطور که گفته شد ساید چنل از کاربردهای فراوانی برخوردار است و موارد استفاده آن به این موارد محدود نمی‌ شود. در حقیقت این دستگاه به عنوان یک قطعه دمنده و مکنده در بسیاری از صنایع به کار می رود.

 1. برای نمونه می توانیم به صنایع غذایی اشاره کنیم که در آن از ساید چنل به شکل‌ های مختلف استفاده می‌ شود.
 2. در فرایند تولید بسیاری از محصولات غذایی ساید چنل به عنوان یک پمپ هواده نقشی اساسی دارد. برطرف نمودن رطوبت فرآورده های غذایی و خشک کردن آن ها عمدتاً با استفاده از انواع ساید چنل انجام می شود.
 3. همچنین ساید چنل در ترکیب و مخلوط کردن محصولات غذایی که به شکل پودر هستند به طور وسیعی مورد استفاده قرار می گیرد.
 4. در صنعت کاشی سازی، ساید چنل به عنوان یک مکنده به جابجایی و انتقال کاشی ها کمک می کند. 
 5. انواع ساید چنل بلوئر گرینکو در پرورش آبزیان نیز نقش مهمی ایفا می کنند. تامین اکسیژن مورد نیاز آبزیان پرورشی تنها با کمک گرفتن از ساید چنل های بلوئر امکان‌ پذیر است. این دستگاه‌ ها هوا را به صورت فشرده به داخل استخر های آبزیان هدایت کرده و به این ترتیب اکسیژن مورد نیاز آن ها را فراهم می‌ سازند.
 6. در کارخانجات تولید سیمان یا گچ از ساید چنل بلوئر گرینکو برای جابجایی سیمان و گچ استفاده می شود.
 7. همچنین در بسیاری از صنایع رنگ کردن تولیدات مختلف با استفاده از ساید چنل انجام می‌ شود. این پمپ هواده به عنوان یک دمنده نقش مهمی در خشک شدن رنگ محصولات ایفا می کند.
 8. در صنعت تصفیه فاضلاب ساید چنل کمک می‌ کند تا سطح اکسیژن فاضلاب افزایش یافته و ترکیبات آلی آن با سرعت بیشتری اکسید شوند. 

https://vacserve.co.za/products/greenco-side-channel-blowers/

 • سوالات متداول
الکتروموتور و گیربکس پمپ و تجهیزات مرتبط اینورتر و ابزار دقیق اپراتور